menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Prawda i szczerość 20-11-2006
Zapis spotkania Leszka Możdżera w Gazecie Wyborczej. Pytanie z sali: Czy zgodzi się Pan ze mną, że najważniejsze w przekazie muzycznym są prawda i szczerość?
- Brzmi to pięknie, choć - niestety - zbyt idealistyczne. Czasami w poszukiwaniu szczerości i prawdy zastanawiamy się, czy zmarnować cztery godziny na ustawianie mikrofonów pod odpowiednim kątem, i prześladuje nas myśl, że każda godzina wynajęcia studia kosztuje 200 zł. I czasem poprzestajemy na brzmieniu, które nie do końca jest szczere i prawdziwe.”
Leszek jak zwykle szczery do bólu. Każdy z nas mógłby powiedzieć to samo o swojej dziedzinie życia.

(2) komentarzy / + dodaj komentarz
Talent !
Autor: inka
2006-11-20 23:07:06
Profesjonalista o słuchu absolutnym. Zawodowiec,oby tylko nie chciał wyemigrować jak Makowicz i inni.Kiedyś to był jazz !

hm
Autor: Murwazy
2006-11-22 22:59:10
ostatnie zdanie powinno miec na koncu znak zapytania

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Satyra dokumentalna. Po raz pierwszy kamera zagląda za kulisy szołbiznesu w Polsce. Obok znanych postaci ze sceny muzycznej jak Krzysztof Krawczyk, Marek Kościkiewicz, Robert Leszczyński, Maciej Maleńczuk, Myslovitz , Marek Sierocki, Piotr Metz, Hirek Wrona, Michał Wiśniewski, Negatyw, poznajemy nieznanych szerszej widowni decydentów, szare eminencje polskiego szołbiznesu. Film ukazuje przemilczaną dotąd stronę szołbiznesu w Polsce, w którym normą jest oszustwo, manipulacja.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS