menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Nocny patrol 25-11-2006
Pięciu policjantów trafiło do szpitala po zderzeniu ich służbowych samochodów - radiowozu ford transit i nieoznakowanego poloneza, do którego doszło o północy  z czwartku na piątek na skrzyżowaniu ulic w Bydgoszczy.(www.ifp.pl)

(1) komentarzy / + dodaj komentarz
Gdyby głupota mogła fruwać !
Autor: boskitadeo
2006-11-25 10:59:03
i tak dobrze że w tym czasie na skrzyzowanie nie wjechali chłopcy z BORu ,karetka pogotowia ratunkowego o Straży Miejskiej nie wspomnę - to dopiero byłby kocioł !

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Sylwester Latkowski, twórca "Blokersów" "Klatki" i "Śledczaka", tym razem opowiada o świecie seksualnej dewiacji Ten film wywołuje wstrząs. Temat pedofilii powraca do mediów przy okazji kolejnych spraw o wykorzystywanie seksualne dzieci. Pojawiają się artykuły, reportaże, wywiady. Tym razem oglądamy pełnometrażowy dokument. Wszystko zaczyna się sceną rozgrywającą się w samochodzie. Młody gej, świadek w sprawie posądzenia ks. Jankowskiego o pedofilię, opowiada o swoich przeżyciach związanych z tą sprawą. W końcu wyciąga telefon komórkowy i dzwoni do swojej matki, by przyznać się do udziału w tej historii. W trakcie rozmowy mężczyzna zaczyna płakać. Ma świadomość, że środowisko, w którym się wychował ...
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS