menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Wierzejski najpiękniejszy na świecie 26-11-2006
Oto cała prawda o politykach, zapatrzonych w siebie, przekonanych o swojej mądrości, wszechwiedzy, nieomylności, ale też jak się okazuje po lekturze blogu Wojciecha Wierzejskiego, oni są także najpiękniejsi, najbardziej seksi i męscy. Wierzejski pisze: „Od kilku tygodni przygotowywałem się do dzisiejszego pokazu w ramach Gali Fryzjerskiej w Hotelu Victoria w Warszawie. Zresztą nie ja jeden, bo także posłowie: Ryszard Kalisz, Tadeusz Cymański, Krzysztof Sikora i Jan Bury. Specjalnie na tę okazję uszyto stroje wieczorowe, fryzury modelowano nam kilka dni temu (autor: w czasie gdy górnicy ginęli w Halembie?) i odpowiednio dobrano osoby towarzyszące – Miss Polonie z kolejnych lat (…) Na pewno na portalach i w telewizji będą pokazywać zdjęcia i wszyscy ocenią, że – nieskromnie mówiąc – wypadłem najlepiej :). Najwięksi styliści fryzjerstwa, spotkani przy okazji tej Gali radzili mi, bym nieco zapuścił włosy, ot „tak ze dwa centymetry”, wówczas mogę się do nich zwrócić w przyszłości i oni „zrobią ze mną coś fajnego”. Skorzystam z tych życzliwych porad.”
Myślałem, że już bardziej się zbłaźnić nie mógł  polityk „laleczka, cherubinek” Wojciech Wierzejski (LPR) niż przegrywając z Gamoniami i Krasnalami, okazało się że wystarczyło dwa tygodnie od tamtego dnia, aby stwierdzić, że to jest możliwe, wystarczy przeczytać jego wpis w blogu „Gala fryzjerska.”

(9) komentarzy / + dodaj komentarz
Słuuuuuucham ?
Autor: inka
2006-11-26 20:24:44
PUSTAK ! Znów nie wykupił recepty ?

Z tą Halembą to pan redaktor przesadza
Autor: Galba
2006-11-27 10:20:01
a. skąd pan wie kiedy dokładnie było to "kilka dni temu"?

b. czy jest coś złego w chodzeniu do fryzjera w czasie gdy w jakiejś kopani jest wypadek? A w święta wolno? A w czasie postu? A...

c. Nie przesadzajmy z fałszywą i na pokaz "żałobą" po górnikach. Zdecydowana większość Polaków (wystarczy się wsłuchać w to, co mówią ludzie "na ulicy" a nie media, ma całej tej górniczej martyrologii powyżej uszu. Sami wybrali sobie zawód (licząc na kokosy jak za Gierka). Zginęli, szkoda. Ale żeby od razu terroryzować całą resztę kraju tą lokalną i w sumie prywatną sprawą? Zrozumiałbym żałobę jednodniową i wyłacznie na terennie woj. śląskiego.
Wpis był nie o tym
Autor: Latkowski Sylwester
2006-11-27 10:55:28
Halemba (tragedia) - występuje prowokacyjnie, bo to politycy tak gorliwie rozdzierają szaty nad wszelkimi katastrofami i nieszczęściami. Wpis był przeciez nie o tym. Dotyczył próżności polityków...
Oto co pisał sam Wierzejski o tej tragdii:
22 listopada 2006 Narodowa tragedia
To już po raz drugi w tym roku cała Polska ze współczuciem isolidarnością patrzy na Śląsk i wyczekuje każdej wiadomości, która by niosłanadzieję. W takich momentach naszego narodowego życia potrafimy być moralną jednościąi wspólnotą w cierpieniu. Krzywda, jaka dzieje się naszym Rodakom wktórejkolwiek części kraju, rodzi spontaniczne reakcje wsparcia i duchowegowspółcierpienia. Potrafimy wówczas być piękni. Takie chwile pokazują wielkośćNarodu i głębokie pokłady jego duchowej żywotności i siły. Pozostaje modlitwa inadzieja, że nigdy więcej nic podobnego już nie nastąpi.

Zabrania się krytykować
Autor: Salon42
2006-11-27 13:07:02
Według Galby nikogo nie wolno krytykować z prawicy, koalicji rządzacej. Niech Pan uważa, bo umieści Pana na liście czerwonych albo PO, dla niego to jedno.

----> Salon42
Autor: Galba
2006-11-28 07:39:57
> Według Galby nikogo nie wolno krytykować z prawicy, koalicji rządzacej.
> Niech Pan uważa, bo umieści Pana na liście czerwonych albo PO, dla
> niego to jedno.

Bredzisz. Wierzejski to skończony palant więc nie widzę powodu by go nie krytykować. Tylko krytykując należy sięgać po sensowne argumenty a nie "a wtedy ginęli w kopalni ludzie".

Gala Fryzjerska
Autor: Uczeń szkoły fryzjerkiej
2006-11-28 18:02:06
Szkoda że jest Pan tak krótko wzroczny i mało poinformowany tego typu Galę nie organizuję się z dnia na dzień a około miesięca i nik niebył wstanie przewidzieć że bedzie miała miejsce tak tragedia i oczym warto powiedzieć żaloba została ogłoszona do soboty bo w innym wypadku poprostu by się nie odbyła . Sami posłowie jak wspomniał Poseł Wierzejski przygotowywani byli od dłuższego czasu a ponieważ zobowiązali się wystąpić DOTRZYMALI SŁOWA.
Warto wspomnieć że podczas imprezy zbierano pieniądze na Centum Zdrowia Dziecka więc nie była to taka sobie zabawa leczkawał dobrej roboty dla potrzebujących dzieciaków jak i Fryzjerów Warszawskich .
POSŁOWIE BARDZO WAM DZIĘKUJEMY BYOŁ SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

fryz wierzejskiego
Autor: Alma
2006-11-28 18:37:36
to już przesada, słów brakuje na tego faceta....

Wojciech "Fryz" Wierzejski
Autor: moh
2006-12-01 05:36:40
wierzejski wypisuje tak w swoim blogu?

"W takich momentach naszego narodowego życia potrafimy być moralną jednościąi wspólnotą w cierpieniu. Krzywda, jaka dzieje się naszym Rodakom wktórejkolwiek części kraju, rodzi spontaniczne reakcje wsparcia i duchowegowspółcierpienia. Potrafimy wówczas być piękni."

ciekawe jak bardzo Wierzejski "potrafi byc piekny", kiedy w cieniu bocznych uliczek jego koledzy z Wszechpolskiej anonimowo i za friko, najlepiej w dziesieciu na jednego, glanuja po nocach "wrogow narodu". pewnie wtedy jest najpiekniejszy. poza tym zaloze sie, ze nasz obecny minister gospodarki morskiej tez nie raz przywalil lezacemu z buta w twarz. na meczu, w pociagu, czy od tak sobie - na ulicy.

pozostaje nam byc wdziecznym Wierzejskiemu i calemu LPR za wsparcie dla tej grupy obroncow polskosci i moralnosci, albowiem rzadko w dzisieszych czasach mozna dostac za darmo. a oni sa ponad podzialami i nie dosc ze za darmo, to kopia po rowno - i w lewe, i w prawe oko. a i centrum sie w nos od biedy dostanie.

sorry, ale od jakiegos czasu nic mnie tak nie zalamuje, jak wypowiedzi tych wszystkich prawicowych "nie zomowców". gosiewski, zawisza, kurski, wierzejski, cymanski, 2 giertychow, 2 kaczorow, i im podobni - jak widze w tv, to od pewnego czasu zmieniam kanal dla wlasnej higieny psychicznej. gdybym mial uformowac oddzial gestapo w 4RP ci panowie byliby liderami na mojej liscie.

zeby bylo jasne... olejniczak i tusk z ta cala klika, ktora ciagna z mozolem za soba tez mi sie nie podoba. ale oni, chocby zsumowani i podniesieni do potegi, nie przebija tego co robia kaczysci. czy kiedykolwiek bedzie mi dane zaglosowac na ludzi kompetentnych, zamiast na mniejsze zlo?

wlasnie przypomnialy mi sie wypowiedzi politykow, kiedy to dziennikarze pytali czlonkow komisji bankowej w trakcie zawieszenia jej prac o pokazne diety za "nic nie robienie". od lewa do prawa bylo tylko" no wie pan..." "moze cos w tym jest" itd. nie zapomne stwierdzenia jednego z czlonkow komisji, ze on nawet nie wie ile za ta komisje bierze, bo to nie jest oddzielny dochod, tylko dodatek do pensji sejmowej i dlatego tez nie moze sie jej wyrzec... no ludzie, i oni dalej siedza na stolkach?

zaden posel tej skichanej polskiej demokracji nie powie: "obetnijmy choc troche nasze i tak duze place, a zaoszczedzone pieniadze dajmy pielegniarkom, zeby nie wyjezdzaly z kraju." jesli sie taki desperat pojawi, pojde glosowac NA NIEGO, a nie przeciwko innym.

jeszcze slowo o bankowej komisji od nic nie robiena...
Autor: moh
2006-12-01 05:54:10
umknela mi wisienka wienczaca tort, bo najlepsze bylo jednak stwierdzenie: "te pieniadze bierzemy za gotowosc do dzialania w kazdej chwili." sluchalem tego wszystkiego i nie moglem uwierzyc.

chodzilo zdaje sie o jakies 1500 zl. niby niewiele, ale malo jest ludzi w Polsce, ktorzy za polowe tej sumy na czarno dzwigaja worki na budowie?

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Sylwester Latkowski, twórca "Blokersów" "Klatki" i "Śledczaka", tym razem opowiada o świecie seksualnej dewiacji Ten film wywołuje wstrząs. Temat pedofilii powraca do mediów przy okazji kolejnych spraw o wykorzystywanie seksualne dzieci. Pojawiają się artykuły, reportaże, wywiady. Tym razem oglądamy pełnometrażowy dokument. Wszystko zaczyna się sceną rozgrywającą się w samochodzie. Młody gej, świadek w sprawie posądzenia ks. Jankowskiego o pedofilię, opowiada o swoich przeżyciach związanych z tą sprawą. W końcu wyciąga telefon komórkowy i dzwoni do swojej matki, by przyznać się do udziału w tej historii. W trakcie rozmowy mężczyzna zaczyna płakać. Ma świadomość, że środowisko, w którym się wychował ...
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS