menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Show Anety Krawczyk 06-12-2006
Po wczorajszym występie Anety Krawczyk w programie „Teraz MY”, po dzisiejszym dniu na pewno już nie chodzi o moralność, zasady, przestępstwo, molestowanie, bezbronność, upokorzenie, ból a o show. Afera rozporkowa stała się show medialnym. Aneta Krawczyk wpisała się w ten show już nie jako ofiara, której należy współczuć, a w głównego aktora. Aneta Krawczyk nie chciała już być Anetą K., kobietą bez twarzy. Nawet intymne szczegóły ujrzały światło dzienne, a nie pozostały utajnione w prokuratorskich a potem sądowych protokołach. Ile jest już w tym wszystkim prawdy, a ile kreacji?

Aneta Krawczyk nie wie jeszcze tego, że za chwilę zostanie zmieciona przez inne, nowe wydarzenie medialne, a wówczas pozostanie sama i dozna prawdziwego upokorzenia. Jest dorosła, sam to wybrała, ale co mają powiedzieć jej dzieci, których naznaczyła tym medialnym show na wiel lat?

(14) komentarzy / + dodaj komentarz
Teraz k... MY !!!!
Autor: gdańszczanin
2006-12-06 22:30:48
Ja mam inne pytanie w związku z tym programem. Czy formuła Teraz K... My dopuszcza reżyserowanie programu ? Przy wątku o przedwczesnym porodzie było widać jak na dłoni, że gruby i chudy wiedzieli o co pytać. Zadawali z głupia frant pytania, zawieszali głos, dziwili się. A tak naprawdę grali swoją rolę zgodnie ze scenariuszem. Nie wątpię, że środowisko uczci ich kolejnymi laury...

www.gdanszczanin.blox.pl

Bezmyślność Krawczyk i dziennikarzy
Autor: Salon42
2006-12-06 22:37:44
Święta racja. Pani Anetka powinna sobie nagrać na dvd program i wyciąć to z gazety, by córka miała na pamiątkę: Spotkanie, które opisała w prokuraturze Aneta Krawczyk, zaczęło się od picia alkoholu. Potem - jak twierdzi kobieta - Lepperowi i Łyżwińskiemu zebrało się na amory. Postanowili zaprosić jeszcze jedną panią. Dzwonili gdzieś długo, w końcu do towarzystwa dołączyła jeszcze jedna kobieta. Wówczas rozpoczęła się orgia. Uprawiali seks grupowy - tak według "Faktu" zeznała Krawczyk.

Samoobrona Anety K.
Autor: inka
2006-12-06 22:50:59
Jak w pysk strzelił " przysięgal jak ....sięgał " ? Kiepski to show !!!
Co do Łyżwy - oprócz wieeelu zalet , to facet nieziemskiej urody.

Wszystko to kwestia ceny
Autor: a
2006-12-06 23:59:37
Ciekawe ile TVN zaplacil tej pannie za ten szow. Wszystko w tym burdelu, zwanym Polska, jest kwestia ceny.

Postawili na swoim
Autor: Salon42
2006-12-07 00:12:04
Wreszcie Agora i ITI dopieła swego, zakopała Leppera i obaliła koalicje. Taki będzie efekt seksafery. Genialność bliźniaków tez ma swoje granice. To nie szachy, to życie. PS. Koniec bajeczek o odnowie moralnej, IV RP budowanej pzrez koalicję z PGR-em.

Nie ma wstydu dziewczyna
Autor: Salon42
2006-12-07 00:30:35
Śledczy pytali o szczegóły anatomiczne przewodniczącego - opowiada Aneta Krawczyk DZIENNIKOWI. "Nie zauważyłam żadnych znaków charakterystycznych. Poza tym, że Andrzej Lepper ma ogromne problemy z potencją" - mówi z wyraźną satysfakcją w głosie. "Tak zeznałam w prokuraturze" - dorzuca.

Cuda Dziwy
Autor: moh
2006-12-07 00:49:30
A jutro okaze sie, ze to dziecko Krzysztofa K. Zbieznosc nazwisk przypadkowa.

Nawasem mowiac, jak mozna isc do lozka z Lepperem, facetem ktory boksuje sie w stylu "kociczki".

Kiedy cisza niesie treść.
Autor: Wyziewy
2006-12-07 02:48:11
Poseł Łyżwiński przerwał milczenie i wypowiedział się na konferencji. Mówił, że nie miał żadnych kontaktów seksualnych z p. Anetą Krawczyk, więc też nie jest ojcem i jest gotów poddać się odpowiednim badaniom. Stwierdził też, iż nie udzielał żadnych wyjaśnień, milczał, bo "wie, im więcej będzie się wypowiadać w mediach, tym więcej będzie komentarzy".

Oczywiście ma rację z tym ostatnim. Fakt, byłoby więcej komentarzy. Ale czy udzielanie wyjaśnień nie powinno być chlebem powszednim w zwyczajach parlamentarnych?! Widać, że nie jest. Nie ma wielu zwyczajów, które są uzasadnione moralnie. Poseł twierdzi, że cisza niesie treść. Owszem, ma rację, ale łaska bycia cicho nie powinna dotyczyć parlamentarzystów - przedstawicieli Narodu. Nie uważam, że to jest nieoczywiste.

Są sprawy, co do których nie można powiedzieć: "Bez komentarza.", a tym bardziej siedzieć całkowicie cicho! Istnieją kwestie życiowej moralności i trudno tutaj powiedzieć, że się nie wie, o co chodzi albo że nic nie powiem, bo będą oceniać.

Tego typu wypowiedzi bp Życiński określił kiedyś mianem "twórczości ludowej". I ja się z takim określeniem w pełni zgadzam, choć chciałbym, aby nie było okazji do używania go. Chyba jak każdy.

Inną życiową mądrością popisała się posłanka Hojarska. Stwierdziła, że te "dziewczyny są same sobie winne, prowokowały, zakładały mini, które nawet szesnastolatka nie zakłada". Przepraszam, że użyłem cydzysłowu, umieszczając w nim sens słów posłanki. Nie mam zamiaru tutaj tworzyć manipulacji.

Posłanka nie stworzyła nowej tezy. Wielu ludzi jest skłonnych obwiniać nie sprawców, ale ofiary napadów seksualnych. Logika jest następująca. Kobiety opalające się w bikini nad morzem są winne, bo prowokowały strojem, a przecież mogły (cóż, że upał czterdziestostopniowy!) założyć stroje rówieśniczek z krajów arabskich. Są to wygodne ubrania i dobre materiały. A najlepiej gdyby siedziały w domach. A właściwie, to co robią na plaży w środku dnia?! Powinny gotować i sprzątać. Widać od razu, że nie dbają o rodzinę.

Spodziewanymi zachowaniami są te prezentowane przez posłów Leppera. Trudno oczekiwać przez lata obserwacji, iż nastąpi coś nieoczekiwanego, nie wspominając, czy jest pozytywne czy negatywne. Trudno myśleć o wymiarze postępowania, kiedy z góry wiadomo, z czym można się liczyć. Niestety po raz kolejny państwo w ławach parlamentarnych nie prezentują nic do można byłoby zapisać in plus.
wyziewy.blox.pl/html

"Teraz my" - komentarz.
Autor: WYZIEWY
2006-12-07 02:51:12
Należało spodziewać się rozmowy na ten temat. Interesujące w tym programie jest to, iż jest prowadzony na żywo, a wiadomo...słowo powiedziane, będzie usłyszane.

Gratuluję panom redaktorom stylu prowadzenia tego programu, bo wymagał najwyższej delikatności, chociaż zdumiony byłem, acz nie zaskoczony, iż Pani Aneta K., teraz już Aneta Krawczyk, zgodziła się wystąpić w programie. Ucieszyłem się z tego, bo to zawsze uwiarygadnia. Pytania zadawane były tonem bez nacisku i z dużym zrozumieniem dla braku niektórych odpowiedzi. Spisaliście się.

Co do p. Krawczyk. Nie jestem zdania i nie należę do osób, które teraz będą mówić, że to "silna kobieta", że "nie widać, aby była zdruzgotana". Uważam, iż ta Pani przeszła największy kryzys z chwilą decyzji o publikacji oraz w nocy z niedzieli na poniedziałek. Wtedy wszak był czas na chwilę przed ujawnieniem. Teraz powtarza to, co można przeczytać w prasie. Nie, nie twierdzę, że to jest bagatelka, co było słychać w tonie wypowiedzi. Ale na pewno nie jest to już taki stres, jak za pierwszym razem. Tak sądzę, ale mogę, rzecz jasna, mylić się, nie jestem bowiem na szczęście w takiej sytuacji.

Cieszy mnie fakt, iż został dokonany wpis do księgi wejść do hotelu sejmowego. To jest jakaś poszlaka. Oby tylko księgi lub kartki "nie zaginęły w niejasnych okolicznościach".

A po uśmiechach pani z Samoobrony wzbiera we mnie dodatkowe obrzydzenie i przypomina to ciąg nieskończony obrzydzeń. "Pani dosyć dużo dostawała, była w radzie nadzorczej.". Aha - teraz będziemy dyskutować, czy dostawała mało czy dużo.

Zawsze kiedy widzę takie elementy, jak pani i jej koledzy z Samoobrony, czy elementy z innych partii, dochodzę do wniosku, iż naprawdę przydałaby się ordynacja większościowa do parlamentu. Istnieje wtedy jakaś szansa, że wybierzemy nie jakiegoś buraka, który usadowił się w odpowiedni sposób na pierwszym miejscu. Ale to nie jest w tej chwili najważniejsze.

Czekam zatem i ja...
wyziewy.blox.pl/html

Jest w szafie Lesiaka
Autor: Net
2006-12-07 10:24:21
Książka gości zginęła. Kiedyś zrzucono by to na WSI, a teraz? Czym się różnią nowe służby od starych, tak samo działają. Tylko swiadczenie usług na rzecz koalicji nie jest nazywana przestępczą działalnością,

jak mamusia szukała tatusia
Autor: moralność z kiosku
2006-12-07 18:49:55
berek

Tia
Autor: FTW
2006-12-08 02:06:34
Rzeczywiście zdruzgotana Pani. Normalnie, akurat tera, się Jej przypomniało, że ma 4- etnią córeczkę, a nie np. 4 lata temu. Po głosie od razu da się rozmpoznać intencje! Proszę Wyziewa, w MSWiA cza się zatrudnić, jako jasnowidz-patrz super psycholog.

A ogólnie g...no mnie to wszystko obchodzi!
Się ja pytam, czemu nasz kinematograf - w sensie kolunie, którzy mają jakąś kase na robienie filmów (mając pono kilku całkiem udatnych reżyserów nie zrobili jakiegoś filmu, co by coś wnosił do tzw. kultury historii -o Katyniu, o obronie Lwowa, o Dywizjonie 303, o Curie-Skłodowskiej, o Westerplatte, itp, itd ), tylko jakieś, takie g...na typu Quo Vadis.
Czesi zrobili Ciemnoniebieski Świat. Czesi!!
A my?
Wiedźmina.
Nie ubliżając Wiedźminowi.
A wszyscy zajmują się p. K.

Dlaczego komenatorzy Dziennika milcza?
Autor: skrotmyslowy1
2006-12-08 14:06:21
Czy przeczytaliscie w 'DZ' jakies komentarze w sprawie sex-afery Samoobrony ktoregoś z 'najwybitniejszych komentatorow w kraju', ktorymi redakcja nie dawno chwalila sie na swej drugiej stronie?
Jaka jest opinia Macieja Rybińskiego, Cezarego Michalskiego, Michala
Karnowskiego, Igora Zalewskiego, Mazurka? Co mysla o propozyji PO, czy
skandal jest wystarczajacy zeby doradzac rozwiazanie koalicji?
Nie dowiemy sie, bo... po prostu nie znana jest jeszcze opinia na ten temat
Jaroslawa Kaczynskiego. Po co wiec podpadać, potem moze trzeba bedzie
odwracac kota ogonem, zmienaic front. Po co wychodzic prtzed szereg. Lepiej
niech skomentuja inni, goscie jak Gawryluk, Olejnik, Zybertowicz. W koncu
jakies opinie w najbardziej opiniotworczym dzienniku musza byc, nie?

DZ poczeka do poniedzialku. Jak PIS przyjmie jakas strategie, wtedy
skomentuja, mocno, ostro, z przytupem, jak zwykle trafiajac w sedno...

A poki Michalski podzieli sie wami opinia o Swietych Mikolajach.

skroty, bez-myslowe
Autor: ams
2006-12-09 07:10:38
"skrotmyslowy1" rzeczywiscie upraszcza sie do minimum. I pozostaja mgliste skroty, raczej bezmyslowe, czyli bezmyslny kit...

Pani K. miala swoje 5 minut slawy. I pewnie do niej jeszcze nie dociera, ze to show zostanie z nia do konca jej zycia... Lecz takich glupkow chetnych do pokazania sie w TV z jak najgorszej czy najglupszej strony jest duzo wiecej. Inaczej mowiac sa to takie bez-myslowe skroty...

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

"Blokersi" to film o polskiej kulturze hip hopowej. Opowiada o młodych ludziach z wielkomiejskich blokowisk, o tym jak żyją, jaka jest dzisiaj ulica w Polsce. Poza raperami są tu grafficiarze, break dance`owcy i ludzie związani z kulturą hip hopu. Prawdopodobnie po raz pierwszy wiele osób zobaczy, czym jest w naszym kraju kultura hip hopu, kto w niej żyje i kto ją tworzy.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS