menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Grzechy raportu likwidacyjnego WSI 07-12-2006
Likwidacja WSI to była konieczność. Inna sprawa to jej forma. Zastanawia mnie wymienienie w raporcie likwidacyjnym WSI kilku nazwisk, które nie były agenturą medialną WSI, nie wykonywały według tego raportu żadnych zadań dla WSI, a pojawiły się bo… No, właśnie, tylko dlatego, że są znane, gdyby nie było tego kryterium wraz z tymi nazwiskami powinna pojawić się cała lista nazwisk. Przecież twórcy raportu, jego redaktorzy, winni zdawać sobie sprawę z faktu, że tym samym ubabrają te nazwiska całym błotem, nieuczciwością działań WSI, jakie zawiera ten dokument. Dla wielu osób będzie nie ważne, że te osoby nie były agentami, nie współpracowały, wystarczy, że się pojawiły w raporcie likwidacyjnym WSI.

(6) komentarzy / + dodaj komentarz
Na szczęście amerykanin
Autor: Patriot
2006-12-07 02:19:05
W Polsce nic nie może być zrobione porządnie. Głosowałem na PIS, Kaczyńskiego. Będę głosował dalej na nich, ale niech choć raz zrobią coś porządnie. Po co był im Wojciechowski, Maciarewicz przy tej likwidacji. Wojciechowskiego poznałem osobiście. To zły wybór.

Maciarewicz nie zrobi nic dobrego
Autor: Icek
2006-12-07 09:33:04
Jak nie rozwali Koalicji to będzie bardzo dobrze, bo ma ksywę Icek Destruktor..

Paliwa a WSI
Autor: SAD
2006-12-07 09:54:54
"Marginalnie została potraktowana afera paliwowa - wymienione jest tylko jedno nazwisko byłego oficera tych służb zamieszanego w proceder." Jeśli tak to, dlaczego mówiono przez tyle czasu, ze za afera stało WSI. Nadymali balon WSI i teraz śmiesznie pęknie. A może nieudacznicy zabrali się za likwidację. Bo mysleć, że zrobili to świadom ie, strach...

jakie nazwiska i skąd pewność?
Autor: Maciej Wąż
2006-12-07 15:18:52
Panie Redaktorze,
jakie nazwiska nie były agenturą i skąd pewność, że nie były? Napisał Pan w taki sposób, że wygląda to na celową próbę dyskredytacji prac Komisji o co Pana nie podejrzewam. Jeśli nie może Pan podać nazwisk, to po co pisać w tej chwili na ten temat.
Czy nie widzi Pan zbieżności w czasie wywołania polskiej afery rozporkowej i procedowania w Sejmie ustawy dot. ujawnienia raportu WSI?

Ja tylko pytam..
Autor: inka
2006-12-08 01:31:50
Czyli beczący Szmajdziński i reszta wspaniałych fachowców od np:
- FOZZ
-KGHM w Kongu
-broni dla Birmy
-broni nielegalnej na Litwie
-firmy InterArms w przetargu na broń w Iraku
-próby przejęcia Rafinerii Trzebinia
-pewnych szkół prywatnych z południa Polski , itd, itp,
będą "humanitarnie" potraktowani . Oby igranie z ogniem było solidne.

blog pod lupą?
Autor: KrzyK
2006-12-08 14:02:54
Panie Sylwestrze - gratuluję! Pańskim blogiem interesuje się wiele osób...
Wystarczył jeden wpis (nie będę go oceniał) i od razu riposta!...

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

 „Nigdy nie oczekiwałem, by Latkowski nakręcił mi laurkę. Mam świadomość  jego ostrego spojrzenia na rzeczywistość. Świadomie zgodziłem się, by to właśnie Sylwester pomógł mi zamknąć bolesne przeżycia, przeszłość.  Jestem ciekawy lustra Sylwestra Latkowskiego, rozumiem, że nie zawsze może oddawać to samo, co widzę ja i inne osoby, które pojawiają się w filmie” – Michał Wiśniewski.
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS