menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Puściły nerwy 09-12-2006
Na marginesie dzisiejszej informacji, że Aneta Krawczyk kłamała twierdząc, że Stanisław Łyżwiński jest ojcem jej dziecka. Specjalne wydanie 24 godzin. Dochodzi do spięcia pomiędzy głównymi medialnymi filarami tej seks-afery Marcinem Kąckim, autorem tekstu w Gazecie Wyborczej, który dał początek sprawie i Tomaszem Sekielskim, współautorem obok Andrzeja Morozowskiego programu „Teraz my”, w którym wystąpiła Aneta Krawczyk, ujawniając kolejne szokujące informacje. Ten wywiad potem wielokrotnie był powtarzany. Marcin Kącki zarzucił autorom programu „Teraz my” zafałszowanie wizerunku Anety Krawczykj twierdząc, że Krawczyńską umieszczono w luksusowym hotelu, zmieniono wygląd, np. fryzurę, makijaż. W domyśle musiało to wywołać reakcję na osobą nie obytą z mediami, co skutkowało takim a nie innymi wypowiedziami. Taką Krawczyk, jaką ujrzał w programie, według niego nigdy nie była. Z kolei zaproszony do studia dziennikarz „Dziennika” Leszek Krassowski zwrócił uwagę Marcinowi Kąckiemu, na wybiórczość, zarzucił, że w swoim tekście pominął ważne jak się okazuje z dzisiejszej perspektywy informacje, które mogły dać inne spojrzenie na Anetę Krawczyńską. Wyjawił, że Aneta Krawczyk wcześniej zjawiła się u niego, ale jak widać uznał, że nie jest wiarygodna by stać się bohaterką tekstu.

(16) komentarzy / + dodaj komentarz
Może TVN się ulituje
Autor: Salon42
2006-12-09 23:56:29
Pardon za Łysakowskim:Wiem za to, że poziom życia AK może w najbliższej przyszłości dość drastycznie się obniżyć – po pi-arze, jaki sobie strzeliła, żaden polityk nie połakomi się już na jej wdzięki. A bez tego zostaje kobiecinie w ręku fach krawcowej i szansa na posadę w jakimś zakładzie w Radomsku. No, chyba że TVN się ulituje i weźmie do jakiegoś reality show.

programy, reklamy
Autor: enzo
2006-12-10 01:18:15
Co okaże się bardziej szkodliwe dla Anety Krawczyk: kontakty z Łyżwińskim (załóżmy, że były to kontakty najbliższe z możliwych), czy kontakty z TVN?

Zdawało mi się, że zaraz po tym programie puszczono reklamę samochodów Fiata, w której głos mówił, że samochód ten jest tak tani jak pani lekkich obyczajów. Może źle dosłyszałem, bo stałem przy garach dalej od telewizora i nie widziałem ekranu. Mogłem się przesłyszeć, ale jeśli tak mniej więcej zabrzmiała reklama, to byłoby dobre podsumowanie roli mediów w tej sprawie: udawać oburzenie i jednocześnie nabijać kabzę chamskimi reklamami, w której kobiety są prostytutkami.

Co na to feministki przychodzące sznurkiem do TVN? Nie kąsa się ręki, która karmi, prawda? ;)

Właściciel plemnika baczność !
Autor: inka
2006-12-10 03:15:29
Krawczyńska, Krawczyk, Kącki . Słusznie, kmać. Dosyć tego!
Z wczoraj: P. Maksymowicz powiedział, że On wie, że Ona wie, kto jest
winowajcą. Za ten skandal " bulą" wszyscy. Poznam kosztacje tej imprezy?
P.Maksymiuk! Jest Pan winien odpowiedzieć,znając prawdę, i to już..
Może upomni się o Pana Posła i innych prekurator, czego życzę szczerze.
"K...a k.....e łba nie urwie i honoru jej nie ujmie" A śniegu nie ma.

slówko o wiarygodności
Autor: Pirx
2006-12-10 09:04:17
Zastanawiam się nad motywami przyświecajacymi autorom (mam na myśli dziennikarzy GW i TVN) tej całej szopki. I jakos nie mogę uwierzyć, że do zajęcia się tą sprawą skłonilo ich obiektywne poczucie krzywdy Anety K.. którą doznała ze strony wymienianych panów z "Samoobrony". To raczej kolejna okazja, by dołożyć przeciwnikowi politycznemu. Bez względu na wątpliwą wiarygodność tej pani. Chociaż dla każdego jasne jest, jakie motywy kierowały Anetą K. gdy podejmowała swoją decyję o podjęciu "wpółpracy" z Łyżwińskim. Ot , taka "call girl" po polsku. Czy tak trudno odróżnić molestowanie seksualne od procederu prostytucji? Bo ewidentnie z tym właśnie mamy tutaj do czynienia. Pewnie to nie przystoi posłom, członkom rządu, ale to przecież nie jest karalne. Tak jak dziennikarzom nie WOLNO dokonywać tego typu manipulacji. Gdyż wmawianie nam, że to było molestowanie jest właśnie manipilacją.

To kwestia czasu
Autor: Olek
2006-12-10 12:20:19
Kłamstwo Krawczyk nie ukryje plugastwa w Samoobronie. Poniżej jest interesujacy wpis o szykowanej kolejnej aferze z udziałem głównym Leppera, tylko kto ją teraz opisze, Wyborcza podkuli ogon

Ale nagrody będą
Autor: OAster
2006-12-10 12:31:02
Jakoś tak przypadkowo Teraz my wpisuje się w kolejne afery. TVN24 kilkakrotnie powtórzyło wywiad z Krawczyk. Weekend miał być kropką nad i. A tu bęc. Ich gwiazda okazała się kłamać.

Ile zarobią na tej aferze?
Autor: Salon42
2006-12-10 12:51:47
Ile na tej aferze zarobił Kącki, Morozowski, Sekielski, Karnowski? Ktoś zna ich honoraria za te artykuły i program? Dostaną jakąś premię?
PS. Pani mecenasik, poinformowała, że jej klientka wyjechała z dziećmi z Radomska, gdzie mieszkała, i nie chce kontaktować się z mediami. Tak ochoczo wcześniej chciała, oddawała się na każde zawołanie, a teraz ewakuacja? I kto jej sfinansował wyjazd? Kto ją zawiózł? Kto sfonansował utrzymanie na wyjeździe? Może teraz wymienieni wyżej dziennikarze ustalą to?

Społecznicy
Autor: Rys
2006-12-10 12:59:28
Przecież robili to społecznie, w imię dobra poszkodowanych kobiet, dla ojczyzny, dla państwa. Tak gadają na górnych moralnych rejestrach, ze nie wyobrażam sobie by było inaczej. Ewentualnie ptrzekażą na fundację wspierającą molestowanych kobiet i mężczyzn (a to już tylko Karnowski całe honorarium za wywiad z molestowanym przesle). Podajcie tylko im konta bankowe.

KRAWCZYK nie KRAWCZYŃSKA
Autor: Kid A
2006-12-10 15:06:24
j.w.

maczkiem...
Autor: Bastek
2006-12-10 16:24:04
"GW" Nagroda dla Balcerowicza
śmik2006-12-08, ostatnia aktualizacja 2006-12-08 23:45
Leszek Balcerowicz otrzymał wczoraj prestiżową nagrodę organizacji ACCA skupiającej wybitnych finansistów z całego świata. Wręczono ją podczas uroczystości w budynku Giełdy Papierów Wartościowych. ACCA skupia 370 tys. członków. Powstała w Londynie w 1904 roku, aby promować etykę, standardy moralne i profesjonalizm w środowisku finansistów i osób zajmujących się zarządzaniem finansowym.

Pani Aneta chce pomagac innym kobietom
Autor: moh
2006-12-10 20:06:11
Lekcja 1
Dupa. Jak wskoczyc poslowi do lozka.

Lekcja 2
Koryto. Jak zlopac, aby wyzlopac jak najwiecej.

Lekcja 3
Zemsta. Jak zlopac dalej pomimo odstawieniu koryta.

Lekcja 4
Rynsztok. Jak skutecznie zaszyc sie w gluszy, aby pozostac anonimowym.

A niektórzy twierdzą...
Autor: triarius
2006-12-10 21:47:06
że alfons alfonsa w dupę nie kąsa. Popatrzcie no ludziska!

WSI24 nadaje
Autor: enzo
2006-12-11 01:11:35
Co lepsze Radio Erewań czy WSI24?

szukajcie, a znajdziecie
Autor: dezin
2006-12-11 13:52:54
Na wieśc, że nie potwierdziły się zarzuty wobec p. Łyżwinskiego, GW i PO zaklęły szpetnie sacre bleau po francusku.. Duch bojowy nie opuszcza jednak Anety Krawczyk, więc prawdopodobnie doczekamy się badania genów Andrzeja Leppera. Jeśliby miało się okazać, że to nie przewodniczący jest tatą, pozostanie zbadanie DNA pozostałych 40 rozbójników z Samoobrony. W końcu w naszym państwie polityka prorodzinna jest jednym z priorytetów, więc dzieciakowi trzeba znaleźc ojca. Jest prawie pewne, że to dziecko któregoś niecnego koalicjanta. Niestety prawie robi jak wiadomo wielką różnice. A my przyglądamy się temu wszystkiemu i czekamy, aż nasza tzw. scena polityczna odbije sie od DNA.

matka jak sie patrzy
Autor: moh
2006-12-12 12:37:42
GW: "Według radia RMF FM, Krawczyk miała zeznać, że Andrzej Lepper nie jest ojcem jej córki. W tej sytuacji badania DNA ministra rolnictwa nie będą konieczne. Kobieta miała też wykluczyć ojcostwo byłego radnego Samoobrony Marka Celnera, na którego wskazywał Jacek Popecki. Jak podało radio RMF.FM, Krawczyk zeznała, że wie kto jest ojcem dziecka, ale nie może tego zdradzić."

wydaje mi sie, ze w calym tym zamieszaniu pani K. najmniej troszczy sie o dobro wlasnego dziecka. z zimna krwia uzywa go w tej rozgrywce, jakby przesuwala pionek po planszy. w grze, w ktora swiadomie weszla. dziecko jest najmniej winne, a najbardziej ucierpi. w dodatku ten babsztyl kazdym kolejnym klamstwem doklada mu jeszcze atrakcji...

Wstyd Panowie dziennikarze
Autor: Nefer
2008-11-18 11:45:23
wstyd tak łgać.

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

 „Nigdy nie oczekiwałem, by Latkowski nakręcił mi laurkę. Mam świadomość  jego ostrego spojrzenia na rzeczywistość. Świadomie zgodziłem się, by to właśnie Sylwester pomógł mi zamknąć bolesne przeżycia, przeszłość.  Jestem ciekawy lustra Sylwestra Latkowskiego, rozumiem, że nie zawsze może oddawać to samo, co widzę ja i inne osoby, które pojawiają się w filmie” – Michał Wiśniewski.
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS