menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Brudne interesy tłamszą wolność mediów 14-12-2006
Projekt dokumentalnego serialu śledczego z Piotrem Pytlakowskim o piłkarskiej mafii, który już miał ruszać w tym miesiącu nagle został zablokowany przez osoby (zwłaszcza przez N.), które mają przełożenie na media. Ich brudne interesy mogły być przypadkowo odkryte. Co ja piszę? Jak przypadkowo? Po uszy w nich siedzą.

Już przy filmie "Klatka" poznałem siłę sportowej mafii. Ich wpływy na media i np. policję. Do dzisiaj najście watahy żołnierzy z gangu mokotowskiego, do którego należeli policjanci, i kiboli na moją osobę w czasie premiery filmu w Multikinie na Ursynowie, pomimo zarejestrowania na kamerach zdarzenia nie zostało do dnia dzisiejszego (minęły trzy lata) wyjaśnione przez policję. Ówczesny komendant stołeczny i późniejszy zastępca komendanta głównego policji generał Siewierski postanowił utopić śledztwo. Do dzisiaj nie wezwano mojej osoby na przesłuchanie ani ekipy telewizji polskiej. Zarejestrowany na taśmach obraz wrzucono do śmietnika? Siewierski i jego koledzy powinni wiedzieć co się z nimi stało?

Zresztą wspomniany N. pojawia się w czasie dokumentacji filmu i książki o zabójstwie generała Marka Papały. Jest uczestnikiem tego samego towarzystwa, w którym doszło do takiej zbrodni. Sitwa jednym słowem.

Smutne tylko w tym wszystkim jest to, że brudne interesy glejtują porządni ludzie. Takie niestety jest życie. Trzeba spłacać raty, mieć co dziecku kupić pod choinkę. I nie mogą wprost powiedzieć,a zwodzą. A nawet same się oszukują, by nie widzieć prawdy o tym, ile naprawde dzisiaj można powiedzieć prawdy?

(6) komentarzy / + dodaj komentarz
Brudny Rysio po polsku
Autor: inka
2006-12-15 01:23:49
Powody odwołania R.Siewierskiego są szokujące,choć w prasie nie podano.
Zniknął z policji inspektor Leszek K.,orzeł walki z przestępczością zorganizowaną. Okazał się ... siostrzeńcem Henryka N. ksywa Dziad ,szefa
gangu wołomińskiego. O tym fakcie, wiedziała od roku Komenda Głowna
Policji.. Obecna '"dyrekcja '"głównej z refleksem szachisty ,przez rok, cicho,
zdejmowała go z posadki.Po tym fakcie, fru zrobił Siewierski i zasilił rząd
emerytów. Wkrótce usłyszy od prokuratora kłopotliwe pytania.Był parasolem
wicedyrektora CBŚ ? "Lewych" generałów ciąg dalszy.

Straszenie czyszczeniem
Autor: PZ
2006-12-15 11:07:16
Nie zazdroszczę przyszłemu prezesowi związku. Bo jak zacznie się czyszczenie brudów po aferze korupcyjnej, to przeżyje on prawdziwe piekło – uważa Jacek Kryszczuk z Wydziału Dyscypliny PZPN.

Gazety pisza glupoty, a Ty powtarzasz....
Autor: noweobserwatorium
2006-12-15 16:50:41
O tym, ze Leszek K. jest spokrewniony z Dziadem bylo wiadomo od zawsze, a co najmniej kilka lat temu opisalo to Zycie Warszawy. Mimo to z niewiadomego powodu awansowal w PZ-tach, Narkotykach, a potem CBS. Nic do tego nie mial Siewierski, ktoremu CBS nawet nigdy nie podlegal. Teraz jakas gazeta, spekulujac, dlaczego nagle go odwolali, wyciagneta tego Dziadowego krewniaka, jak krolika z kapelusza.
Ale przy okazji, dobrze by sie bylo dowiedziec, dlaczego go tak naprawde odwolali...
I jeszcze prosba do Sylwestra L.: czy jako dziennikarz on, albo ktorys z jego kolegow dziennikarzy, nie mogliby sprawdzic, czy i kto skrecil te jego sprawe? Bardzom ciekawe, jak sie wytlumacza...

Aha! A czy N. to Piotr?
Autor: noweobserwatorium
2006-12-15 16:52:39
Jesli tak, to idz na calosc...

A o co chodzi?
Autor: Men
2006-12-16 11:34:18
Tyle nowych kanałów sportowych. Serial skazany na sukces. Kibice gwarantuja widownie. Ale nagle nie o to chodzi?

Układ ponadpartyjny
Autor: Kasa
2006-12-16 12:06:12
Jako były przewodniczący Komisji Etyki PZPN muszę dopilnować, aby wszystkie nieprawidłowości zostały wyjaśnione - tak Jan Tomaszewski uzasadnia decyzję o pozwaniu do sądu ministra sportu Tomasza Lipca.
Były reprezentacyjny bramkarz i działacz piłkarski uważa, że minister dokonał przestępstwa zaniechania urzędniczego obowiązku - czytamy w "Przeglądzie Sportowym".

W grudniu ubiegłego roku Tomaszewski przedstawił ministrowi Lipcowi dokumenty opisujące przestępstwa, których dopuściły się władze piłkarskie.
"Sekretarz stanu w ministerstwie Radosław Parda po zapoznaniu się z tymi dokumentami uznał, że rzeczywiście doszło do naruszenia prawa" - przyznał Tomaszewski.

Jednak sam minister uznał najwidoczniej, że ich przekazanie organom ścigania nie jest konieczne i tego nie zrobił.

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

 „Nigdy nie oczekiwałem, by Latkowski nakręcił mi laurkę. Mam świadomość  jego ostrego spojrzenia na rzeczywistość. Świadomie zgodziłem się, by to właśnie Sylwester pomógł mi zamknąć bolesne przeżycia, przeszłość.  Jestem ciekawy lustra Sylwestra Latkowskiego, rozumiem, że nie zawsze może oddawać to samo, co widzę ja i inne osoby, które pojawiają się w filmie” – Michał Wiśniewski.
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS