menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Brudne interesy tłamszą wolność mediów 14-12-2006
Projekt dokumentalnego serialu śledczego z Piotrem Pytlakowskim o piłkarskiej mafii, który już miał ruszać w tym miesiącu nagle został zablokowany przez osoby (zwłaszcza przez N.), które mają przełożenie na media. Ich brudne interesy mogły być przypadkowo odkryte. Co ja piszę? Jak przypadkowo? Po uszy w nich siedzą.

Już przy filmie "Klatka" poznałem siłę sportowej mafii. Ich wpływy na media i np. policję. Do dzisiaj najście watahy żołnierzy z gangu mokotowskiego, do którego należeli policjanci, i kiboli na moją osobę w czasie premiery filmu w Multikinie na Ursynowie, pomimo zarejestrowania na kamerach zdarzenia nie zostało do dnia dzisiejszego (minęły trzy lata) wyjaśnione przez policję. Ówczesny komendant stołeczny i późniejszy zastępca komendanta głównego policji generał Siewierski postanowił utopić śledztwo. Do dzisiaj nie wezwano mojej osoby na przesłuchanie ani ekipy telewizji polskiej. Zarejestrowany na taśmach obraz wrzucono do śmietnika? Siewierski i jego koledzy powinni wiedzieć co się z nimi stało?

Zresztą wspomniany N. pojawia się w czasie dokumentacji filmu i książki o zabójstwie generała Marka Papały. Jest uczestnikiem tego samego towarzystwa, w którym doszło do takiej zbrodni. Sitwa jednym słowem.

Smutne tylko w tym wszystkim jest to, że brudne interesy glejtują porządni ludzie. Takie niestety jest życie. Trzeba spłacać raty, mieć co dziecku kupić pod choinkę. I nie mogą wprost powiedzieć,a zwodzą. A nawet same się oszukują, by nie widzieć prawdy o tym, ile naprawde dzisiaj można powiedzieć prawdy?

(6) komentarzy / + dodaj komentarz
Brudny Rysio po polsku
Autor: inka
2006-12-15 01:23:49
Powody odwołania R.Siewierskiego są szokujące,choć w prasie nie podano.
Zniknął z policji inspektor Leszek K.,orzeł walki z przestępczością zorganizowaną. Okazał się ... siostrzeńcem Henryka N. ksywa Dziad ,szefa
gangu wołomińskiego. O tym fakcie, wiedziała od roku Komenda Głowna
Policji.. Obecna '"dyrekcja '"głównej z refleksem szachisty ,przez rok, cicho,
zdejmowała go z posadki.Po tym fakcie, fru zrobił Siewierski i zasilił rząd
emerytów. Wkrótce usłyszy od prokuratora kłopotliwe pytania.Był parasolem
wicedyrektora CBŚ ? "Lewych" generałów ciąg dalszy.

Straszenie czyszczeniem
Autor: PZ
2006-12-15 11:07:16
Nie zazdroszczę przyszłemu prezesowi związku. Bo jak zacznie się czyszczenie brudów po aferze korupcyjnej, to przeżyje on prawdziwe piekło – uważa Jacek Kryszczuk z Wydziału Dyscypliny PZPN.

Gazety pisza glupoty, a Ty powtarzasz....
Autor: noweobserwatorium
2006-12-15 16:50:41
O tym, ze Leszek K. jest spokrewniony z Dziadem bylo wiadomo od zawsze, a co najmniej kilka lat temu opisalo to Zycie Warszawy. Mimo to z niewiadomego powodu awansowal w PZ-tach, Narkotykach, a potem CBS. Nic do tego nie mial Siewierski, ktoremu CBS nawet nigdy nie podlegal. Teraz jakas gazeta, spekulujac, dlaczego nagle go odwolali, wyciagneta tego Dziadowego krewniaka, jak krolika z kapelusza.
Ale przy okazji, dobrze by sie bylo dowiedziec, dlaczego go tak naprawde odwolali...
I jeszcze prosba do Sylwestra L.: czy jako dziennikarz on, albo ktorys z jego kolegow dziennikarzy, nie mogliby sprawdzic, czy i kto skrecil te jego sprawe? Bardzom ciekawe, jak sie wytlumacza...

Aha! A czy N. to Piotr?
Autor: noweobserwatorium
2006-12-15 16:52:39
Jesli tak, to idz na calosc...

A o co chodzi?
Autor: Men
2006-12-16 11:34:18
Tyle nowych kanałów sportowych. Serial skazany na sukces. Kibice gwarantuja widownie. Ale nagle nie o to chodzi?

Układ ponadpartyjny
Autor: Kasa
2006-12-16 12:06:12
Jako były przewodniczący Komisji Etyki PZPN muszę dopilnować, aby wszystkie nieprawidłowości zostały wyjaśnione - tak Jan Tomaszewski uzasadnia decyzję o pozwaniu do sądu ministra sportu Tomasza Lipca.
Były reprezentacyjny bramkarz i działacz piłkarski uważa, że minister dokonał przestępstwa zaniechania urzędniczego obowiązku - czytamy w "Przeglądzie Sportowym".

W grudniu ubiegłego roku Tomaszewski przedstawił ministrowi Lipcowi dokumenty opisujące przestępstwa, których dopuściły się władze piłkarskie.
"Sekretarz stanu w ministerstwie Radosław Parda po zapoznaniu się z tymi dokumentami uznał, że rzeczywiście doszło do naruszenia prawa" - przyznał Tomaszewski.

Jednak sam minister uznał najwidoczniej, że ich przekazanie organom ścigania nie jest konieczne i tego nie zrobił.

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Film opowiada o aktualnej sytuacji panującej w polskich aresztach śledczych. Zdjecia rozpoczęto 1 września 2003 roku, ich zakończenie planowane jest w maju.
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS