menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Chłopaki uzdrawiają piłkę nożną 18-12-2006
Pretendent na uzdrowiciela polskiej piłki nożnej Ryszard Czarnecki pisze w swoim blogu: „Sobota wieczór - obchody 50-lecia tygodnika "Piłka Nożna". Długa rozmowa z Listkiewiczem. Boniek mówi do mnie, że za wcześnie wystartowałem z kampanią wyborczą na prezesa PZPN - mam inne zdanie. Pogadaliśmy we trójkę: Listek, Zibi i ja. Boniek jest za zjazdem PZPN w 2008 roku - ja optuję za terminem rok wcześniejszym, Listkiewicz tak samo. Tłumaczę Zbyszkowi, że skoro obecny prezes PZPN obiecał zjazd w tym roku - to słowa trzeba dotrzymać. Boniek na to: "no i co z tego, że tak powiedział. Ty, ja i Michał mówiliśmy różne rzeczy - i co?"

(2) komentarzy / + dodaj komentarz
Piłkarska mafia
Autor: Tex
2006-12-18 21:37:05
Z takim nastawieniem chciał pan zrobić serial z Pytlakowskim o piłkarskiej mafii? Wyrzucaliby waszą ekipę na zbity pysk. Wszystkie twarze w czarnych paskach, zdjęcia z ukrycia, bo nikt oficjalnie nie da wypowiedzi.

Kolejny naprawiacz
Autor: Salon42
2006-12-19 01:01:35
"Rzeczpospolita": Gazeta dotarła do audytu Warszawskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, którym obecny minister sportu Tomasz Lipiec kierował przez dwa lata, do ubiegłego roku.
Audyt był przeprowadzony na zlecenie władz Warszawy w czasie, gdy miastem rządziło Prawo i Sprawiedliwość. Według "Rzeczpospolitej", wyniki kontroli są dla Lipca miażdżące. W kilkudziesięciu fakturach audytorzy znaleźli ślady wymazywań i przeróbek, a faktury na łączną sumę 2 milionów złotych opatrzone są nieczytelnymi podpisami.

Tak samo jest w przypadku kilkudziesięciu umów zleceń na prowadzenie zajęć sportowych. Według gazety zachodzi duże prawdopodobieństwo, że część z nich była fikcyjna, szczególnie że nie istnieje żadna dokumentacja potwierdzająca, iż zajęcia rzeczywiście się odbyły. Wiceprzewodnicząca klubu parlamentarnego PiS Jolanta Szczypińska zapowiada w "Rzeczpospolitej", że premier Kaczyński zainteresuje się raportem o pracy Tomasza Lipca w Warszawskim Ośrodku Sportu i Rekreacji.

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Film dokumentalny, Produkcja Program II TVP & TPS Studio Filmowe, czas 64 minut; produkcja 2002 rok.
Nagroda: Najlepszy Polski film dokumentalny Festiwalu Filmowego w Kazimierzu nad Wisłą 2002.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS