menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Chłopaki uzdrawiają piłkę nożną 18-12-2006
Pretendent na uzdrowiciela polskiej piłki nożnej Ryszard Czarnecki pisze w swoim blogu: „Sobota wieczór - obchody 50-lecia tygodnika "Piłka Nożna". Długa rozmowa z Listkiewiczem. Boniek mówi do mnie, że za wcześnie wystartowałem z kampanią wyborczą na prezesa PZPN - mam inne zdanie. Pogadaliśmy we trójkę: Listek, Zibi i ja. Boniek jest za zjazdem PZPN w 2008 roku - ja optuję za terminem rok wcześniejszym, Listkiewicz tak samo. Tłumaczę Zbyszkowi, że skoro obecny prezes PZPN obiecał zjazd w tym roku - to słowa trzeba dotrzymać. Boniek na to: "no i co z tego, że tak powiedział. Ty, ja i Michał mówiliśmy różne rzeczy - i co?"

(2) komentarzy / + dodaj komentarz
Piłkarska mafia
Autor: Tex
2006-12-18 21:37:05
Z takim nastawieniem chciał pan zrobić serial z Pytlakowskim o piłkarskiej mafii? Wyrzucaliby waszą ekipę na zbity pysk. Wszystkie twarze w czarnych paskach, zdjęcia z ukrycia, bo nikt oficjalnie nie da wypowiedzi.

Kolejny naprawiacz
Autor: Salon42
2006-12-19 01:01:35
"Rzeczpospolita": Gazeta dotarła do audytu Warszawskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, którym obecny minister sportu Tomasz Lipiec kierował przez dwa lata, do ubiegłego roku.
Audyt był przeprowadzony na zlecenie władz Warszawy w czasie, gdy miastem rządziło Prawo i Sprawiedliwość. Według "Rzeczpospolitej", wyniki kontroli są dla Lipca miażdżące. W kilkudziesięciu fakturach audytorzy znaleźli ślady wymazywań i przeróbek, a faktury na łączną sumę 2 milionów złotych opatrzone są nieczytelnymi podpisami.

Tak samo jest w przypadku kilkudziesięciu umów zleceń na prowadzenie zajęć sportowych. Według gazety zachodzi duże prawdopodobieństwo, że część z nich była fikcyjna, szczególnie że nie istnieje żadna dokumentacja potwierdzająca, iż zajęcia rzeczywiście się odbyły. Wiceprzewodnicząca klubu parlamentarnego PiS Jolanta Szczypińska zapowiada w "Rzeczpospolitej", że premier Kaczyński zainteresuje się raportem o pracy Tomasza Lipca w Warszawskim Ośrodku Sportu i Rekreacji.

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

 „Nigdy nie oczekiwałem, by Latkowski nakręcił mi laurkę. Mam świadomość  jego ostrego spojrzenia na rzeczywistość. Świadomie zgodziłem się, by to właśnie Sylwester pomógł mi zamknąć bolesne przeżycia, przeszłość.  Jestem ciekawy lustra Sylwestra Latkowskiego, rozumiem, że nie zawsze może oddawać to samo, co widzę ja i inne osoby, które pojawiają się w filmie” – Michał Wiśniewski.
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS