menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Mataczenie śledztwem 18-12-2006
Były kłamstwa, teraz słyszymy o zacieraniu śladów w śledztwie. Zapis wideo, na którym zarejestrowano urzędników MSWIA i policjantów bawiących się w warszawskim klubie został skasowany. A podobno wszystko miało być wyjaśnione. Czy policja, prokuratura dojdzie, kto stał za mataczeniem śledztwa? Gdyby nie dotyczyło to urzędników MSWiA i policji, dawno byłby areszty. Są równi i równiejsi. Faktem jest tylko śmierć dwójki policjantów odwożących rozklekotanym radiowozem dygnitarza MSWiA. Resztę da się zmanipulować. Przy coraz wieszej bierności mediów w tej sprawie.

(3) komentarzy / + dodaj komentarz
Z Londynu
Autor: Wrocławianin
2006-12-19 02:06:07
Nie wracam. Czytam pana blog i wolę podawać piwo w barze. Pozdrowienia z Lądka. Pan chyba nie wie, że kiedyś pana filmy, a dzisiaj pana blog jest tym czym jest dzisiaj Polska. Pan pisze o wycofaniu się wyżej, rzuceniu wszystkiego w cholerę. Kurwa, nie wierze, że dał się pan im.
Ps. Były Wrocławianin.

Nie rozumiem
Autor: er
2006-12-19 09:01:53
Nie rozumiem. Od kiedy urzędnicy ministerstw mają zakaz bawienia się na imprezach? Czy to takie naganne, że się spotykają z przyjaciółmi po pracy? Czy to, że taśma została nadpisana oznacza spisek, czy raczej, że zabrakło miejsca na urządzeniu na nowe nagrania i zrobiono na nie miejsce jak pewnie robi się w tym klubie co tydzień?

Blue taxi
Autor: Fox
2006-12-19 10:57:52
Bawić się mogą, ale wykorzystywąć innych policjantów jako taksówkarzy już raczej nie. Słyszałeś o nadużywaniu władzy?

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Satyra dokumentalna. Po raz pierwszy kamera zagląda za kulisy szołbiznesu w Polsce. Obok znanych postaci ze sceny muzycznej jak Krzysztof Krawczyk, Marek Kościkiewicz, Robert Leszczyński, Maciej Maleńczuk, Myslovitz , Marek Sierocki, Piotr Metz, Hirek Wrona, Michał Wiśniewski, Negatyw, poznajemy nieznanych szerszej widowni decydentów, szare eminencje polskiego szołbiznesu. Film ukazuje przemilczaną dotąd stronę szołbiznesu w Polsce, w którym normą jest oszustwo, manipulacja.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS