menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

O pryszczatych 28-12-2006
Mama wróciła ze szpitala do domu. Kuracja antybiotykowa zakończona, więc można spokojnie pić Cuba Libre. Wczoraj w rozmowie z Piotrem Pytlakowskim ten porównał dzisiejszych dziennikarzy stojących w jednej linii z rządzącymi, gotowymi do wsparcia słowem pisanym i mówionym, do „pryszczatychi”. Tak w latach pięćdziesiątych nazywano dziennikarzy „wspierających władzę.”  Wymieniliśmy nazwiska obecnych pryszczatych, zebrała się niezła dziennikarska śmietanka.

Właściwie przestałem oglądać informacje w telewizji. Na chwilę dzisiaj włączyłem „Kropkę nad i”. Ludwik Dorn z niechęcią wyznał Monice Olejnik, że ma uczucie dyskomfortu z zasiadania w rządzie razem z Andrzejem Lepperem. Pragmatyzm polityka jest jednak ważniejszy. I słusznie. Opozycja, która dzisiaj krzyczy sama dla utrzymania władzy weszłaby w konszachty z Lepperem. Dorna można czasami polubić za szczerość. W polityce nie ma przecież moralności. Ta występuje wyłącznie w spotach wyborczych.

(3) komentarzy / + dodaj komentarz
No nareszcie,coś od siebie i
Autor: inka
2006-12-29 00:25:19
świetnie,że Mama już u siebie,czyli lepiej i coraz noworoczniej.
Co do kuracji pozytywnej, chwalę a ktoś by pomyślał, że SL taki posłuszny..
Przykro jest wiedzieć,że śmietankę dziennikarstwa stanowili dbający i
pryszczaci,choć teraz im coraz bliżej do "kawalerek" tam,tam.Obecni różni.
Jeśli Cuba Libre to /ja/ nie z cytryną,brr, lecz z sokiem z limonki / limes/.Jak Cuba to Kuba.Czyli:25 ml.ciemnego rumu,120ml coca-coli i 5ml soku z jw.
+ iglo.Co niektórzy wkrapiają ciut angostury /gorzka wódka/.Stety, pyszne !
Niektórych wymienionych w "Pryszczatych" akceptuję i nie.Pozdrawiam."przyszczaci"...
Autor: Pato
2006-12-29 01:35:03
A ja chcialbym wiedziec, o jakich "pryszczatych" chodzi... bo bardzo wiele z dziennikarzy Polityki badz tez GW krzyczy i ocenia,kto jest rezimowym dziennikarzem a kto nie itd. mimo ze to sporo wsrod tych co oceniaja, byli bardzo polityczni w przeszlosci. Passent, Wladyka, Stasinski, Zakowski...Pytlakowskiego akurat szanuje dosyc. Czasami jednak przed chwila wymieni dziennikarze nazywaja takiego Ziemkiewicza dziennikarzem rezimowym, to juz mnie szlag trafia. A np. Karnowski, Zaremba albo i Krasnodebski ideowo stoja po stronie Pisu i nie neguja tego...sa jednak wciaz dosyc krytyczni, duzo bardziej niz GW i Polityka wobec UD swojego czasu

życzenia noworoczne
Autor: gość z drogi
2006-12-29 13:27:21
Panie Sylwestrze
szczęsliwego Nowego Roku 2007
zdrowia dla Panskiej Mamy,Rodziny
i dla Pana
oraz wytrwałosci w drodze do odkrywania
(trudnych)prawd........
a materiału napewno Panu nie braknie.......
wybrał Pan TRUDNĄ drogę zawodową....
ale dlatego TAK pasjonującą........
powodzenia ,serd rownież Zyczenia dla Pana
Przyjaciela...
red Piotra Pytlakowskiego
jeszcze RAZ duzo Dobrego w Nowym Roku

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Sylwester Latkowski znów zaskakuje - tym razem pozytywnie. "Kamilianie" to oszczędny, ale poruszający dokument. Byli już rugbyści, blokersi. Był polski show-biznes. Tym razem enfante terrible polskiego dokumentu zrobił film o zakonnikach. Ale tak naprawdę to film o życiu, a raczej śmierci. Kamilianie - bohaterowie filmu to ludzie, którzy swoje życie ofiarowują chorym. Niby to nic wielkiego. Kilka tysięcy polskich pielęgniarek codziennie robi to samo. Jednak Kamilianie to nie pielęgniarze, nie lekarze - to bracia w śmierci.
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS