menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

18 rocznica sukcesu śledczych 29-12-2006
Po raz 18 przedłużono śledztwo w sprawie zabójstwa w 1998 roku byłego szefa policji gen. Marka Papały. To rekord śledztwa, którego jeszcze kilka miesięcy temu, w związku z postępowaniem ekstradycyjnym Edwarda Mazura, niektórzy komentujący dziennikarze, politycy, uznali za śledztwo uwieńczone sukcesem.  Powstały artykuły wychwalające pod niebiosa ekipę śledczą. Nikt nie zadawał trudnych pytań prokuratorom i policjantom zajmującym się sprawą.

Ile jeszcze ma być takich rocznic, by ktoś serio zapytał o efekty dochodzenia potwierdzone wyrokami sądowymi. Może zamiast fiestowania usłyszelibyśmy odpowiedź na pytania: Dlaczego zginął generał Papała? Kto go zabił? Kto zlecił zabójstwo?

(4) komentarzy / + dodaj komentarz
Jachowicz ulubieniec TVN No1
Autor: Kosa
2006-12-29 17:47:26
Zwłaszcza pan redaktor Jachowicz piał z zachwytu. A teraz ani mru mru, ani słóweczka, dlaczego nie ma nikogo w tej sprawie skazanego?

Nigdy nie poznamy prawdy
Autor: Salon42
2006-12-30 10:10:20
Ta sprawa nigdy nie zostanie wyjaśniona. Ziobro nie chce się do tego przyznać, że także nie wyjaśni się za jego kadencji. Podniecanie się ekstradycją Mazurea to żer dla gawiedzi.

Porachunki wewnątrz układu
Autor: Mocna
2006-12-30 15:42:45
Po co płakać po Papale. Układ zabił swojego, człowieka, który należał do układu.

Jakoś....
Autor: inka
2006-12-30 20:11:11
to tak wygląda, jakby powrót Mazura miał tą sprawę załatwić.
Za długo i cicho, jak przed burzą.

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Sylwester Latkowski, twórca "Blokersów" "Klatki" i "Śledczaka", tym razem opowiada o świecie seksualnej dewiacji Ten film wywołuje wstrząs. Temat pedofilii powraca do mediów przy okazji kolejnych spraw o wykorzystywanie seksualne dzieci. Pojawiają się artykuły, reportaże, wywiady. Tym razem oglądamy pełnometrażowy dokument. Wszystko zaczyna się sceną rozgrywającą się w samochodzie. Młody gej, świadek w sprawie posądzenia ks. Jankowskiego o pedofilię, opowiada o swoich przeżyciach związanych z tą sprawą. W końcu wyciąga telefon komórkowy i dzwoni do swojej matki, by przyznać się do udziału w tej historii. W trakcie rozmowy mężczyzna zaczyna płakać. Ma świadomość, że środowisko, w którym się wychował ...
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS