menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Po prostu jestem przeciwnikiem kary śmierci 02-01-2007
Zwolennicy kary śmierci tak naprawdę nie wiedzą o czym mówią. Galba pisze, „takie gadanie jak pana redaktora sprawia, że nikt na świecie już nie szanuje Europejczyków.” Być może jednym z ważniejszych osiągnięć cywilizacyjnych Europy to kwestia podejścia do kary śmierci. Kto ma mnie za to nie szanować? Śmiać się ze mnie? Arabowie? Islamiści? Niech się śmieją? Azjaci? Niech się śmieją. Afrykanie? Niech się śmieją. Amerykanie? Niech się śmieją.

Na koniec zaznaczam, że mój pogląd na karę śmierci nie ma nic wspólnego z podejściem do ekstremizmu islamskiego, kolonizacji świata przez Islamistów. Jestem przeciwnikiem zginania karku przed Islamem. Nie wierzę w dobre zamiary Islamistów. Przez kilka miesięcy było mi dane żyć z nimi razem. Więcej nas Europejczyków dzieli niż łączy z nimi. Pod wieloma słowami Oriany Fallaci się podpisuję.

(3) komentarzy / + dodaj komentarz
chyba to Pan nie wie o czym mowi
Autor: aspartan
2007-01-09 19:00:59
bardzo mnie dziwi ton, w jakim wypowiedzial sie Pan o karze smierci.
szanuje Pana jako dziennikarza za bezkompromisowosc i dociekliwosc, zaluje bardzo, ze nie moge ogladac Konfrontacji.
Wystawia sie Pan jednak na posmiewisko zabierajac glos w takich kwestiach jak kara smierci, mowiac ze jej 'zwolennicy tak na prawde nie wiedza co mowia' samemu rzucajac tylko hasla. w tym temacie polece jedna publikacje - Boguslaw Wolniewicz, Bogdan Musial 'Ksenofobia i wspolnota'.

generalnie irytuje mnie, ze ludzie, np o wyksztalceniu technicznym, korzystajac ze slawy jaka zdobyli w swojej profesji zabieraja glos w tematach wybitnie filozoficznych czy etycznych. cos tu jest nie po kolei.
wydaje mi sie, ze Pan jako dziennikarz, troche przesadza wypowiadajac sie na wszystkie jak leci tematy uwiarygadniajac sie dorobkiem czysto dziennikarskim.

Moze o pewnych sprawach, tematach lepiej byloby porozmawiac wylacznie prywatnie, a nie wychodzic przed publicznosc i plesc androny?

pozdrawiam

.
Autor: hm
2007-01-22 23:50:47
ma Pan prawo byc przeciwnikiem ale tak naprawde skad Pan wie jak byc powinno? na jakiej podstawie wypowiada Pan swoje przemyslenia? kim Pan jest aby autorytatywnie wyglaszac swoje poglady na ten temat? czy jest Pan stworca? Panem Bogiem?...czy probuje Pan pozyskac czlonkow do swojego kosciola?... dlaczego nie poswieci sie Pan temu tematowi, tylko piernie od czasu do czasu cosik? jest Pan konsekwentny?...jednym z przykazan jest NIE ZABIJAJ...czy spozywa Pan mieso?...achaaaa tu nie chodzi o zwierzeta???...hmm Bogu chodzilo tylko o ludzi?...achaaaa ... pozdrawiam panie moralny autorytecie

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

 „Nigdy nie oczekiwałem, by Latkowski nakręcił mi laurkę. Mam świadomość  jego ostrego spojrzenia na rzeczywistość. Świadomie zgodziłem się, by to właśnie Sylwester pomógł mi zamknąć bolesne przeżycia, przeszłość.  Jestem ciekawy lustra Sylwestra Latkowskiego, rozumiem, że nie zawsze może oddawać to samo, co widzę ja i inne osoby, które pojawiają się w filmie” – Michał Wiśniewski.
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS