menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Znacie życiorysy świętych? 04-01-2007
Gardzę konfidentami. Nie ufam po przeczytaniu wywiadu w Gazecie Wyborczej arcybiskupowi Stanisławowi Wielgusowi, bo okazał się kłamcą, nie podpisywał a podpisywał, ale kiedy słyszę niektóre wypowiedzi zastanawiam się, czy nie zapomnieliśmy o życiorysach świętych. Także odbiorą im prawo do kanonizacji za ich przeszłość? Nie wierzę w świętoszków, ludzi nieskazitelnych moralnie. Takich nie ma. Ludzi, którzy uważają się za takich, należy się bać. Każdy ma się prawo zmienić. Podnieść z grzechu. Stać się lepszym człowiekiem. Dużo racji ma Szymon Hołownia, który widzi prawdziwy problem w dzisiejszym kłamstwie arcybiskupa a nie jego przeszłości.

(6) komentarzy / + dodaj komentarz
ja się staram nikim nie gardzić, nawet konfidentami, życie nauczyło mnie nikogo
Autor: zabarwiacz
2007-01-04 23:03:40
pochopnie nie osądzać.

A najbardziej mnie śmieszą moralizatorzy z przeróżnych TVN-ów i Polsatów

Dziennikarze chcacy rzadzić kosciołem
Autor: Pokolenie JP2
2007-01-04 23:32:13
Jeśli Benedykt XVI publicznie deklaruje zaufanie do nominata, to Terlikowskiemu, Zarembie, ani Karnowskiemu, semce nie godzi się z tym polemizować.

czytajcie uważnie dokumenty
Autor: Piotrek
2007-01-04 23:36:04
Radzę w całości przeczytać tę teczkę...
Stanisław Wielgus był inteligentniejszy od komuchów. Zrobił karierę naukową ich kosztem, potem wykręcił się sianem i jeszcze zapewniał ich o chęci dalszej współpracy:)
Wszędzie powtarzają się te same akapity! Same maszynopisy. We wszystkich raportach są pobożne życzenia pułkowników z SB o tym jaki to wspaniały agent z niego będzie, a tu figa! Żadnych donosów, tylko zobowiązanie do współpracy. Pieniędzy nie brał! O co chodzi? Przy wyjeździe za granicę każdy musiał to podpisać.

Miała być sensacja, a wyszła lipa.
polsat, tvn i niemieckie gazety są tym zainteresowane jek najbardziej.

Coś ty z tymi niemieckimi gazetami
Autor: Gościu
2007-01-04 23:40:22
Piotrek, Benedykt także jest Niemcem. Do tego był w Hitler Jugen

Do przemyślenia
Autor: Salon42
2007-01-04 23:54:20
Głódź zwrócił uwagę, że oprócz prawa karnego, mamy prawo procesowe, w którym, w całym cywilizowanym świecie, obowiązuje zasada domniemania niewinności, uczciwego procesu, postępowania dowodowego i wydania wyroku przez kompetentną władzę sądowniczą. - Takie stanowisko podziela Kościół. Ponadto Kościół ma swój własny, kanoniczny "modus procedendi

Polacy nie znają
Autor: Race
2007-01-05 10:36:04
Duchowny, który współpracował z SB nie może być hierarchą kościelnym, a abp Wielgus powinien zrezygnować z objęcia funkcji metropolity - uważa dwóch na trzech Polaków. Wynika tak z sondażu TNS OBOP przeprowadzonego na zlecenie "Dziennika

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Film opowiada o aktualnej sytuacji panującej w polskich aresztach śledczych. Zdjecia rozpoczęto 1 września 2003 roku, ich zakończenie planowane jest w maju.
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS