menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Szeremietiew do piachu. I po problemie 10-01-2007
Romuald Szeremietiew trafił do szpitala. We wtorek dowiedział się, że kolejna rozprawa w jego sprawie przełożona. Sędzia ciągle chora. I nie wiadomo kiedy ruszy proces. No i serce mu się zbuntowało. Jak pisze Szeremietiew w sms-ie: „To jest jakieś wyjście – zawał i problem pt. RSz znika”. Racje ma Szeremietiew, dla wielu jest jak wrzód na d… Najchętniej by się go pozbyli. Zapomnieli.

(5) komentarzy / + dodaj komentarz
Co z Panem?
Autor: inka
2007-01-12 17:10:28
Sam nagłówek zwala... gdyby nie doczytać do końca !!!
Teraz ja sięgnę po "lornetkę" .Duży skrót Pan zrobił,sama poczytam gdzieś.

Sprawiedliwość w IV RP taka sama jak w III RP
Autor: Salon42
2007-01-12 17:55:25
Polski wymiar sprawiedliwości wykończy Szeremietiewa ku uciesze wielu. Od pięciu lat RSz czeka na sprawiedliowść. Ma tak czekać aż po grób?

Bezpośrednia informacja od.R.Szeremietiewa.
Autor: inka
2007-01-17 00:01:14
Nie chcą mnie osądzić !!! ?
Autor: RSz data: pon, 15/01/2007 - 20:51
We wtorek, 08.01.br. powiadomiono mnie, że wyznaczona na ten dzień rozprawa nie odbędzie się bo sędzia choruje. Zawirowało mi w ślepiach, serce zbuntowało się i trafiłem na kardiologię na Szaserów. Po kilku dniach wróciłem do normy. Kardiolog zalecił: unikać stresu.

Dziś, 15.01.br. mój obrońca zawiadomił mnie, że rozprawa wyznaczona na najbliższą środę nie odbędzie się bowiem przewodnicząca składu p. asesor SR jest nadal niedysponowana. Jednocześnie adwokata poinformowano, że w sądzie nie wiedzą kiedy proces zostanie wznowiony. (Jeżeli nie stanie się to po trzech miesiącach, to będzie wyznaczony nowy skład i proces ZACZNIE SIĘ OD POCZĄTKU!!!!). Dziś na szczęście byłem uzbrojony w pigułki, które dostałem od lekarzy więc jestem w domu.

Sądząca mnie pani asesor, młoda osoba, jest w ciąży. Może więc być niedysponowana. Zastanawiam się jednak dlaczego ją wyznaczono do prowadzenia sprawy. Miała się ona toczyć b. wolno - dwa razy w miesiącu po dwu świadków na rozprawie (świadków około 80), czyli proces trwałby parę lat. Dla wyznaczającego p. asesor do sądzenia mnie było oczywiste, że w czasie procesu ona urodzi, proces będzie przerwany i trzeba będzie wyznaczyć nowy skład - czyli wcześniej zadbano, aby sprawa ciągnęła się bez końca.

Po licznych protestach min. Ziobro zlitował się i proces nabrał przyśpieszenia. Od listopada 2006 miało być sześć, osiem rozpraw w miesiącu, na każdej po czterech świadków. Wyglądało, że w grudniu 2006 r. będzie wyrok. Ale w grudniu p. asesor zaniemogła. Była tylko jedna rozprawa. W styczniu miało być ich osiem, a jak DOTĄD dwu już nie było i nie wiem czy będą (kiedy?) następne.

JEŻELI MEDIA ODKRYŁY BEZMIAR MOICH PRZESTEPSTW KORUPCYJNYCH, TO DLACZEGO JESZCZE JESTEM NA TZW. WOLNOŚCI?

MIEJSCE TAKIEGO ZBRODNIARZA JAK JA JEST W WIĘZIENIU.

CZMU NIE CHCĄ MNIE OSĄDZIĆ?


dr hab. Romuald Szeremietiew
sprawca największej podobno w dziejach MON afery korupcyjnej.

BŁAGAM NIECH MNIE WRESZCIE

smutne........
Autor: złota akcja
2007-01-19 13:26:03
polskim sądom daleko jeszcze do normalności,
zal TYLKO,ze dotyczy TO wspaniałych ludzi
a nie postkomunistow i ich "pięsci",czyli tzw
dawnych zomowcow i im podobnych

Operacja
Autor: Mietek
2007-02-11 23:09:43
Tu można trochę więcej poczytać o operacji WSI "Szary Mietek"

http://www.polskieradio.pl/media/artykul.aspx?s=67

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

 „Nigdy nie oczekiwałem, by Latkowski nakręcił mi laurkę. Mam świadomość  jego ostrego spojrzenia na rzeczywistość. Świadomie zgodziłem się, by to właśnie Sylwester pomógł mi zamknąć bolesne przeżycia, przeszłość.  Jestem ciekawy lustra Sylwestra Latkowskiego, rozumiem, że nie zawsze może oddawać to samo, co widzę ja i inne osoby, które pojawiają się w filmie” – Michał Wiśniewski.
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS