menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Szeremietiew do piachu. I po problemie 10-01-2007
Romuald Szeremietiew trafił do szpitala. We wtorek dowiedział się, że kolejna rozprawa w jego sprawie przełożona. Sędzia ciągle chora. I nie wiadomo kiedy ruszy proces. No i serce mu się zbuntowało. Jak pisze Szeremietiew w sms-ie: „To jest jakieś wyjście – zawał i problem pt. RSz znika”. Racje ma Szeremietiew, dla wielu jest jak wrzód na d… Najchętniej by się go pozbyli. Zapomnieli.

(5) komentarzy / + dodaj komentarz
Co z Panem?
Autor: inka
2007-01-12 17:10:28
Sam nagłówek zwala... gdyby nie doczytać do końca !!!
Teraz ja sięgnę po "lornetkę" .Duży skrót Pan zrobił,sama poczytam gdzieś.

Sprawiedliwość w IV RP taka sama jak w III RP
Autor: Salon42
2007-01-12 17:55:25
Polski wymiar sprawiedliwości wykończy Szeremietiewa ku uciesze wielu. Od pięciu lat RSz czeka na sprawiedliowść. Ma tak czekać aż po grób?

Bezpośrednia informacja od.R.Szeremietiewa.
Autor: inka
2007-01-17 00:01:14
Nie chcą mnie osądzić !!! ?
Autor: RSz data: pon, 15/01/2007 - 20:51
We wtorek, 08.01.br. powiadomiono mnie, że wyznaczona na ten dzień rozprawa nie odbędzie się bo sędzia choruje. Zawirowało mi w ślepiach, serce zbuntowało się i trafiłem na kardiologię na Szaserów. Po kilku dniach wróciłem do normy. Kardiolog zalecił: unikać stresu.

Dziś, 15.01.br. mój obrońca zawiadomił mnie, że rozprawa wyznaczona na najbliższą środę nie odbędzie się bowiem przewodnicząca składu p. asesor SR jest nadal niedysponowana. Jednocześnie adwokata poinformowano, że w sądzie nie wiedzą kiedy proces zostanie wznowiony. (Jeżeli nie stanie się to po trzech miesiącach, to będzie wyznaczony nowy skład i proces ZACZNIE SIĘ OD POCZĄTKU!!!!). Dziś na szczęście byłem uzbrojony w pigułki, które dostałem od lekarzy więc jestem w domu.

Sądząca mnie pani asesor, młoda osoba, jest w ciąży. Może więc być niedysponowana. Zastanawiam się jednak dlaczego ją wyznaczono do prowadzenia sprawy. Miała się ona toczyć b. wolno - dwa razy w miesiącu po dwu świadków na rozprawie (świadków około 80), czyli proces trwałby parę lat. Dla wyznaczającego p. asesor do sądzenia mnie było oczywiste, że w czasie procesu ona urodzi, proces będzie przerwany i trzeba będzie wyznaczyć nowy skład - czyli wcześniej zadbano, aby sprawa ciągnęła się bez końca.

Po licznych protestach min. Ziobro zlitował się i proces nabrał przyśpieszenia. Od listopada 2006 miało być sześć, osiem rozpraw w miesiącu, na każdej po czterech świadków. Wyglądało, że w grudniu 2006 r. będzie wyrok. Ale w grudniu p. asesor zaniemogła. Była tylko jedna rozprawa. W styczniu miało być ich osiem, a jak DOTĄD dwu już nie było i nie wiem czy będą (kiedy?) następne.

JEŻELI MEDIA ODKRYŁY BEZMIAR MOICH PRZESTEPSTW KORUPCYJNYCH, TO DLACZEGO JESZCZE JESTEM NA TZW. WOLNOŚCI?

MIEJSCE TAKIEGO ZBRODNIARZA JAK JA JEST W WIĘZIENIU.

CZMU NIE CHCĄ MNIE OSĄDZIĆ?


dr hab. Romuald Szeremietiew
sprawca największej podobno w dziejach MON afery korupcyjnej.

BŁAGAM NIECH MNIE WRESZCIE

smutne........
Autor: złota akcja
2007-01-19 13:26:03
polskim sądom daleko jeszcze do normalności,
zal TYLKO,ze dotyczy TO wspaniałych ludzi
a nie postkomunistow i ich "pięsci",czyli tzw
dawnych zomowcow i im podobnych

Operacja
Autor: Mietek
2007-02-11 23:09:43
Tu można trochę więcej poczytać o operacji WSI "Szary Mietek"

http://www.polskieradio.pl/media/artykul.aspx?s=67

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Klatka – film dokumentalny. Praca nad filmem trwała od 24.10.2002 roku, zakończono ją  22 października 2003. Planowana premiera filmu - listopad 2003.
Scenariusz i reżyseria: Sylwester Latkowski; zdjęcia: Tomasz Michałowski, Karina Kleszczewska; montaż: Krzysztof Szpetmański; dźwięk: Igor Grątkowski; redakcja Jerzy Kapuściński, Grażyna Bryżuk; postprodukcja PAY studio TV; grafika: Studio Rogala: sprzęt do realizacji Mega TV; technika realizacji Sony IMX 16:9; producent wykonawczy Opusnet; Produkcja: Agencja Filmowa TVP dla Programu 2, Opusnet, T1-teraz, Sylwester Latkowski


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS