menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Rzeczywistość zero-jedynkowa 17-01-2007
W każdym większym gronie są porządni ludzie i kanalie, powiedział wczoraj Andrzej Mielczanowski, były szef MSW, odnosząc się do dawnych SB-ków. Bez zahamowań opowiadał, że generał Jasik odebrał go z dworca swoim samochodem. Przyznał się do przyjaźni z funkcjonariuszem PRL-owskich służb. Olejniczakowi to nie zostanie wybaczone, a Milczanowskiemu? Niepoprawnie politycznie jest utrzymywać zażyłe kontakty z byłymi SB-kami. Rzeczywistość w Polsce staje się zero-jedynkowa.

(4) komentarzy / + dodaj komentarz
tow. Jasik i przyjaciele mordercy
Autor: amd
2007-01-19 09:53:07
Czyzby tow. Jasik nie wiedzial, ze jego przyjaciele lub koledzy z SB morduja Polakow i polskich ksiezy, lub chocby tylko jubilerow w Niemczech Zachodnich w akcji “Zelazo”?

Jezeli wiedzial i dalej pracowal z mordercami – to czy mozna go zaliczyc do kategori “porzadni ludzie”. A jezeli nie wiedzial, w co mocno watpie, to musi byc bardzo kiepskim generalem…

Oczywiscie, nie mowiac juz o tym, ze glownym zadaniem SB bylo zapewnienie wladzy mafii PZPRowskiej,,,

Albo czarne albo białe
Autor: Slavenka
2007-01-19 13:06:28
Amd Mielczanowski przesiedział w kryminale w PRL-u abyś ty dzisiaj mógł to pisać. 17 lat ci ludzie robili także kawał dobrej roboty dla dzisiejszej Polski.

Takie czasy nastały
Autor: Cezary
2007-01-20 09:12:51
Dobre okreslenie naszych czasów - rzeczywistość zero-jedynkowa.

Milczanowski brawo
Autor: Milczanowski to ostatni fachowiec w służbach spec.R P
2007-01-25 14:16:51
Pan minister zawsze rozumiał iż kraj niepodległy może istnieć tylko w oparciu o silne służby spec. Od 1996r. służby stopniowo traciły kadry ,tajność oraz autorytwt./ruscy się cieszą/.Wyprowadzenie zweryfikowanych pozytywnie oficerów służb spec. wyszkolonych w jednostkach S B.pozbawiło bezpowrotnie nowe słabe służby fachowców ,wykładowców ,znających naszych odwiecznych przeciwników.Budowane z ogromnym wysiłkiem przez Pana Ministra Milczanowskiego Służby Spec RP zostały skutecznie rozbite przez kolejne rządy,których głównym chasłem było i jest "tera kó.....a my i wejść w du....pę bogaczom tego świata ze wschodu i zachodu.Szybko sięgniecie panowie po starych fachowców.Pampersy już się obsrały po same uszy.Pan Milczanowski miał tę przyjemność że zadawał się z elitami byłej S B.Pampersy na własne życzenie weszli do piaskownicy tylko łopatki są za wysoko nie ma siły aby ktoś im je podał.Zapadają się zatem we własnych fekaliach.Nie mieszajcie w to byłych uczciwych oficerów S B.po weryfikacji.

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Potężny mężczyzna powolnymi ruchami, nieco leniwie, goli głowę. Opowiada o swoim barwnym życiu, o więzieniu i drużynie rugby. Ale nie jest to kadr z amerykańskiego obrazu "Urodzeni mordercy", a jedna ze scen polskiego filmu dokumentalnego Sylwestra Latkowskiego o chuliganach Arki Gdynia, których teraz bardziej niż rozróby fascynuje męski, twardy sport.
(...) Kamera podąża za bohaterami niemal wszędzie. Jest na treningu, meczu, w szatni, w samochodzie i nawet w łazience.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS