menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Rzeczywistość zero-jedynkowa 17-01-2007
W każdym większym gronie są porządni ludzie i kanalie, powiedział wczoraj Andrzej Mielczanowski, były szef MSW, odnosząc się do dawnych SB-ków. Bez zahamowań opowiadał, że generał Jasik odebrał go z dworca swoim samochodem. Przyznał się do przyjaźni z funkcjonariuszem PRL-owskich służb. Olejniczakowi to nie zostanie wybaczone, a Milczanowskiemu? Niepoprawnie politycznie jest utrzymywać zażyłe kontakty z byłymi SB-kami. Rzeczywistość w Polsce staje się zero-jedynkowa.

(4) komentarzy / + dodaj komentarz
tow. Jasik i przyjaciele mordercy
Autor: amd
2007-01-19 09:53:07
Czyzby tow. Jasik nie wiedzial, ze jego przyjaciele lub koledzy z SB morduja Polakow i polskich ksiezy, lub chocby tylko jubilerow w Niemczech Zachodnich w akcji “Zelazo”?

Jezeli wiedzial i dalej pracowal z mordercami – to czy mozna go zaliczyc do kategori “porzadni ludzie”. A jezeli nie wiedzial, w co mocno watpie, to musi byc bardzo kiepskim generalem…

Oczywiscie, nie mowiac juz o tym, ze glownym zadaniem SB bylo zapewnienie wladzy mafii PZPRowskiej,,,

Albo czarne albo białe
Autor: Slavenka
2007-01-19 13:06:28
Amd Mielczanowski przesiedział w kryminale w PRL-u abyś ty dzisiaj mógł to pisać. 17 lat ci ludzie robili także kawał dobrej roboty dla dzisiejszej Polski.

Takie czasy nastały
Autor: Cezary
2007-01-20 09:12:51
Dobre okreslenie naszych czasów - rzeczywistość zero-jedynkowa.

Milczanowski brawo
Autor: Milczanowski to ostatni fachowiec w służbach spec.R P
2007-01-25 14:16:51
Pan minister zawsze rozumiał iż kraj niepodległy może istnieć tylko w oparciu o silne służby spec. Od 1996r. służby stopniowo traciły kadry ,tajność oraz autorytwt./ruscy się cieszą/.Wyprowadzenie zweryfikowanych pozytywnie oficerów służb spec. wyszkolonych w jednostkach S B.pozbawiło bezpowrotnie nowe słabe służby fachowców ,wykładowców ,znających naszych odwiecznych przeciwników.Budowane z ogromnym wysiłkiem przez Pana Ministra Milczanowskiego Służby Spec RP zostały skutecznie rozbite przez kolejne rządy,których głównym chasłem było i jest "tera kó.....a my i wejść w du....pę bogaczom tego świata ze wschodu i zachodu.Szybko sięgniecie panowie po starych fachowców.Pampersy już się obsrały po same uszy.Pan Milczanowski miał tę przyjemność że zadawał się z elitami byłej S B.Pampersy na własne życzenie weszli do piaskownicy tylko łopatki są za wysoko nie ma siły aby ktoś im je podał.Zapadają się zatem we własnych fekaliach.Nie mieszajcie w to byłych uczciwych oficerów S B.po weryfikacji.

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

 „Nigdy nie oczekiwałem, by Latkowski nakręcił mi laurkę. Mam świadomość  jego ostrego spojrzenia na rzeczywistość. Świadomie zgodziłem się, by to właśnie Sylwester pomógł mi zamknąć bolesne przeżycia, przeszłość.  Jestem ciekawy lustra Sylwestra Latkowskiego, rozumiem, że nie zawsze może oddawać to samo, co widzę ja i inne osoby, które pojawiają się w filmie” – Michał Wiśniewski.
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS