menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

"Fachowcy” Macieja Gawlikowskiego 18-01-2007
Obejrzałem reportaż Macieja Gawlikowskiego „Fachowcy” i dyskusję po nim w programie "A dobro Polski?". Cholernie pożyteczny reportaż i dyskusja po nim. Dająca do myślenia, ale nie tak prostego jakby to chciał widzieć prowadzący program.

Rozumiem Macieja Gawlikowskiego, szanuję, że trwa w tym co robi od lat. Dzięki takim ludziom jak on zmienia się nasza rzeczywistość. Jednak niestety nie wszystko da się sprowadzić do rzeczywistości zero- jedynkowej jeśli chodzi o bezpieczeństwo, służby, rzeczywistość śledczą. Ten świat nie był i nie jest idealistyczny. To nie jest rzeczywistość zero-jedynkowa. Ma rację jednak Gawlikowski, że pan archiwista z KP w Krakowie powinien dawno być już na bruku. Czy jednak Maciej Gawlikowski wie o tym, że po części Warynkiewicz robił Starachowice i najważniejsze, miał w CBA robić nowe Starachowice?
Warynkiewicz jednak miał tupet oskarżając Macieja Gawlikowskiego za reportaż. Za prawdę. Jeśli do dzisiaj nie potrafi przeprosić Gawlikowskiego, to może lepiej, żeby już nie tykał się tej pracy, jeśli nie wyciąga wniosków ze swoich błędów, draństwa, jakie kiedyś wyrządzał.

(6) komentarzy / + dodaj komentarz
Proszę sie trzymać
Autor: PLN
2007-01-18 23:41:10
Od lat śledzę pana twórczość i tak myślałem, że zawsze będzie miał pan odwagę mówić to co nie idzie z falą. Makkartyzm nastaje w Polsce. Potrafi pan stawać pod prąd. Szkoda, że nie ma juz pana na ekranie. Czekam na film o zabójstwie Papały. Na pewno nie bedą to ciepłe kluchy.

makkartyzm a komunistyczna propaganda
Autor: ams
2007-01-19 09:32:27
A czy “PLN” wie cokolwiek wiecej o "makkartyzmie" - niz to, co mogl wyczytac w komunistycznych szczekaczkach?

Czy wie ile bylo w tym okresie w USA komunistycznych siatek szpiegowskich, agentow, czy chocby "fellow travellers"? Radze zajrzec chocby do ksiazki pt. "Venona". Albo na strone:
https://www.cia.gov/csi/books/venona/venona.htm

Uczciwość
Autor: flisakzpopradu
2007-01-19 11:05:54
Ten "fachowiec" może robić Starachowice ,Warszawę i Pekin.Ale wczoraj widzieliśmy jak młode byczki lały niewinnych ludzi ,ciągali po ziemi bitą kobietę. Dla mnie to swołocz a nie stróż porządku ! Żadne zasługi dla III IV i X RP nie przekreślą tego co te kanalie robiły w latach komuny !

Chcą ubić dobrego psa
Autor: Kazar
2007-01-20 09:57:37
W. to dobry pies. Dalej tak panowie dziennikarze, a nie będzie kto miał prowadzić dużych spraw. Siuśki z mlekiem pod nosem nie dadzą sobie rady, mając nawset pięć fakultetów w CV.

Pan się daje tak wkręcać
Autor: kc;.8xtl,f.o98/x
2007-01-21 17:02:54
Panie Latkowski, co Pan się daje tak wkręcać: "po części Warynkiewicz robił Starachowice i najważniejsze, miał w CBA robić nowe Starachowice?" - zupełnie jak bym słyszał kom. kostka, który opowiada tajemniczo takie bździny trzęsąc tupskiem bo mieszka vis a vis kolesia, który polecał W.?
Obaj są z resztą i tak z jednego kurnika ;-)

Gawlikowski idzie w zaparte
Autor: greNlada
2007-01-21 19:55:41
Szerzsy aspekt ukazany przez Gawlikowskiego: nie było żadnej zmiany wart, wymiany elit, odnowienie skostniałej komunistycznej i zorganizowanej przy tym wszystkim mafii w mundurach. Lapidarnie mówiąc, nie było żadnej odnowy. I dopoty bedzie nas nekac ta hydra, dopoki nie nastapi całkowite oczyszczenie, czy tez jak kto woli lustracji (choć nie w takim wydaniu), albo jak mówili mili/poli-cjanci w reportażu dopoki "chłopaki nie wymrą". POzdrawiam

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Sylwester Latkowski, twórca "Blokersów" "Klatki" i "Śledczaka", tym razem opowiada o świecie seksualnej dewiacji Ten film wywołuje wstrząs. Temat pedofilii powraca do mediów przy okazji kolejnych spraw o wykorzystywanie seksualne dzieci. Pojawiają się artykuły, reportaże, wywiady. Tym razem oglądamy pełnometrażowy dokument. Wszystko zaczyna się sceną rozgrywającą się w samochodzie. Młody gej, świadek w sprawie posądzenia ks. Jankowskiego o pedofilię, opowiada o swoich przeżyciach związanych z tą sprawą. W końcu wyciąga telefon komórkowy i dzwoni do swojej matki, by przyznać się do udziału w tej historii. W trakcie rozmowy mężczyzna zaczyna płakać. Ma świadomość, że środowisko, w którym się wychował ...
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS