menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Piński znokautował Kasprowa i Gorzelińskiego 25-01-2007
„Maciej Gorzeliński i Rafał Kasprów - ci od butelki whisky w roli nagrody za dane firmy Petraco Oil Ltd. - naparzają się w komentarzach w blogu z Janem Pińskim z "Wprost". Jest ostro! Widać, ropa budzi prawdziwe emocje.” – opisując wydarzenia w blogosferze pisze Łukasz Medeksza na portalu „Pardon”. Zajrzałem na ring. Zaskoczył mnie wynik tej blogerskiej bójki. Jan Piński rzucił Macieja Gorzelińskiego i Rafała Kasprowa na deski.
Zaskoczyła mnie także postawa Gorzelińskiego i Kasprowa. Po co pisać o J&S, wywołując Pińskiego do tablicy? Prowokować, a potem uciekać od odpowiedzi lub proponować Jankowi Pińskiemu spotkania off the record? Nagle Rafał Kasprow i Maciej Gorzeliński reprezentują tylko siebie?  ZM dobrze to podsumował w komentarzu: „Panowie chyba faktycznie się gubicie w argumentacji skoro w jednym poście żarliwie bronicie J&S przed zarzutami, a zapytani o konkrety odpowiadacie, że to nie wasza sprawa.” Nie lepiej było tylko zająć się Pteraco?

Choć przyznam, że ta bójka ma pozytywny skutek. Śmieszne teraz będzie nadal traktowanie jako czarnego luda J&S, gdy się podpisało umowę z Petraco. Byłby to brak konsekwencji władz Polski, które trzymają pieczę nad naszym rynkiem paliwowym. Ale czy na pewno rząd trzyma i kontroluje? Chwilami myślę, że się tylko tak wydaje naszym decydentom.
http://www.pardon.pl/artykul/746/davos_bez_kaczynskich
http://blog.marazm.pl/

(2) komentarzy / + dodaj komentarz
O jaką whisky chodzi?
Autor: Abstynent
2007-01-27 12:22:52
O jaką whisky chodzi? Zastanowię się, czy warto.

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Film opowiada o aktualnej sytuacji panującej w polskich aresztach śledczych. Zdjecia rozpoczęto 1 września 2003 roku, ich zakończenie planowane jest w maju.
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS