menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Niech każdy pisze na wałasny rachunek 01-02-2007
Przyznam, że ostatnio nie mam czasu czytać komentarzy i jak widzę zapanowała tam atmosfera pomówień, nieudokumentowanych zarzutów wobec dziennikarzy. Najmodniejszy zarzut to agent. Oczywiście postawiony anonimowo. Bez dowodów. Przy tym odbywa się dyskusja nie na temat wpisu.

Postanowiłem bezwzględnie wykasowywać takie komentarze. Każdy może założyć swojego bloga i niech tam pisze co chce. Niech osobiście ponosi odpowiedzialność za swoje słowa, a nie przerzuca na moją osobę.

(4) komentarzy / + dodaj komentarz
Dwie uwagi
Autor: Nieważne
2007-02-01 10:20:41
1. W wielu wcześniejszych wątkach pojawiały się wypowiedzi nie na temat. I jakoś wcześniej to Panu nie przeszkadzało. Myślę, ż eto był tylko pretekst, żeby wykasować niewygodne teksty.
2. Jak padają nazwiska w złym kontekście, to niech Pan zaingereuje w treść postów, kasując nazwiska i zastępując je inicjałami, a nie od razu wykasowując wszystko jak leci.

Wyrok?
Autor: Geralt
2007-02-01 10:30:29
To w zwiazku z precedensowym wyrokiem gdy za wpisy na forum odpowie redakcja?

Odp.
Autor: Sywester Latkowski
2007-02-01 10:35:15
1.Rzadko zaglądam do komentarzy. Często po reakcjach.
2. Proszę nie zamieniać mnie w redaktora komentarzy. Nie mam czasu na wycinanie nazwisk, itp.
Szanujmy sie nawzajem. Pozdrawiam.

Salon24 także kasuje posty
Autor: Salon42
2007-02-04 15:18:53
Janke z Salonu24 ma takie same problemy jak Pan: Apel do komentatorów Drodzy nasi, Cieszymy się bardzo, że jest Was coraz więcej i że tak aktywnie włączacie sie w dyskusję. Pojawia sie jednak coraz więcej wpisów agresywnych i mało eleganckich. Wiem, że internet to wolność, ale każda wolność ma swoje limity.

Chcemy, żeby w Salonie toczyła się prawdziwa debata, ale apeluję o utrzymanie pewnego poziomu. Nie zgadzajmy się ze sobą i kłóćmy, ale oszczędźmy sobie osobistych ataków, obraźliwych epitetów itp.

Niektórzy zniesmaczeni autorzy mogą zrezygnować z pisania, a tego byśmy nie chcieli. Najbardziej nieprzyjemne komentarze będziemy zmuszeni kasować.

Przy okazji chcę wyjaśnić. My administrujemy i mamy uprawnienia do kasowania postów w całym Salonie. Natomiast każdy z blogowiczów może to robić też na swoim blogu i to jest ich decyzja. Apeluje też do blogowiczów, aby robić to z umiarem, tylko tam, gdzie to konieczne.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie, po nieobecności spowodowanej wyjazdem wracam do pisania.

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Klatka – film dokumentalny. Praca nad filmem trwała od 24.10.2002 roku, zakończono ją  22 października 2003. Planowana premiera filmu - listopad 2003.
Scenariusz i reżyseria: Sylwester Latkowski; zdjęcia: Tomasz Michałowski, Karina Kleszczewska; montaż: Krzysztof Szpetmański; dźwięk: Igor Grątkowski; redakcja Jerzy Kapuściński, Grażyna Bryżuk; postprodukcja PAY studio TV; grafika: Studio Rogala: sprzęt do realizacji Mega TV; technika realizacji Sony IMX 16:9; producent wykonawczy Opusnet; Produkcja: Agencja Filmowa TVP dla Programu 2, Opusnet, T1-teraz, Sylwester Latkowski


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS