menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Dlaczego polskie media nie protestują przeciwko pedofilowi Polańskiemu? 02-02-2007
Oto mój komentarz do głośnej od kilku dni sprawy Sławka Sikory: Dlaczego w Polsce dziennikarze, media, elita nie protestują a adorują ściganego za pedofilię Romana Polańskiego, który nie ma odwagi stanąć przed amerykańskim wymiarem sprawiedliwości? Dziennikarze w czasie konferencji i wywiadów obawiają się go pytać o popełnione przez niego przestępstwo. To jest temat tabu. Polański nie odbył kary. Nie wyraził skruchy. Jest gwiazdą filmu. Polskie media przemilczają fakt pedofilii Polańskiego. Zawsze witają go na klęczkach. Dlaczego nie protestują? Uczynią to tym razem podczas jego wizyty w Polsce? Dlaczego polskie media nie protestują przeciwko wydawaniu książek terapeutycznych pedofila Andrzeja Samsona? Dlaczego jednych się linczuje medialnie a innym się daruje pomimo tego, że nie ponieśli kary?

PS1. Uważam, że po otrzymanym wyroku sądowym prezydent Stanów Zjednoczonych powinien skorzystać z prawa łaski dla Romana Polańskiego.
PS2. Blog Sławka Sikory:"Nie chciałem zabierać głosu.  Nie mogę udawać że nic wokół mnie się nie dzieje kiedy w każdej gazecie jest artykuł na mój temat. Nie mogę znowu chować głowy w piasek jak trzynaście lat temu. Jestem dziś przygnębiony całym zamieszaniem jakie powstało wbrew moim intencjom. Wszyscy piszecie żebym odpowiedział, ale dziś jestem zbyt przybity tym wszystkim. Obiecuję że zrobię to jutro.
Przecież i tak noszę i będę nosił brzemię czynu jaki popełniłem do końca swoich dni. Zastanawiam się dlaczego nie mogę żyć jak normalny człowiek."

http://splacamdlug.blog.interia.pl/

(5) komentarzy / + dodaj komentarz
Nie wszystko do konca zostalo w tej sprawie wyjasnione…
Autor: ams
2007-02-03 06:55:17
O ile dobrze pamietam, to dziewczyna powiedziala mu, ze jest starsza niz byla. Zreszta byly tez i spekulacje, ze zostala mu podstawiona przez mamusie – ktora chciala na tym zarobic poprzez szantaz. Bo jaka mama puszcza 13. letnie dziecko na randke z panem rezyserem – juz wtedy znanym - w willi? Nie wszystko do konca zostalo w tej sprawie wyjasnione…

A poza tym:
“(…) Polanski entered into a plea bargain with the prosecution in 1977 that would have seen him sentenced to time already served.
Forced to flee
But at the last minute the judge dismissed the plea bargain, leaving Polanski facing a possible 50-year jail sentence.(…)”
[calosc na: http://news.bbc.co.uk/1/hi/entertainment/film/2793465.stm

A jeszcze w dodatku sedzia chcial miec swoje piec minut slawy i dla rozglosu w prasie zdecydowal, ze nie zaaprobuje porozumienia zawartego przez prokuratora z adwokatem Polanskiego. Po prostu, Polanski mial wyjatkowego pecha w tym przypadku.

Samson
Autor: kmk
2007-02-03 20:23:11
A dlaczego nie powinny być wydawane książki Samsona? Został skazany, nieprędko pojawi się na ulicy. Ale czy to oznacza, że jego wcześniejsze prace nie są nic warte? Ot, tylko dlatego, bo popełnił przestępstwo?
Trochę powagi.

Kmk źle odczytała intencje
Autor: Sylwester Latkowski
2007-02-03 20:43:41
Tekst jest napisany przekornie. Po tym, co zrobiono ostatnio medialnie ze Sławkiem Sikorą. Dlaczego on ma być ianczej, czyli gorzej traktowany niż Samson, Polański. Albo daliśmy mu kredyt zaufania, albo nie. Albo uwierzyliśmy w jego przemianę, albo nie. Tekst jest niezgodą na to, co z nim zrobiono. Pozdrawiam

Dlaczego polskie media nie protestują przeciwko pedofilowi Polańskiemu?
Autor: SoulEdge
2007-02-05 16:33:45
Będę zgadywał. Czyżby w środowiskach medialnych było zbyt wielu pedofili?

TV-mania
Autor: buridan
2007-03-14 10:57:09
"dlaczego nie mogę żyć jak normalny człowiek."

czyli człowiek, który nie występuje w telewizji jest nienormalny?


Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Satyra dokumentalna. Po raz pierwszy kamera zagląda za kulisy szołbiznesu w Polsce. Obok znanych postaci ze sceny muzycznej jak Krzysztof Krawczyk, Marek Kościkiewicz, Robert Leszczyński, Maciej Maleńczuk, Myslovitz , Marek Sierocki, Piotr Metz, Hirek Wrona, Michał Wiśniewski, Negatyw, poznajemy nieznanych szerszej widowni decydentów, szare eminencje polskiego szołbiznesu. Film ukazuje przemilczaną dotąd stronę szołbiznesu w Polsce, w którym normą jest oszustwo, manipulacja.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS