menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Legendę o polskim hip- hopie kończy „pies z prewencji”? 04-02-2007
Czy śpiewający hip-hop policjant postawił kropkę nad i polskiego hip-hopu? „Biały kask, czarna pała, oddział prewencji Olsztyn i wszyscy na kolanach” – rymuje do podkładu Owala. Gliniarz, znienawidzony przez chuliganów pałkarz ze stadionów, dotknął ich muzyki i co więcej to jego utwór a nie innego rapera, hiphopowca stał się medialnym wydarzeniem od wielu miesięcy.

„Hiphop od dawna kona, nakłady płyt spadły, za koncerty bierze się już grosze, jeśli w ogóle się je gra, wielu ziomali zajęło się dilerką” – mówi mi znajmy raper. Dla niego utwór „psa z prewencji” to tak jakby ktoś na koniec napluł mu w twarz.
A może to koniec hasła HWDP?

http://www.wrzuta.pl/film/3c8hiPJU03

(3) komentarzy / + dodaj komentarz
Blokersi2
Autor: Kostaryka
2007-02-04 22:11:28
Może czas na Blokersów 2. Podsumowanie panie Latkowski? Ale panu nie chciałoby się już schodzić tak na ulice. A może?

To już chichot ...
Autor: FFWD
2007-02-05 00:29:43
każda "moda" przemija. Był punk, blues, rock, metal, grunge, hiphop, discopolo (kolejność moja) i inne. Na początku zawsze jest masa idealistów, później temat zaczyna zjadać swój ogon. Zostają nieliczni "twardzi zawodowcy", którzy trwają w konwencji bez względu na koszty. Reszta szuka zysków i poklasku. W Polsce każdy może śpiewać hiphop bo nie jest "letko". Każdy asymiluje mniej lub bardziej nowe "trendy" a diabeł i tak "ubiera się u Prady" ;-) Za parę lat na "placu boju" pozostanie tylko Microsoft i Internet. Pozdrawiam. P.S. wg doniesień z sieci córka p. Papały domaga się odszkodowania od sk..., którzy wydali wyrok na jej ojca a mnóstwo ludzi na forach obrzuca ją za to błotem ;-( Gdzie my żyjemy ?

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Film dokumentalny, Produkcja Program II TVP & TPS Studio Filmowe, czas 64 minut; produkcja 2002 rok.
Nagroda: Najlepszy Polski film dokumentalny Festiwalu Filmowego w Kazimierzu nad Wisłą 2002.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS