menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Dziennikarze agenci to fakt 07-02-2007
I wreszcie kawa na ławę. Wśród obecnych dziennikarzy są współpracownicy służb specjalnych, ABW i AW. Koordynator ds. służb specjalnych Zbigniewa Wassermanna oświadczył we wczorajszym "Życiu Warszawy", że "wydaje w imieniu premiera zgodę na to, by służby mogły współpracować z określonym dziennikarzem. To są jednostkowe przypadki". Wczoraj w Radiu TOK FM wyjaśnił, że dziennikarze mogą uczynić „dla kraju wiele dobrego, biorąc pod uwagę interes państwa w zakresie bezpieczeństwa.” (…)"Mogą ostrzegać o grożącym niebezpieczeństwie w sytuacjach błahych z pozoru".
Kim są ci dziennikarze? W większości zapewne mają staż współpracy z UOP i WSI. Czy są to dziennikarze znani, czy szare redakcyjne myszki nie mające wpływu na to co znajdzie się w materiale dziennikarskim? Odpowiedź zbędna.

Pozostając przy sprawach agentury, kilka dni temu spotkałem się z Wojciechem Sumlińskim. Wojtek jest współautorem wywołujących medialne emocje dwóch ostatnich odcinków programu 30 minut, poświęconych wpływom WSI na TVP. Końcowa wspólna konstatacja z naszej rozmowy - Za pół roku nikt już nie będzie chciał słyszeć o agentach SB, WSI. Wszyscy będą tym zmęczeni.

(5) komentarzy / + dodaj komentarz
Przestałem wierzyć w listy agentów
Autor: czytelnikzladka
2007-02-08 12:03:11
Każdej władzy potrzebni są żołnierze w mediach. Tak było, jest i będzie. Pozdrowienia dla niezależnej i czystej czwartej władzy, która nie zidentyfikowała w swoim środowisku ani jednego agneta ABW, AW.

Jacy to dziennikarze?
Autor: rak
2007-02-09 09:23:00
Jacy to dziennikarze?

Z Dr Freuda
Autor: dr.freud
2007-02-09 15:47:34
Gdyby Ziemkiewicz okazałby się agentem nie zmieniłbym zdania o jego twórczości dziennikarskiej.
Tak samo nie zmieniłbym zdania o twórczości Cezarego Michalskiego,
Sakiewicza i każdego innego dziennikarza.
I dziennikarki oczywiście, łącznie z Gargas Anitą.

Czuchnowski nazwał Wprost organem służb specjalnych
Autor: velvet
2007-02-10 12:00:40
W. Czuchnowski w Radiu TOK FM: "Wprost" jest organem służb specjalnych; S. Janecki: To oszczerstwo, odpowie pan za to. Spotkamy się w sądzie
Z dziennikarzem "Gazety Wyborczej" Wojciechem Czuchnowskim (na zdjęciu) i redaktorem naczelnym tygodnika "Wprost" Stanisławem Janeckim rozmawia Ewa Wanat (2007-02-08 11:55)
http://serwisy.gazeta.pl/tokfm/0,0.html

Agent Falkowski, czyli redaktor JMN
Autor: Salon42
2007-02-10 21:21:03
W 30 minut ujawniono agenta WSI Falkowskiego, czyli redaktora N. z Wprost. Kolejna informacja smutna. Z 110 dziennikarzy poznamy 20-kilku. Reszta działa nadal. Wszystkiego najlepszego dla oczyszczonej z agentów na niby IV RP.

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Sylwester Latkowski, twórca "Blokersów" "Klatki" i "Śledczaka", tym razem opowiada o świecie seksualnej dewiacji Ten film wywołuje wstrząs. Temat pedofilii powraca do mediów przy okazji kolejnych spraw o wykorzystywanie seksualne dzieci. Pojawiają się artykuły, reportaże, wywiady. Tym razem oglądamy pełnometrażowy dokument. Wszystko zaczyna się sceną rozgrywającą się w samochodzie. Młody gej, świadek w sprawie posądzenia ks. Jankowskiego o pedofilię, opowiada o swoich przeżyciach związanych z tą sprawą. W końcu wyciąga telefon komórkowy i dzwoni do swojej matki, by przyznać się do udziału w tej historii. W trakcie rozmowy mężczyzna zaczyna płakać. Ma świadomość, że środowisko, w którym się wychował ...
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS