menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Prztyczek w nos 07-02-2007
Czy dzisiejszy dzień nauczy pokory komentatorów naszej sceny politycznej, którzy tak często wypowiadają swoje myśli z nutą w głosie „dobrze poinformowanego”? Co dzisiaj stało się z „dobrze poinformowanymi”? Zaskoczenie. Szok. A dymisja Ludwika Dorna leżała już od 24 stycznia na biurku premiera.

Nominacja prokuratora Janusza Kaczmarka na szefa MSWiA zaskakiwać powinna raczej tym, że na to stanowisko postanowiono nominować osobę nie będącą politykiem, bo Kaczmarek nim nie jest w znaczeniu dosłownym. To, że ma swoje poglądy bliskie Kaczyńskim ( z naciskiem na Lecha Kaczyńskiego) nie oznacza, iż jest działaczem politycznym Prawa i Sprawiedliwości.
W rodzinnym Trójmieście znajomi Janusza Kaczmarka mówią, że otrzymał propozycję nie do odrzucenia. Za przyjęcie jej może zapłacić wysoką cenę.

Dla mnie od dawna Janusz Kaczmarek nie mieścił się w garniturze prokuratora krajowego. Być może Kaczyńscy przyspieszyli to, co i tak by się stało z Kaczmarkiem.

(4) komentarzy / + dodaj komentarz
Kaczyńscy idą na wojnę
Autor: esselte
2007-02-08 10:18:43
Kto nie z nimi, ten idzie w odstawkę

Terakatowy rząd Kaczyńskiego
Autor: cdr
2007-02-08 13:44:53
Arael podobnie mysli. Zamienia się samodzielnych, myślących na oddanych, wpełni wiernych.
"Popatrzmy
Szczygło – za Sikorskiego
Sobolewski – za Rozłuckiego
Skrzypek – za Balcerowicza
Jasiński – za Mikosza
Kownacki – za Chalupca
Fotyga – za Mellera
Kaczmarek – za Dorna…
Czyli nic innego – jak próba zwasalizowania wszelkich sfer życia, nie tylko politycznego, ale i gospodarczego."

Człowiek cień
Autor: op@op.pl
2007-02-08 13:58:59
Kaczmarek jak tak bezbarwny, że nie wywołuje emocji. Zajrzyjcie na gazeta.pl, pod artykułem Ballada o januszku zaledwie 8 komentarzy. Nawet tzw. mendy internetowe się nim nie interesują,

ELEGANCKIE ODSUNIĘCIE
Autor: absolutus
2007-02-09 21:27:17
A nie uważacie ,że odsunięcie Kaczmarka od prokuratury było na rękę pewnym osobom (tzn. tym ,którymi interesowała się jego "firma")?
Niepokojące jest również to, że Bieńkowski po odejściu musi dostać ochronę od BORu. Kiedyś już jeden komendant miał pewne problemy i wiemy jak skończył...
Dla mnie ta nominacja dla Kaczmarka to eleganckie odsunięcie go od Prokuratury.

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Sylwester Latkowski znów zaskakuje - tym razem pozytywnie. "Kamilianie" to oszczędny, ale poruszający dokument. Byli już rugbyści, blokersi. Był polski show-biznes. Tym razem enfante terrible polskiego dokumentu zrobił film o zakonnikach. Ale tak naprawdę to film o życiu, a raczej śmierci. Kamilianie - bohaterowie filmu to ludzie, którzy swoje życie ofiarowują chorym. Niby to nic wielkiego. Kilka tysięcy polskich pielęgniarek codziennie robi to samo. Jednak Kamilianie to nie pielęgniarze, nie lekarze - to bracia w śmierci.
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS