menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Dobre mniemanie o swojej niezależności polityka Samoobrony Ryszarda Czarneckiego 12-02-2007
Ryszard Czarnecki kiedyś wspomniał, że bloga pisze często późno w nocy i jak widać, kiedy ogarnia senność, zwłaszcza po jakimś drinku, człowiek traci orientację w rzeczywistości i pisze takie bzdury jak ostatniej nocy. Czarnecki oznajmił w blogu „Teraz przynajmniej sytuacja jest jasna: mamy kandydata "rządowego" – Kasperczaka, "opozycyjnego" – byłego senatora SLD Lato i wreszcie kandydata niezależnego – Czarneckiego.” Grunt to dobre samopoczucie. Czarnecki wytknął wszystkim jakąś przynależność, zapomniał tylko o sobie dodać, że jest aktualnym eurodeputowanym Samoobrony.

Wymienienie znaczka w klapie marynarki ze znaczka Samoobrony na UEFA, tak jak to ostatnio widziałem w kuluarach sejmowych u posła Czarneckiego, to za mało by stać się niezależnym kandydatem na szefa PZPN.

(4) komentarzy / + dodaj komentarz
Oleciał Rysiu Czarnecki, oj odleciał
Autor: driver
2007-02-12 12:27:08
Dosyć, że niezależny to jeszcze jego blog jest dobrem narodowym (dziesiejszy Newsweek). Zdjęcie ilustrujące - cymesik!

Rysio
Autor: flisakzpopradu
2007-02-12 12:52:13
Wszystkie Ryśki to w porządku chłopaki ,zwłaszcza jak o sobie piszą "..Ryszard Czarnecki dzisiaj to i to ..." .A w ogóle to on ma wygląd jakiś taki do nikogo podobny oprócz Jasia Fasoli.

Rycho - psuj...
Autor: KrzyK
2007-02-12 20:47:32
Ja namawiam go, w komentarzu do jego bloga, by odpuścił sobie PZPN i namówił swojego kolesia z d. ZCHN (nomen omen) M. PIŁKĘ do kandydowania na to stanowisko. Obaj znają się na futbolu mniej więcej jednakowo, a jak by było zabawnie...

Co Pan na to?
Autor: Antek
2007-02-14 10:22:10
Panie Sylwestrze,

Czy ma Pan jakiś komentarz n/t sprawy abp Wielgusa, w kontekście analizy jego SB--ckich akt dokonanej przez prokuratora Blajerskiego, która IMHO dyskwalifikuje te kwity:
http://www.radiomaryja.pl/audycje.php?id=4278
Hint: ja odwiedziłem strony RM po raz pierwszy od dobrych kilku miesięcy, bo mnie mierżą. Ale tym razem warto było.

I drugie - co to będzie, gdy raport Macierewicza okaże się wielką (małą?) kupą? Czy organa ścigania wreszcie wezmą się do roboty i zaczną likwidować faktyczne afery (traktowane pojedynczo), a nie jakiś amorficzny Układ? Przecież afery to zwykła pogoń za nienależnym zyskiem (w tym dramatyczna korupcja), a nie jakaś ogólnopolska sitwa byłych agentów i ich politycznych mocodoawców. Każdy próbuje powiązać łapówkarstwo z układem politycznym, a tymczasem jest ono niezależne od garnituru władzy. Dobitnym przykładem są warszawskie nieruchomości i inwestycje. Za Kaczyńskiego było tak samo, jak za Piskorka, tylko należało bardziej uważać i mieć lepsze dojścia. ZA HGW pewnie też nic się nie zmieni.

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Sylwester Latkowski znów zaskakuje - tym razem pozytywnie. "Kamilianie" to oszczędny, ale poruszający dokument. Byli już rugbyści, blokersi. Był polski show-biznes. Tym razem enfante terrible polskiego dokumentu zrobił film o zakonnikach. Ale tak naprawdę to film o życiu, a raczej śmierci. Kamilianie - bohaterowie filmu to ludzie, którzy swoje życie ofiarowują chorym. Niby to nic wielkiego. Kilka tysięcy polskich pielęgniarek codziennie robi to samo. Jednak Kamilianie to nie pielęgniarze, nie lekarze - to bracia w śmierci.
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS