menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Dobre mniemanie o swojej niezależności polityka Samoobrony Ryszarda Czarneckiego 12-02-2007
Ryszard Czarnecki kiedyś wspomniał, że bloga pisze często późno w nocy i jak widać, kiedy ogarnia senność, zwłaszcza po jakimś drinku, człowiek traci orientację w rzeczywistości i pisze takie bzdury jak ostatniej nocy. Czarnecki oznajmił w blogu „Teraz przynajmniej sytuacja jest jasna: mamy kandydata "rządowego" – Kasperczaka, "opozycyjnego" – byłego senatora SLD Lato i wreszcie kandydata niezależnego – Czarneckiego.” Grunt to dobre samopoczucie. Czarnecki wytknął wszystkim jakąś przynależność, zapomniał tylko o sobie dodać, że jest aktualnym eurodeputowanym Samoobrony.

Wymienienie znaczka w klapie marynarki ze znaczka Samoobrony na UEFA, tak jak to ostatnio widziałem w kuluarach sejmowych u posła Czarneckiego, to za mało by stać się niezależnym kandydatem na szefa PZPN.

(4) komentarzy / + dodaj komentarz
Oleciał Rysiu Czarnecki, oj odleciał
Autor: driver
2007-02-12 12:27:08
Dosyć, że niezależny to jeszcze jego blog jest dobrem narodowym (dziesiejszy Newsweek). Zdjęcie ilustrujące - cymesik!

Rysio
Autor: flisakzpopradu
2007-02-12 12:52:13
Wszystkie Ryśki to w porządku chłopaki ,zwłaszcza jak o sobie piszą "..Ryszard Czarnecki dzisiaj to i to ..." .A w ogóle to on ma wygląd jakiś taki do nikogo podobny oprócz Jasia Fasoli.

Rycho - psuj...
Autor: KrzyK
2007-02-12 20:47:32
Ja namawiam go, w komentarzu do jego bloga, by odpuścił sobie PZPN i namówił swojego kolesia z d. ZCHN (nomen omen) M. PIŁKĘ do kandydowania na to stanowisko. Obaj znają się na futbolu mniej więcej jednakowo, a jak by było zabawnie...

Co Pan na to?
Autor: Antek
2007-02-14 10:22:10
Panie Sylwestrze,

Czy ma Pan jakiś komentarz n/t sprawy abp Wielgusa, w kontekście analizy jego SB--ckich akt dokonanej przez prokuratora Blajerskiego, która IMHO dyskwalifikuje te kwity:
http://www.radiomaryja.pl/audycje.php?id=4278
Hint: ja odwiedziłem strony RM po raz pierwszy od dobrych kilku miesięcy, bo mnie mierżą. Ale tym razem warto było.

I drugie - co to będzie, gdy raport Macierewicza okaże się wielką (małą?) kupą? Czy organa ścigania wreszcie wezmą się do roboty i zaczną likwidować faktyczne afery (traktowane pojedynczo), a nie jakiś amorficzny Układ? Przecież afery to zwykła pogoń za nienależnym zyskiem (w tym dramatyczna korupcja), a nie jakaś ogólnopolska sitwa byłych agentów i ich politycznych mocodoawców. Każdy próbuje powiązać łapówkarstwo z układem politycznym, a tymczasem jest ono niezależne od garnituru władzy. Dobitnym przykładem są warszawskie nieruchomości i inwestycje. Za Kaczyńskiego było tak samo, jak za Piskorka, tylko należało bardziej uważać i mieć lepsze dojścia. ZA HGW pewnie też nic się nie zmieni.

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Satyra dokumentalna. Po raz pierwszy kamera zagląda za kulisy szołbiznesu w Polsce. Obok znanych postaci ze sceny muzycznej jak Krzysztof Krawczyk, Marek Kościkiewicz, Robert Leszczyński, Maciej Maleńczuk, Myslovitz , Marek Sierocki, Piotr Metz, Hirek Wrona, Michał Wiśniewski, Negatyw, poznajemy nieznanych szerszej widowni decydentów, szare eminencje polskiego szołbiznesu. Film ukazuje przemilczaną dotąd stronę szołbiznesu w Polsce, w którym normą jest oszustwo, manipulacja.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS