menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

BHP-owiec w areszcie, a węglowi mafiozo liczą kase 13-02-2007
Jak zwykle musi być kozioł ofiarny. Ktoś kogo można rzucić na żer mediów, by zakryć gangrenę od lat ogarniającą Śląsk.

„Na polecenie gliwickiej prokuratury policja zatrzymała we wtorek pierwszą osobę podejrzaną w związku z listopadową katastrofą w kopalni "Halemba" w Rudzie Śląskiej. Zatrzymany to odpowiedzialny za sprawy bhp nadsztygar z prywatnej firmy. Prokuratura chce jego aresztowania.” BHP-owiec jest odpowiedzialny za całe zło.  A co z szefami firmy, która go zatrudniała? Co z dyrekcją kopalni, która tej a nie innej firmie zleciła roboty? Oczywiście wybrała najlepszą ofertę, prawda?

W połowie ubiegłego roku powstał specjalny zespół prokuratorów mający zająć się przestępczą gangreną na Śląsku. Co dzieje się obecnie ze śledztwem?

Jak widać, prawdziwi winni tego co dzieje się w kopalniach, na Śląsku, mogą spać spokojnie. Na razie aresztowany został BHP-owiec.

(2) komentarzy / + dodaj komentarz
Odpowiedzialny za wentylacje zatrzymany
Autor: glowacki
2007-02-14 10:08:32
Śledztwo idzie do przodu, drugim aresztowanym jest sztygar ze zmiany.

Bo to właśnie "new order" po polsku ...
Autor: FFWD
2007-02-14 19:36:15
który nie jest ani new ani order ;-( Nieustanne bicie piany i hasełka a sprawy dzieją się po staremu. Najważniejsze to dać ludowi wroga na którego będzie mógł wylewać swoje żale. Dzisiaj b. ciekawie mówił p. Bartoszewski. Reszta jak zwykle, wielka afera w szpitalu i gość biegający od długiego czasu po Szczecinie i okolicach z giwerą. Pozdrawiam.

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Satyra dokumentalna. Po raz pierwszy kamera zagląda za kulisy szołbiznesu w Polsce. Obok znanych postaci ze sceny muzycznej jak Krzysztof Krawczyk, Marek Kościkiewicz, Robert Leszczyński, Maciej Maleńczuk, Myslovitz , Marek Sierocki, Piotr Metz, Hirek Wrona, Michał Wiśniewski, Negatyw, poznajemy nieznanych szerszej widowni decydentów, szare eminencje polskiego szołbiznesu. Film ukazuje przemilczaną dotąd stronę szołbiznesu w Polsce, w którym normą jest oszustwo, manipulacja.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS