menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

BHP-owiec w areszcie, a węglowi mafiozo liczą kase 13-02-2007
Jak zwykle musi być kozioł ofiarny. Ktoś kogo można rzucić na żer mediów, by zakryć gangrenę od lat ogarniającą Śląsk.

„Na polecenie gliwickiej prokuratury policja zatrzymała we wtorek pierwszą osobę podejrzaną w związku z listopadową katastrofą w kopalni "Halemba" w Rudzie Śląskiej. Zatrzymany to odpowiedzialny za sprawy bhp nadsztygar z prywatnej firmy. Prokuratura chce jego aresztowania.” BHP-owiec jest odpowiedzialny za całe zło.  A co z szefami firmy, która go zatrudniała? Co z dyrekcją kopalni, która tej a nie innej firmie zleciła roboty? Oczywiście wybrała najlepszą ofertę, prawda?

W połowie ubiegłego roku powstał specjalny zespół prokuratorów mający zająć się przestępczą gangreną na Śląsku. Co dzieje się obecnie ze śledztwem?

Jak widać, prawdziwi winni tego co dzieje się w kopalniach, na Śląsku, mogą spać spokojnie. Na razie aresztowany został BHP-owiec.

(2) komentarzy / + dodaj komentarz
Odpowiedzialny za wentylacje zatrzymany
Autor: glowacki
2007-02-14 10:08:32
Śledztwo idzie do przodu, drugim aresztowanym jest sztygar ze zmiany.

Bo to właśnie "new order" po polsku ...
Autor: FFWD
2007-02-14 19:36:15
który nie jest ani new ani order ;-( Nieustanne bicie piany i hasełka a sprawy dzieją się po staremu. Najważniejsze to dać ludowi wroga na którego będzie mógł wylewać swoje żale. Dzisiaj b. ciekawie mówił p. Bartoszewski. Reszta jak zwykle, wielka afera w szpitalu i gość biegający od długiego czasu po Szczecinie i okolicach z giwerą. Pozdrawiam.

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Sylwester Latkowski znów zaskakuje - tym razem pozytywnie. "Kamilianie" to oszczędny, ale poruszający dokument. Byli już rugbyści, blokersi. Był polski show-biznes. Tym razem enfante terrible polskiego dokumentu zrobił film o zakonnikach. Ale tak naprawdę to film o życiu, a raczej śmierci. Kamilianie - bohaterowie filmu to ludzie, którzy swoje życie ofiarowują chorym. Niby to nic wielkiego. Kilka tysięcy polskich pielęgniarek codziennie robi to samo. Jednak Kamilianie to nie pielęgniarze, nie lekarze - to bracia w śmierci.
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS