menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Internet ponad wszystko 20-02-2007

Aneta stworzyła plakaty do moich filmów (Blokersi, Gwiazdor, Klatka). Teraz rozmawiamy o następnym, do filmu „Zabić Papałę”. Szukałem ją wpierw klasycznie. Telefon. Stary numer jednak przestał być aktualny. Obdzwanianie znajomych? Wybrałem interent. Wyszukiwarka. Wpisałem: Aneta Badziąg i natrafiłem na internetową stronę z jej pracami. Zajęło to kilka minut i już słałem do niej e-maila.

Zamieszkała w Hiszpanii. Rok temu jej szef ze Stanów Zjednoczonych zobaczył jej fotografie w internecie i zatrudnił. „Ponieważ pracuję przez internet mogę żyć w każdym miejscu na świecie, ale Barcelona i Hiszpania zawsze była moim marzeniem, wiec.... sprzedałam wszystko i przyjechałam tu:)”

http://flickr.com/photos/anetabadziag/(0) komentarzy / + dodaj komentarz
Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Satyra dokumentalna. Po raz pierwszy kamera zagląda za kulisy szołbiznesu w Polsce. Obok znanych postaci ze sceny muzycznej jak Krzysztof Krawczyk, Marek Kościkiewicz, Robert Leszczyński, Maciej Maleńczuk, Myslovitz , Marek Sierocki, Piotr Metz, Hirek Wrona, Michał Wiśniewski, Negatyw, poznajemy nieznanych szerszej widowni decydentów, szare eminencje polskiego szołbiznesu. Film ukazuje przemilczaną dotąd stronę szołbiznesu w Polsce, w którym normą jest oszustwo, manipulacja.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS