menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Internet ponad wszystko 20-02-2007

Aneta stworzyła plakaty do moich filmów (Blokersi, Gwiazdor, Klatka). Teraz rozmawiamy o następnym, do filmu „Zabić Papałę”. Szukałem ją wpierw klasycznie. Telefon. Stary numer jednak przestał być aktualny. Obdzwanianie znajomych? Wybrałem interent. Wyszukiwarka. Wpisałem: Aneta Badziąg i natrafiłem na internetową stronę z jej pracami. Zajęło to kilka minut i już słałem do niej e-maila.

Zamieszkała w Hiszpanii. Rok temu jej szef ze Stanów Zjednoczonych zobaczył jej fotografie w internecie i zatrudnił. „Ponieważ pracuję przez internet mogę żyć w każdym miejscu na świecie, ale Barcelona i Hiszpania zawsze była moim marzeniem, wiec.... sprzedałam wszystko i przyjechałam tu:)”

http://flickr.com/photos/anetabadziag/(0) komentarzy / + dodaj komentarz
Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Potężny mężczyzna powolnymi ruchami, nieco leniwie, goli głowę. Opowiada o swoim barwnym życiu, o więzieniu i drużynie rugby. Ale nie jest to kadr z amerykańskiego obrazu "Urodzeni mordercy", a jedna ze scen polskiego filmu dokumentalnego Sylwestra Latkowskiego o chuliganach Arki Gdynia, których teraz bardziej niż rozróby fascynuje męski, twardy sport.
(...) Kamera podąża za bohaterami niemal wszędzie. Jest na treningu, meczu, w szatni, w samochodzie i nawet w łazience.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS