menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Polacy w skansenie PRL-u 23-02-2007
Wynik sondażu Gazety wyborczej, w której IV RP przegrywa z PRL pokazuje jak zaciera się prawda o Polsce Bieruta, Gomułki, Gierka, Jaruzelskiego.  Smutne. Obciąża to III RP, która tak naprawdę zatarła gdzieś prawdę o tamtym czasie. Rozmyła, strywializowała. Sprowadzono PRL do powtarzanych niezmiennie filmów o psie Szariku, Hansie Klosie, Czterech Pancernych i Pies i Czterdziestolatka. Doszliśmy do czasów, że dzisiaj publikacja książki z wyborem tekstów Lenina nikogo nie dziwi, nie wywołuje większego oburzenia, a poprzedzający ją wstępem autor jest ulubieńcem dzisiejszej niby to odmienionej, nie mającej nic wspólnego z PRL-owskim PZPR, lewicy.

(3) komentarzy / + dodaj komentarz
tryumf Gazety
Autor: Zbyszek Kasperski
2007-02-23 18:37:53
Czas robi swoje, nostalgia, plus dobra propaganda. Co bysmy nie powiedzieli
to nadal dominuje postpeerlowszczyzna, i oczywiscie im czas bardziej odlegly tym lepszy. Najgorzej jest teraz.

prawda nie zaciera sie sama
Autor: ams
2007-02-23 19:53:15
Prawda nie zaciera sie sama - zaciera ja m.in. tow. Michnik kiedy w olbrzymim artykule oglasza nadzorcow mordercow z SB, tow. tow. Jaruzelskiego i Kiszczaka "ludzmi honoru"...

Jest to kwintesencja “michnikowszczyzny”, czyli czynionych przez lata manipulacji i klamstw w celu zrobienia z pzprowskiej mafii normalnej partii politycznej. I jak z tego widac, jednak ta prokomunistyczna propaganda robi swoje – czyli oglupia tzw. opinie publiczna.

"IV" RP wg Kaczyńskich ....
Autor: Bożena
2007-02-24 23:28:15
Mam nadzieję, że ten projekt Kaczyńskich pt "IV" RP minie szybciej niż sen zły i marny> Niestety zbyt prorocze okazały się przewidywania Adama Michnika pisane już wiele lat temu. Ocena "IV" RP autorstwa Kaczyńskich jest p o r a -ż a j ą ca. Szkoda tych lat straconych. Odbudowa skansenu będzie trudna i długotrwała.

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

 „Nigdy nie oczekiwałem, by Latkowski nakręcił mi laurkę. Mam świadomość  jego ostrego spojrzenia na rzeczywistość. Świadomie zgodziłem się, by to właśnie Sylwester pomógł mi zamknąć bolesne przeżycia, przeszłość.  Jestem ciekawy lustra Sylwestra Latkowskiego, rozumiem, że nie zawsze może oddawać to samo, co widzę ja i inne osoby, które pojawiają się w filmie” – Michał Wiśniewski.
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS