menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Agenci i pedofile 10-03-2007
Rano wpada do mnie Alex Kłoś z kolegą, rozstawia dwie kamery i nagrywa godzinną rozmowę, z której ma zrobić czterominutowy wywiad dla Gazeta.pl. Wszystko jak widać jest możliwe.

Nie obyło się bez pytania, czy złożę oświadczenie lustracyjne? Na Czerskiej to teraz temat numer jeden. Odpowiadam, że poddam się lustracji. Choć nie wierzę, że ona zmieni świata mediów. Mam tylko jeden problem, komu mam złożyć oświadczenie lustracyjne? Ustawodawca nie przewidział niezależnych, nie związanych z żadną redakcją, telewizją twórców, dziennikarzy. To nie żart. To nie jest prowokacja, ale komu mam złożyć oświadczenie? Nie wiem przecież w jakiej ostatecznie telewizji znajdzie się film o zabójstwie generała Marka Papały, który obecnie realizuję. Nie wiem, gdzie opublikuję jakiś felieton czy artykuł jeśli się zdecyduję? Mam wszystkim naokoło składać oświadczenia lustracyjne?

Słucham teraz o molestowaniu kleryków w Płocku. O pedofilii wśród księży. O zamykaniu się kościoła przed tym problemem. Kiedyś chciałem ulokować  u znajomego księdza w podległej mu placówce jednego z bohaterów mojego filmu „Pedofile”, świadka twierdzącego, że uprawiał jako nieletni seks z ks. Henrykiem Jankowskim. Znalazł się wówczas na ulicy. Ksiądz ten udał się do episkopatu, z pytaniem, co ma robić? Powiedziano mu, że nie chcą by się angażował w pomoc tej osobie. Po jakimś czasie ślad po chłopaku zaginął. Dzisiaj ks. Jankowski rozlicza agentów służby bezpieczeństwa.
Na zdjęciu: Alex Kłoś przeprowadza wywiad.

(8) komentarzy / + dodaj komentarz
Ech turlamy się z tym wszystkim do jakiegoś dna...
Autor: FFWD
2007-03-10 22:01:19
albo już pukamy od spodu. Po raz kolejny miało być lepiej i po raz kolejny coraz większe bagienko. Może być tak, że jak Pan skończy film o p. Papale to nie będzie go już gdzie ani komu pokazać. Rodzinie na zamkniętym pokazie ;-(

wiarygodnosc jednego swiadka...
Autor: ams
2007-03-11 07:18:12
Czy jeden i jedyny swiadek, twierdzacy, ze "uprawiał jako nieletni" jest wiarygodny? Wiele osob przyznaje sie do wszystkiego, nawet do najgorszych zbrodni, aby tylko znalezc sie w TV czy w gazetach...

Mysle, ze w tym przypadku nie ma Pan racji wymieniajac nazwisko, obojetnie czyje!

a co wy tu tak?
Autor: krynica mądrości właściwej
2007-03-11 08:03:10
jest robota za pieniądze potrzebni ludzie bez pracy

nie wiem czy wiecie
Autor: leniwa prawda
2007-03-11 08:08:04
ale telewizory nie bedą już sprzedawane z pilotami może to i dobrze

Diecezja PKN Orlen
Autor: Hubert Kozieł
2007-03-11 15:52:18
O związkach agentów w sutannach w diecezji płockiej dałem tekst na moim blogu

http://foxmulder.blox.pl/2007/03/Diecezja-PKN-Orlen.html

Bp Bogdan Sikorski, który w latach '70-tych tolerował homoseksualistów w seminariach, został odwołany za zbyt zażyłe kontakty z SB.

pozdrawia
HK

Agenci i pedofile
Autor: Hubert Kozieł
2007-03-11 15:55:51
Tutaj jest trochę o agentach i homoseksualistach w diecezji płockiej:

http://foxmulder.blox.pl/2007/03/Diecezja-PKN-Orlen.html

pozdrawia
HK

O nadwiślańskim smieciu...
Autor: won
2007-03-11 17:11:44
Po co wdawac sie w rozmowy z tym usługowym dziennikarzyną - każdy reżim takich ma na kopy...

Re: O nadwislanskim smieciu...
Autor: ams
2007-03-12 09:30:59
Czyzby smiec rozmawial sam ze soba? A smieciem nazywa siebie z powodu wrodzonego pesymismu, albo bardzo niskiego poczucia wlasnej wartosci... Tylko, w takim razie dlaczego nazywa siebie takze “dziennikarzyna”?

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Sylwester Latkowski znów zaskakuje - tym razem pozytywnie. "Kamilianie" to oszczędny, ale poruszający dokument. Byli już rugbyści, blokersi. Był polski show-biznes. Tym razem enfante terrible polskiego dokumentu zrobił film o zakonnikach. Ale tak naprawdę to film o życiu, a raczej śmierci. Kamilianie - bohaterowie filmu to ludzie, którzy swoje życie ofiarowują chorym. Niby to nic wielkiego. Kilka tysięcy polskich pielęgniarek codziennie robi to samo. Jednak Kamilianie to nie pielęgniarze, nie lekarze - to bracia w śmierci.
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS