menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Dziennikarz poskarżył się na informatora 11-03-2007
„Chciałbym jeszcze dodać parę przykrych słów odnośnie dziennikarzy oto w moim pięknym mieście jedna pani redaktor po tym jak wcześniej nie mogłem się z nią spotkać a następnie zapomniałem zmienić datę rozmowy zwróciła się do mojego 02 ze skargą na mnie oczywiście imiennie a następnie biegając po komendzie szukała ze mną kontaktu pomimo wcześniejszych zapewnień że rozmowa będzie anonimowa.Reasumując w ostatnim tygodniu byłem częściej u 01 niż w całym ubiegłym roku. pzdr dla pani ,,redaktor”.
Dzejdzej. Skąd: Śląsk. Zawód: jeszcze trochę glina. http://www.ifp.pl

(1) komentarzy / + dodaj komentarz
Czy to rzeczywiscie jest dziennikarz?
Autor: ams
2007-03-12 09:22:54
Pewnie zatrudnili jakiegos praktykanta po szkole podstawowej… Bo zachowal sie tak, jakby nie mial zadnego pojecia o pewnych regulach obowiazujacych w dzienikarstwie!

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Satyra dokumentalna. Po raz pierwszy kamera zagląda za kulisy szołbiznesu w Polsce. Obok znanych postaci ze sceny muzycznej jak Krzysztof Krawczyk, Marek Kościkiewicz, Robert Leszczyński, Maciej Maleńczuk, Myslovitz , Marek Sierocki, Piotr Metz, Hirek Wrona, Michał Wiśniewski, Negatyw, poznajemy nieznanych szerszej widowni decydentów, szare eminencje polskiego szołbiznesu. Film ukazuje przemilczaną dotąd stronę szołbiznesu w Polsce, w którym normą jest oszustwo, manipulacja.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS