menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Dziennikarz poskarżył się na informatora 11-03-2007
„Chciałbym jeszcze dodać parę przykrych słów odnośnie dziennikarzy oto w moim pięknym mieście jedna pani redaktor po tym jak wcześniej nie mogłem się z nią spotkać a następnie zapomniałem zmienić datę rozmowy zwróciła się do mojego 02 ze skargą na mnie oczywiście imiennie a następnie biegając po komendzie szukała ze mną kontaktu pomimo wcześniejszych zapewnień że rozmowa będzie anonimowa.Reasumując w ostatnim tygodniu byłem częściej u 01 niż w całym ubiegłym roku. pzdr dla pani ,,redaktor”.
Dzejdzej. Skąd: Śląsk. Zawód: jeszcze trochę glina. http://www.ifp.pl

(1) komentarzy / + dodaj komentarz
Czy to rzeczywiscie jest dziennikarz?
Autor: ams
2007-03-12 09:22:54
Pewnie zatrudnili jakiegos praktykanta po szkole podstawowej… Bo zachowal sie tak, jakby nie mial zadnego pojecia o pewnych regulach obowiazujacych w dzienikarstwie!

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Sylwester Latkowski, twórca "Blokersów" "Klatki" i "Śledczaka", tym razem opowiada o świecie seksualnej dewiacji Ten film wywołuje wstrząs. Temat pedofilii powraca do mediów przy okazji kolejnych spraw o wykorzystywanie seksualne dzieci. Pojawiają się artykuły, reportaże, wywiady. Tym razem oglądamy pełnometrażowy dokument. Wszystko zaczyna się sceną rozgrywającą się w samochodzie. Młody gej, świadek w sprawie posądzenia ks. Jankowskiego o pedofilię, opowiada o swoich przeżyciach związanych z tą sprawą. W końcu wyciąga telefon komórkowy i dzwoni do swojej matki, by przyznać się do udziału w tej historii. W trakcie rozmowy mężczyzna zaczyna płakać. Ma świadomość, że środowisko, w którym się wychował ...
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS