menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Córeczko, dlaczego ciebie nie mogłam usunąć? 20-03-2007
„Dlaczego doszło do tego trzeci raz.” – pyta dziennikarz. „No doszło” – odpowiedziała bohaterka dzisiejszego dnia Alicja Tysiąc. Pani Alicja wygrała w Trybunale w Strasburgu. Złożyła skargę na uniemożliwienie jej dokonanie aborcji ze wskazań medycznych.

Nie rozumiem pani Alicji, czemu pcha się do mediów? Po to, by kiedyś jej trzecie dziecko, dowiedziało się, że żyje wbrew woli jej matki? Pani Alicja zapewnia, że kocha swoje dziecko. To nic, że walczyła by go nie było na świecie, że żąda teraz odszkodowania za to, że jej ukochana córka żyje, a nie została wyskrobana, wyssana sprężonym powietrzem z jej łona.
Mając do wyboru pogorszenie wzroku, czy życie dziecka, co wybierzemy?

Pytana, co zrobiłaby dziś w takiej samej sytuacji odparła: "dziś, gdybym zaszła w czwartą ciążę, usunęłabym ją".

Boże, nie mogę patrzeć na te kobietę. Wyłączam telewizor.

PS. Jestem przeciwny zmianie ustawy, jaka obecnie obowiązuje. Uznaję prawo do aborcji w pewnych przypadkach. Ale Alicji Tysiąc nie rozumiem.

(8) komentarzy / + dodaj komentarz
Money, money, money.
Autor: ams
2007-03-20 21:08:37
Money, money, money. I te 5 minut w TV... Bo IQ na poziomie kolka w plocie.

Rzeczywiście
Autor: K.
2007-03-20 23:08:42
Co pomyśli kiedyś ta dziewczynka. Może będzie postępowa i pochwali mamusię za walkę o usunięcie siebie. Ale czy będzie wystarczająco nowoczesna, żeby zrozumieć walkę o odszkodowanie za swoje narodziny? To jakiś inny świat, to... Europa.

straszne
Autor: Małgosia
2007-03-21 10:13:08
Jak ta kobieta może patrzeć w oczy swojego dziecka?! jak może mówić, że ją kocha, jeśki chciała je usunąć. Przecież dziecko kocha się od poczęcia. Czy nie prościej jest zapobiegać niechcianej ciąży? Kiedyś Julka dowie się wszystkiego i zapyta matkę dlaczego to zrobiła( ujawnienie całemu światu, że jest niechcianym dzieckiem ), najgorzej, że już nie uwierzy w miłość matczyną...

dot. straszne
Autor: Małgosia
2007-03-21 12:47:43
Dowiedziałam się, że ze względów zdrowotnych ta Pani nie może stosowaś środków antykoncepcyjnych, a prezerwatywa zawiodła. Można jeszcze stosować naturalne metody, rzadziej wtedy ma się kontakty seksualne, ale chyba zdrowie najważniejsze prawda? przyjemność może zaczekać...

musztarda po obiedzie
Autor: ren
2007-03-21 14:31:44
Dzisiaj łatwo dyskutować co jest dobre, a co złe.
Może wywalczone pieniądze pozwolą na porawę nadszarpniętego zdrowia.
Niemniej, jeśli jest takie prawo, to należy je respektować.

sterylizować
Autor: pimpuś sadełko
2007-03-22 01:08:27
Skoro ona taka postępowa jest, to dlaczego się wysterylizuje? Oczywiste rozwiązanie. Leczyć ją. Szkoda jej dzieci.

Pewnie
Autor: Gość
2007-03-26 21:26:50
Pewnie feminoteki ją jakieś przygarnęły, 'podbudowały' ego, wyprały resztki rozumu, przefarbowały i efektem końcowym jest pani alicja tysiąc. Specjalnie piszę z małej litery, bo tylko tak mogę wyrazić dezaprobatę wobec takiej nikczemnej egzystencji, pustej, bez wrażliwości i tylko z pozorami uczuć i emocji. Pani tysiąc! Pani dziecko to wszystko kiedyś obejrzy, przeczyta i zrozumie. Wtedy właśnie stanie się to o co pani walczyła - STRACI JE PANI!

Tysiąc defekacji i wzrok spieprzony
Autor: Aesculapus
2009-02-28 22:38:55
Kobieta chciala po prostu zabić dziecko i znalazła \"powód\" w postaci rzekomego przeciwskazania porodu ze względu na swój wzrok, który miałby się pogorszyć.

Po pierwsze brało udział w rozprawie 3 lekarzy, specjalista ginekolog, specjalista okulista i lekarz rodzinny. Tylko ten trzeci stwierdzil, że poród mógłby spowodować wzrost ciśnienia w gałce ocznej i pogorszenie wzroku. Specjaliści stwierdzili, że nie ma potrzeby usuwania ciąży, gdyż poród w takim przypadku odbywa się przez cesarskie cięcie. Zatem zagrożenie u pani Alicji wzrostem ciśnienia w oku nie istniało ze strony porodu ale choćby ze strony codziennych jak myśle odwiedzin WC (czyt.defekacja).

Po drugie lekarz rodzinny nie jest specjalistą i w takim charakterze występować nie może. Dodam, że zdanie prawdziwych specjalistów zostało olane.

Po trzecie pani Alicja stwierdziła w mediach po całej sprawie że obawia się o swoje i dziecka życie ze strony Katolików i Obrońców Życia...

Przyznam,że punkt 3 powalił mnie na lopatki. Przecież ona powinna się cieszyć, że ktoś, nawet jeśli ze strony Katolikow i Obrońców życia to niemożliwe,chciałby zabic jej dziecko. Przecież o to przecież jej od początku chodziło!!!

Podsumowując, biedna pani Alicja uszkodziła sobie wzrok zbyt częstym i uporczywym sraniem za co dostala 30 tysięcy euro. W domyśle jest to pewnie rekompensata od \"złych\" lekarzy, którzy dziecka nie zabili a z którym biedna pani Alicja będzie musiała się teraz użerać...

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

 „Nigdy nie oczekiwałem, by Latkowski nakręcił mi laurkę. Mam świadomość  jego ostrego spojrzenia na rzeczywistość. Świadomie zgodziłem się, by to właśnie Sylwester pomógł mi zamknąć bolesne przeżycia, przeszłość.  Jestem ciekawy lustra Sylwestra Latkowskiego, rozumiem, że nie zawsze może oddawać to samo, co widzę ja i inne osoby, które pojawiają się w filmie” – Michał Wiśniewski.
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS