menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Przyznaję rację 22-03-2007
W dniu dzisiejszym zamieściłem w blogu wpis „Niech Zemke pokaże swoje badania psychiatryczne”, który był komentarzem do jego wypowiedzi uzasadniającej wprowadzenie ustawowego poddawania obowiązkowemu badaniu zdrowia psychicznego szefów służb specjalnych. Stwierdziłem także, że jeśli już, to warto by także poddawać badaniom członków sejmowej komisji specjalnej. Przytoczyłem także to, co w świetle przytoczonych informacji w komentarzu przez Roberta Zielińskiego i Tomasza Butkiewicza okazuje się być plotką.

Robert Zieliński, Tomasz Butkiewicz napisali: „Poseł Zemke był (jest chory) na raka. Stąd jego wizyty w szpitalu. Są granice, których nie powinniśmy (dziennikarze) przekraczać.”

Mogę ubolewać, że takie informacje przekazały mi ważne, prominentne osoby. Informację tę pozyskałem od jednej dziennikarki i dwóch posłów.

W związku z informacją Roberta i Tomka postanowiłem natychmiast wykasować omawiany post.

Może jedyną zasługą tego postu będzie to, że jak się okazuje rozsiewana fałszywie informacja wreszcie legnie w koszu jako plotka.

Przyznam także, że kontekst wprowadzania obowiązkowego badania zdrowia psychicznego szefów służb, zilustrowany zdjęciami konkretnych osób, także jest w jakimś stopniu insynuacją.

Dziękuję Robertowi i Tomkowi za reakcję. To, że blog nie jest tym samym co artykuł prasowy, film nie jest do końca prawdziwym wytłumaczeniem i winieniem jednak w tym wypadku dwa razy się zastanowić, nawet pytając, przytaczając plotkę.

Przepraszam także posła Janusza Zemkiego za to, że powieliłem nieprawdziwą informację na jego temat, pomimo tego, ze zaznaczyłem, iż może jest to plotka, czarny PR.

(2) komentarzy / + dodaj komentarz
Komentarze zamieszczone pod wykasowanym postem
Autor: Sylwester Latkowski
2007-03-22 20:21:54
prawa wizyt w szpitalu
Autor: Robert Zieliński, Tomasz Butkiewicz /
Poseł Zemke był (jest chory) na raka. Stąd jego wizyty w szpitalu. Są granice, których nie powinniśmy (dziennikarze) przekraczać.

Autor: ams
Najpierw obowiàzkowe badania stanu majatkowego “dzialaczy” SLD - ile, kiedy, za co i od kogo…

Autor: stefan963
czonkowie kolegium ds. służb specjalnych to jednak nie to samo co ich szefowie. członkowie kolegium nie podejmują decyzji co do konkretnych operacji, ich funkcja jest raczej kontrolna z tego co rozumiem. ale skoro Pan nalega to i członków kolegium możemy badać. Ja w ogóle na Wiejskiej to bym możliwie szerokie badania zrobił gdyby to ode mnie zależało.

Autor: s1234
Słuszny wniosek. PIS jednak protestuje, wiec może coś na rzeczy?

Autor: rocky
Zemke nie wyłga się z kontraktu na Rosomaka. Chyba, ze żółtymi papierami.
usuń komentarz :)

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

"Blokersi" to film o polskiej kulturze hip hopowej. Opowiada o młodych ludziach z wielkomiejskich blokowisk, o tym jak żyją, jaka jest dzisiaj ulica w Polsce. Poza raperami są tu grafficiarze, break dance`owcy i ludzie związani z kulturą hip hopu. Prawdopodobnie po raz pierwszy wiele osób zobaczy, czym jest w naszym kraju kultura hip hopu, kto w niej żyje i kto ją tworzy.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS