menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Dwie wersje lewicy 23-03-2007

Oficjalna wersja lewicy według Józefa Oleksego: „Lewica jest szansą na przyszłość Polski nowoczesnej – przekonywał Józef Oleksy na wczorajszym spotkaniu z lubelskimi sympatykami Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Spotkanie przebiegało pod hasłem: Co dalej z lewicą i Polską? Były przewodniczący SLD, przemawiał do zgromadzonych w siedzibie lubelskiej SLD przy ul. Beliniaków - informuje "Kurier Lubelski z 27 lutego 2007.
Na taśmach Aleksandra Gudzowatego w prywatnej rozmowie Józef Oleksy mówi: "Lewica nie jest wspólnotą ludzi i poglądów. A partia, która nie jest wspólnotą ludzi i poglądów, jest niczym. Jest grupką karierowiczów, którzy chcą bez przerwy stanowisk. I tak jest. Szmajdziński, Janik, ten cały Olejniczak. To wszystko są ambicjonerzy(...)Żadnemu nie wierzę z lewicy. Wszyscy są upaprani w różne kombinacje, interesy"

Zdjęcie z portalu www.sld.org.pl

(5) komentarzy / + dodaj komentarz
i tak k.. do za...
Autor: €olek
2007-03-24 01:20:46
1. a podobno uwikłany w międzynarodowe interesy Oluś miał być nietykalny przez media???? wersja - ABW, AW, WSI, NIE, TRYBUNA, R. GRUCA...

2. a podobno rozmowa gudzowaty - michnik była niczym godnym uwagi, kublik nie bierze i nie pisał pod dyktando WSI, podobnie rozmowa godzowaty - płk. K. Tonderski (AW)... tez nie była niczym ciekawym... a Tonderski proponował współpracę Gudzowatemu w imieniu swoim i racji stanu a nie Ruskich :) i nie była to próba zdrady stanu :))))

3. M. Kossek - szef ochrony Gudzowatego - pięknie rozgrywa, idzie jak po sznurku swego szefa, złota robota, wreszcie ktoś zaintersował się jego nagraniami, szkoda, że padło na Dziennik i Wprost - najmniej zasługują na te tematy... dziennikarze jedzą mu jak z ręki - takiej sławy i takiego PRu zawsze chciał. Nie wyszło z KGP i terroryzmem, będzie teraz brylował na biznesowych salonach... Panu Marcinowi - równie szybkiego newsa jak jego glock i dobrej pamięci... co by mu się kasety nie pomyliły... bo można w ten sposób pogrążyć siebie i bliskich....

4. Majewski idzie na Grand Pressa - o ile nie ustawią go pod kogoś innego...

5. Czarnym to na rękę, bo lewica sama się wykrwawi...


Kossek górą
Autor: lubella
2007-03-24 01:24:41
MArcin Kossek to jest gość, nieźle miesza... dobre ma kasety...

Nie powiedzial nic nowego...
Autor: ams
2007-03-24 09:39:11
Tyle tylko, ze prawde powiedzial po raz pierwszy ktos z wewnatrz tej mafijnej bandy.

gdzie drwa rabia tam wiory leca...
Autor: kaczor
2007-03-24 14:37:34
Szkoda tylko, ze Kossek juz zapomnial kto go wypromowal...
Przez niego facet musiał dać dyla za granicę - tak go Gudzowaty i jego kolesie zrobili.... Kosstek szybko zapomniał komu i co zawdziecza.... ale gdzie drwa rabia tam wiory leca...Ktos kiedys tez o nim zapomni...

Co cię nie zabije to cię wzmocni ...
Autor: FFWD
2007-03-24 17:56:23
w praniu wyjdzie czy to był strzał w serce czy we własną piętę. Jak lewica w następnych wyborach uzyska 20% to będzie to zasługa Braci. A Olek już myślał, że jest w odstawce i czas przeprowadzić się do USA ;-))) "Żondzić to trzeba umić"

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

 „Nigdy nie oczekiwałem, by Latkowski nakręcił mi laurkę. Mam świadomość  jego ostrego spojrzenia na rzeczywistość. Świadomie zgodziłem się, by to właśnie Sylwester pomógł mi zamknąć bolesne przeżycia, przeszłość.  Jestem ciekawy lustra Sylwestra Latkowskiego, rozumiem, że nie zawsze może oddawać to samo, co widzę ja i inne osoby, które pojawiają się w filmie” – Michał Wiśniewski.
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS