menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Dwie wersje lewicy 23-03-2007

Oficjalna wersja lewicy według Józefa Oleksego: „Lewica jest szansą na przyszłość Polski nowoczesnej – przekonywał Józef Oleksy na wczorajszym spotkaniu z lubelskimi sympatykami Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Spotkanie przebiegało pod hasłem: Co dalej z lewicą i Polską? Były przewodniczący SLD, przemawiał do zgromadzonych w siedzibie lubelskiej SLD przy ul. Beliniaków - informuje "Kurier Lubelski z 27 lutego 2007.
Na taśmach Aleksandra Gudzowatego w prywatnej rozmowie Józef Oleksy mówi: "Lewica nie jest wspólnotą ludzi i poglądów. A partia, która nie jest wspólnotą ludzi i poglądów, jest niczym. Jest grupką karierowiczów, którzy chcą bez przerwy stanowisk. I tak jest. Szmajdziński, Janik, ten cały Olejniczak. To wszystko są ambicjonerzy(...)Żadnemu nie wierzę z lewicy. Wszyscy są upaprani w różne kombinacje, interesy"

Zdjęcie z portalu www.sld.org.pl

(5) komentarzy / + dodaj komentarz
i tak k.. do za...
Autor: €olek
2007-03-24 01:20:46
1. a podobno uwikłany w międzynarodowe interesy Oluś miał być nietykalny przez media???? wersja - ABW, AW, WSI, NIE, TRYBUNA, R. GRUCA...

2. a podobno rozmowa gudzowaty - michnik była niczym godnym uwagi, kublik nie bierze i nie pisał pod dyktando WSI, podobnie rozmowa godzowaty - płk. K. Tonderski (AW)... tez nie była niczym ciekawym... a Tonderski proponował współpracę Gudzowatemu w imieniu swoim i racji stanu a nie Ruskich :) i nie była to próba zdrady stanu :))))

3. M. Kossek - szef ochrony Gudzowatego - pięknie rozgrywa, idzie jak po sznurku swego szefa, złota robota, wreszcie ktoś zaintersował się jego nagraniami, szkoda, że padło na Dziennik i Wprost - najmniej zasługują na te tematy... dziennikarze jedzą mu jak z ręki - takiej sławy i takiego PRu zawsze chciał. Nie wyszło z KGP i terroryzmem, będzie teraz brylował na biznesowych salonach... Panu Marcinowi - równie szybkiego newsa jak jego glock i dobrej pamięci... co by mu się kasety nie pomyliły... bo można w ten sposób pogrążyć siebie i bliskich....

4. Majewski idzie na Grand Pressa - o ile nie ustawią go pod kogoś innego...

5. Czarnym to na rękę, bo lewica sama się wykrwawi...


Kossek górą
Autor: lubella
2007-03-24 01:24:41
MArcin Kossek to jest gość, nieźle miesza... dobre ma kasety...

Nie powiedzial nic nowego...
Autor: ams
2007-03-24 09:39:11
Tyle tylko, ze prawde powiedzial po raz pierwszy ktos z wewnatrz tej mafijnej bandy.

gdzie drwa rabia tam wiory leca...
Autor: kaczor
2007-03-24 14:37:34
Szkoda tylko, ze Kossek juz zapomnial kto go wypromowal...
Przez niego facet musiał dać dyla za granicę - tak go Gudzowaty i jego kolesie zrobili.... Kosstek szybko zapomniał komu i co zawdziecza.... ale gdzie drwa rabia tam wiory leca...Ktos kiedys tez o nim zapomni...

Co cię nie zabije to cię wzmocni ...
Autor: FFWD
2007-03-24 17:56:23
w praniu wyjdzie czy to był strzał w serce czy we własną piętę. Jak lewica w następnych wyborach uzyska 20% to będzie to zasługa Braci. A Olek już myślał, że jest w odstawce i czas przeprowadzić się do USA ;-))) "Żondzić to trzeba umić"

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Sylwester Latkowski znów zaskakuje - tym razem pozytywnie. "Kamilianie" to oszczędny, ale poruszający dokument. Byli już rugbyści, blokersi. Był polski show-biznes. Tym razem enfante terrible polskiego dokumentu zrobił film o zakonnikach. Ale tak naprawdę to film o życiu, a raczej śmierci. Kamilianie - bohaterowie filmu to ludzie, którzy swoje życie ofiarowują chorym. Niby to nic wielkiego. Kilka tysięcy polskich pielęgniarek codziennie robi to samo. Jednak Kamilianie to nie pielęgniarze, nie lekarze - to bracia w śmierci.
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS