menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Paradowska obraża kolegę redakcyjnego Pytlakowskiego 25-03-2007
Janina Paradowska w "Loży prasowej" w TVN24 stwierdziła, że nie ma dziennikarstwa śledczego w polskich mediach, że dziennikarze śledczy zamieniają swoje teksty w spust przecieków z prokuratury i służb. Tak, bardzo dużo takich tekstów było i jeszcze powstanie. Dziennikarstwo śledcze w Polsce jest rachityczne. Wielokrotnie wyrządza zło zamiast dobro. Ale dlaczego Janina Paradowska uogólnia?

Janina Paradowska z taką łatwością przekreśla pracę innych, bo jako publicystka, odrealniona, od dawna żyjąca tylko na salonach, w studiach telewizyjnych i radiowych, nie wie, zapomniała, nie widzi, co to narażanie się dziennikarzy swoimi tekstami, reportażami, programami. Po jej artykułach najwyżej obrazi się polityk, z którym i tak wypije potem kawkę.
Czy mam rozumieć, że jej kolega redakcyjny Piotr Pytlakowski nie pisze tekstów śledczych, że na łamach Polityki publikuje tylko kwity, jego teksty to tylko przecieki z prokuratury, policji, służb? Nie weryfikuje uzyskanych informacji, nie opracowuje, nie sprawdza źródeł? Nie jeździ po Polsce by pozyskiwać informacje, nie spotyka się z bohaterami swoich tekstów?

Może nie wszyscy dziennikarze uprawiają kwitologię w swoich tekstach, nie wszyscy dziennikarze są społecznymi rzecznikami prokuratury, policji, służb?

Kadr z "Loży prasowej" TVN24

(5) komentarzy / + dodaj komentarz
Janina Paradowska
Autor: kosikm
2007-03-25 18:23:33
to nie jest dziennikarka to jest propagandystka. Tylko pytanie dlaczego i po co ?

Zmiana warty i to szybko
Autor: kmita
2007-03-25 20:06:19
Żakowski, Kublik, Najsztub, Urban, Lis, Miecugow, Rolicki, Paradowska, Szaniszkis, Lachowicz, Lisiecki, Marszałek, Gabryel, Janecki - powinni dać sznasę młdym, wykształconym i ambitnym, jednak póki co oni wiodą prym, zjamują miejsca, nie pozwalają się rozwinąć następnemu pokoleniu, ale czują oddech na plecach, czują go coraz bardziej i ta sytuacja będzie się nasilać, aż staną się historią :))))))))))

Nie tylko Paradowska
Autor: Miecios
2007-03-25 21:06:47
Również Najsztub poszedł na króla, tym chamstwem wobec Michała Karnowskiego. Takiej żenady, kiedy wpuszczał "trochę rozumu do studia" po wypowiedzi Pana Karnowskiego, to nie widziałem dawno (nawet w TVN).
W ogóle widzę coraz bardziej chamski język, nie tylko u polityków. Te wszystkie "gwiazdy medialne" sięgają dna i tylko pozostaje czekać, aż zaczną to dno rozwalać i schodzić niżej.

Paradowska to baba-plotkara, nie traktujcie jej poważnie
Autor: Gość
2007-03-26 21:19:56
Paradowska to taka osoba którą jak widzę i słyszę to od razu intuicyjnie wyczuwam że jej miejscem jest kuchnia u koleżanki i ploty. Mówi jakby amputowano jej rozum, klepie jęzorem bez żadnego skutku i celu, w dodatku jak słyszałem jej ostatnie wypowiedzi to wydaje się, że jakaś nerwowa się zrobiła i bełkocze oby tylko uchronić Olka i całą tą mafijną SLDowską ekipę od śmierci na skutek linczu albo banicji...
Ale to jej sprawa... SLD idzie na dno, Paradowska tonie razem z tą łajbą...
Moja lokalna gazeta publikuje jednego dnia tygodnia "felieton" Paradowskiej i muszę się przyznać, że tego dnia nie kupuję gazety - taką mam odrazę do tego Marksa w spódnicy.

Paradowska ma racje
Autor: semigalla
2007-08-17 11:58:59
polskie tzw dziennikarstwo sledcze to zenada
pisanie tekstow "na zamowienie" albo pod okreslona, z gory zalozona teze to nie dziennikarstwo - to szmirowacizna
ale rozumiem, ze prawda w oczy kole ;-)

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Sylwester Latkowski znów zaskakuje - tym razem pozytywnie. "Kamilianie" to oszczędny, ale poruszający dokument. Byli już rugbyści, blokersi. Był polski show-biznes. Tym razem enfante terrible polskiego dokumentu zrobił film o zakonnikach. Ale tak naprawdę to film o życiu, a raczej śmierci. Kamilianie - bohaterowie filmu to ludzie, którzy swoje życie ofiarowują chorym. Niby to nic wielkiego. Kilka tysięcy polskich pielęgniarek codziennie robi to samo. Jednak Kamilianie to nie pielęgniarze, nie lekarze - to bracia w śmierci.
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS