menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Paradowska obraża kolegę redakcyjnego Pytlakowskiego 25-03-2007
Janina Paradowska w "Loży prasowej" w TVN24 stwierdziła, że nie ma dziennikarstwa śledczego w polskich mediach, że dziennikarze śledczy zamieniają swoje teksty w spust przecieków z prokuratury i służb. Tak, bardzo dużo takich tekstów było i jeszcze powstanie. Dziennikarstwo śledcze w Polsce jest rachityczne. Wielokrotnie wyrządza zło zamiast dobro. Ale dlaczego Janina Paradowska uogólnia?

Janina Paradowska z taką łatwością przekreśla pracę innych, bo jako publicystka, odrealniona, od dawna żyjąca tylko na salonach, w studiach telewizyjnych i radiowych, nie wie, zapomniała, nie widzi, co to narażanie się dziennikarzy swoimi tekstami, reportażami, programami. Po jej artykułach najwyżej obrazi się polityk, z którym i tak wypije potem kawkę.
Czy mam rozumieć, że jej kolega redakcyjny Piotr Pytlakowski nie pisze tekstów śledczych, że na łamach Polityki publikuje tylko kwity, jego teksty to tylko przecieki z prokuratury, policji, służb? Nie weryfikuje uzyskanych informacji, nie opracowuje, nie sprawdza źródeł? Nie jeździ po Polsce by pozyskiwać informacje, nie spotyka się z bohaterami swoich tekstów?

Może nie wszyscy dziennikarze uprawiają kwitologię w swoich tekstach, nie wszyscy dziennikarze są społecznymi rzecznikami prokuratury, policji, służb?

Kadr z "Loży prasowej" TVN24

(5) komentarzy / + dodaj komentarz
Janina Paradowska
Autor: kosikm
2007-03-25 18:23:33
to nie jest dziennikarka to jest propagandystka. Tylko pytanie dlaczego i po co ?

Zmiana warty i to szybko
Autor: kmita
2007-03-25 20:06:19
Żakowski, Kublik, Najsztub, Urban, Lis, Miecugow, Rolicki, Paradowska, Szaniszkis, Lachowicz, Lisiecki, Marszałek, Gabryel, Janecki - powinni dać sznasę młdym, wykształconym i ambitnym, jednak póki co oni wiodą prym, zjamują miejsca, nie pozwalają się rozwinąć następnemu pokoleniu, ale czują oddech na plecach, czują go coraz bardziej i ta sytuacja będzie się nasilać, aż staną się historią :))))))))))

Nie tylko Paradowska
Autor: Miecios
2007-03-25 21:06:47
Również Najsztub poszedł na króla, tym chamstwem wobec Michała Karnowskiego. Takiej żenady, kiedy wpuszczał "trochę rozumu do studia" po wypowiedzi Pana Karnowskiego, to nie widziałem dawno (nawet w TVN).
W ogóle widzę coraz bardziej chamski język, nie tylko u polityków. Te wszystkie "gwiazdy medialne" sięgają dna i tylko pozostaje czekać, aż zaczną to dno rozwalać i schodzić niżej.

Paradowska to baba-plotkara, nie traktujcie jej poważnie
Autor: Gość
2007-03-26 21:19:56
Paradowska to taka osoba którą jak widzę i słyszę to od razu intuicyjnie wyczuwam że jej miejscem jest kuchnia u koleżanki i ploty. Mówi jakby amputowano jej rozum, klepie jęzorem bez żadnego skutku i celu, w dodatku jak słyszałem jej ostatnie wypowiedzi to wydaje się, że jakaś nerwowa się zrobiła i bełkocze oby tylko uchronić Olka i całą tą mafijną SLDowską ekipę od śmierci na skutek linczu albo banicji...
Ale to jej sprawa... SLD idzie na dno, Paradowska tonie razem z tą łajbą...
Moja lokalna gazeta publikuje jednego dnia tygodnia "felieton" Paradowskiej i muszę się przyznać, że tego dnia nie kupuję gazety - taką mam odrazę do tego Marksa w spódnicy.

Paradowska ma racje
Autor: semigalla
2007-08-17 11:58:59
polskie tzw dziennikarstwo sledcze to zenada
pisanie tekstow "na zamowienie" albo pod okreslona, z gory zalozona teze to nie dziennikarstwo - to szmirowacizna
ale rozumiem, ze prawda w oczy kole ;-)

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

 „Nigdy nie oczekiwałem, by Latkowski nakręcił mi laurkę. Mam świadomość  jego ostrego spojrzenia na rzeczywistość. Świadomie zgodziłem się, by to właśnie Sylwester pomógł mi zamknąć bolesne przeżycia, przeszłość.  Jestem ciekawy lustra Sylwestra Latkowskiego, rozumiem, że nie zawsze może oddawać to samo, co widzę ja i inne osoby, które pojawiają się w filmie” – Michał Wiśniewski.
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS