menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Trzecia rocznica pisania bloga 26-03-2007
Od trzech lat prowadzę bloga. Mój pierwszy wpis miał miejsce 25 marca 2004 roku. Oto jego fragment:

„Pisząc zawsze coś spłaszczamy. Być może, dlatego tak polubiłem rzeczywistość obrazu. Ale to w pisaniu odnajduję więcej spokoju. Czuję przy tym, że nad słowem mam większą kontrolę niż nad tworzonym filmem, który zawsze musi uwzględniać coś poza mną. Skąd zatem decyzja pisania blogu, czyli dzisiejszej formy dziennika?  Nie zastanawiałem się nad tym. Impuls.”
Blog ten pisany był docelowo by być wydanym w formie książkowej. Wyszłaby 645 stronicowa książka. Obecnie zaczął już żyć tylko swoim internetowym życiem.

PS. Dziękuję  Kamilowi Śmiałkowskiemu za zwrócenie uwagi w sprawie prawdziwego określenia czasu prowadzenia mojego bloga. Wszystko przez zmianę tekstu. Miało być, że to już będzie czwarty rok pisania bloga. Inne czynniki wpływające na nieumiejętność policzenia do trzech, pominę. :)

(3) komentarzy / + dodaj komentarz
Weterani blogerstwa
Autor: leonard
2007-03-26 17:05:11
A Czarnecki i Janke chwalili sie, że są najstarszymi blogerami, tymczasem pan od 4 lat. Od III do IVRP. Gratulacje.

Drogi Sylwku
Autor: Kamil Śmiałkowski
2007-03-27 11:19:07
Spotkaliśmy się w przyrodzie kilkakrotnie. Jak pamiętasz zawsze się różniliśmy od pryncypiów po drobiazgi. I miło mi, że nawet na własnym blogu udowadniasz, że to Ty trzech od czterech nie jesteś w stanie odróżnić. Pozdrawiam. Kamil
PS. Na wypadek, gdyby SL poprawił wpis i mój komentarz sprawiał wrażenie braku sensu tłumaczę, że autor napisał, że od czterech lat prowadzi już bloga, a zaczął w 2004.

Panie Sylwku
Autor: BEATAWOL
2007-03-28 15:10:42
3 latka to za mało! Jeszcze więcej by się zdało!:-).. Lubię czytać Pana artkuły pisane czasem ostrym, czasem ironicznym językiem, nie pozbawionym w pewnych momentach humoru;) Dzięki za "zwiastunkowe" maile! Pozdrawiam i życzę wytrwałej pracy, bo tematów nigdy nie zabraknie:-)

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Satyra dokumentalna. Po raz pierwszy kamera zagląda za kulisy szołbiznesu w Polsce. Obok znanych postaci ze sceny muzycznej jak Krzysztof Krawczyk, Marek Kościkiewicz, Robert Leszczyński, Maciej Maleńczuk, Myslovitz , Marek Sierocki, Piotr Metz, Hirek Wrona, Michał Wiśniewski, Negatyw, poznajemy nieznanych szerszej widowni decydentów, szare eminencje polskiego szołbiznesu. Film ukazuje przemilczaną dotąd stronę szołbiznesu w Polsce, w którym normą jest oszustwo, manipulacja.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS