menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Córeczko, żyjesz bo nie miałam 5 tysięcy złotych 29-03-2007

(11) komentarzy / + dodaj komentarz
Za darmo tego nie robi ;-)))
Autor: FFWD
2007-03-29 23:37:48
Może ta kasa, ktorą teraz zarobi pomogą jej rodzinie i zdrowiu. Mleko to już dawno się rozlało. Znając życie pies z kulawą nogą (czyt. państwo) jej nie pomógł. Ma teraz 5 minut i sponsorów bo temat jest na czasie. Live is brutal. Jeśli poseł RP wymaga od kobiety aby urodziła dziecko z gwałtu to nie mam pytań. Pozdrawiam.

Może robi to dla innych?
Autor: Feministaateista
2007-03-29 23:57:53
Panie Redaktorze,

ta kobieta przeszła przez udrękę polskiej rzeczywistości, trudny dylemat etyczny a później jako laik przez drogę sądową. Myślę, że stara się swoją akcją oszczędzić podobnych koszmarów innym polskim obywatelkom.

Niech pan nie słucha żadnych feministów.
Autor: baba ze wsi
2007-03-30 09:55:03
Dobrze pan mówi. Ta pani to jakieś nieporozumienie. Jako kobieta i matka nie widzę w jej zachowaniu żadnej konsekwencji i logiki. Na pewno nie zachowuje się jak normalna matka.Nie wiem wiele na jej temat, ale sprawia dla mnie wrażenie osoby nie do końca zdającej sobie sprawę z konsekwencji swoich czynów. Jest albo mało wrażliwa, albo ma małą wyobraźnię, by przewidzieć następstwa dla siebie i swoich dzieci. Jest niesamodzielna i odgywa zadaną rolę czerpiąc z tego radość i korzyści materialne. Kiedy ta cała wrzawa ucichnie zostanie sama ze swoim rozwalonym życiem i nie będzie nikogo , kto wyjaśni jej nowe położenie.

@ Feministaateista
Autor: to_ja
2007-03-30 12:38:53
"Panie Redaktorze,

ta kobieta przeszła przez udrękę polskiej rzeczywistości, trudny dylemat etyczny"

dylematów etycznych nie miała, skoro walczyła o aborcje a potem o odszkodowanie.

" a później jako laik przez drogę sądową."

dobra dobra... o pomoc to już postepowcy sie zatroszczyli, więc nie ściemniaj.

" Myślę, że stara się swoją akcją oszczędzić podobnych koszmarów innym polskim obywatelkom."

a ja myśle, że to typowe postępowanie lewusów... zamiećmy pod dywan, po co o tym gadac, to trudny temat... dziwie sie jeno żeś nic nie rzekł o postepie czy innej tolerancji.


@to_ja
Autor: Feministaateista
2007-03-30 12:59:54
Ciekawe na czym polega wg Ciebie zamiatanie pod dywan. A zdziwienie wynika z tego że z góry wiedziałeś co przeczytasz. I komentujesz nie mój post ale swoje wyobrażenie o t.zw. "lewusach". Którzy de facto egzekwują jedynie prawo Rzeczpospolitej.

Widziałem program. Po jej wypowiedzi byłem w lekkim szoku...
Autor: Tysiąc
2007-03-30 15:12:34
Jakież było moje zdziwienie gdy publiczność polsatowska biła jej brawo...Ta sama publiczność wyszydza każdego ministra i posła PiS. Ta sama publiczność "wynosi na piedestał" posłów PO i np. byłego Prezydenta RP. Nie wiem czy śmiać się czy płakać. Nie jestem ślepo zapatrzony w PiS i nie podzielam poglądów LPRu, ale muszą być jakieś granice...

Co z tą Polską?
Autor: JfU
2007-03-30 19:36:31
To, że jakaś głupia baba plecie trzy po trzy i usprawiedliwia swoje łajdactwo jak umie, rozumiem. Nie rozumiem jednak "wielkich" redaktorów Lisa i reszty "salonowych" dziennikarzy, którzy umożliwiają tej babie obnoszenie się ze swoją nikczemnością. No ale cóż, po Anecie K., Renacie Beger, jest kolejna perełka w kolekcji idolek TVN, GeWu i Polsatu. Gratulacje dla tych oświeconych mediów. Brawo!

Moje ostatnie słowo. Mam nadzieję że się Redaktor odniesie.
Autor: Feministaateista
2007-03-30 22:06:19
Niech sobie Pan Redaktor wyobrazi taką sytuację:

Matka dwójki dzieci zachodzi w ciążę i dowiaduje się od lekarza, że donoszenie jej oznacza pogorszenie wzroku. Być może ślepotę. Jeśli urodzi trzecie dziecko prawdopodobnie oślepnie. I będzie wychowywać trójkę dzieci ślepa. Państwo Polskie gwarantuje jej w tej sytuacji możliwość ratowania siebie i dwójki żyjących dzieci.

Czy teraz jest Pan w stanie spojrzeć na nią bardziej ludzkim okiem? I zrozumieć że dramat przez jaki przeszła zmotywował ją do walki o prawo do aborcji innych kobiet w jej sytuacji. Prawo do PRZESTRZEGANIA PRAWA POLSKIEGO.

Pozdrawiam i szanuje za całą Pana robotę.

diabli mnie biora
Autor: zx
2007-03-31 00:42:21
Ta kobieta ma takie schorzenie, któremu ciąża i poród "nie przeszkadza" w postępie czyli pogarszaniu się wzroku. Ostatnio wzrok pogorszył się tej pani dwa miesiące po ostatnim porodzie, więc trudno mówić o tym ze to poród był przyczyną tego pogorszenia. Media oczywiście poprzekręcały fakty , bo przecież to teraz takie trendy dokopać rządzącym. Faktem jest że ta kobieta wygrała przed TE w Strasburgu bo pomogły jej finansowo i prawnie feministyczne organizacje ponadnarodowe lansujące wolność aborcyjną. Ten proces był potrzebny (wygranie go) do tego aby zmusić Polskę do zmiany ustawy.Dla mnie to głupia baba, której córcia "podziękuje " dorośnie.

@zx
Autor: Feministaateista
2007-03-31 11:04:17
Poważne oskarżenie pod adresem Trybunału stawiasz.

Prawa należy przestrzegać.
Autor: krzaq
2007-04-02 14:30:12
Nie ważne kto jej pomógł.
Jak była na prawie to powinna wygrać.

Wygrała bo Trybunał wskazał, że polskie prawa nie przewidziało procedur, które pozwalają dochodzić swoich praw zachowując godność i bez naruszania prawa do prywatności, ot co.

Ani słowem Trybunał nie wypowiedział się co do aborcji jako takiej.

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Klatka – film dokumentalny. Praca nad filmem trwała od 24.10.2002 roku, zakończono ją  22 października 2003. Planowana premiera filmu - listopad 2003.
Scenariusz i reżyseria: Sylwester Latkowski; zdjęcia: Tomasz Michałowski, Karina Kleszczewska; montaż: Krzysztof Szpetmański; dźwięk: Igor Grątkowski; redakcja Jerzy Kapuściński, Grażyna Bryżuk; postprodukcja PAY studio TV; grafika: Studio Rogala: sprzęt do realizacji Mega TV; technika realizacji Sony IMX 16:9; producent wykonawczy Opusnet; Produkcja: Agencja Filmowa TVP dla Programu 2, Opusnet, T1-teraz, Sylwester Latkowski


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS