menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Córeczko, żyjesz bo nie miałam 5 tysięcy złotych 29-03-2007

(11) komentarzy / + dodaj komentarz
Za darmo tego nie robi ;-)))
Autor: FFWD
2007-03-29 23:37:48
Może ta kasa, ktorą teraz zarobi pomogą jej rodzinie i zdrowiu. Mleko to już dawno się rozlało. Znając życie pies z kulawą nogą (czyt. państwo) jej nie pomógł. Ma teraz 5 minut i sponsorów bo temat jest na czasie. Live is brutal. Jeśli poseł RP wymaga od kobiety aby urodziła dziecko z gwałtu to nie mam pytań. Pozdrawiam.

Może robi to dla innych?
Autor: Feministaateista
2007-03-29 23:57:53
Panie Redaktorze,

ta kobieta przeszła przez udrękę polskiej rzeczywistości, trudny dylemat etyczny a później jako laik przez drogę sądową. Myślę, że stara się swoją akcją oszczędzić podobnych koszmarów innym polskim obywatelkom.

Niech pan nie słucha żadnych feministów.
Autor: baba ze wsi
2007-03-30 09:55:03
Dobrze pan mówi. Ta pani to jakieś nieporozumienie. Jako kobieta i matka nie widzę w jej zachowaniu żadnej konsekwencji i logiki. Na pewno nie zachowuje się jak normalna matka.Nie wiem wiele na jej temat, ale sprawia dla mnie wrażenie osoby nie do końca zdającej sobie sprawę z konsekwencji swoich czynów. Jest albo mało wrażliwa, albo ma małą wyobraźnię, by przewidzieć następstwa dla siebie i swoich dzieci. Jest niesamodzielna i odgywa zadaną rolę czerpiąc z tego radość i korzyści materialne. Kiedy ta cała wrzawa ucichnie zostanie sama ze swoim rozwalonym życiem i nie będzie nikogo , kto wyjaśni jej nowe położenie.

@ Feministaateista
Autor: to_ja
2007-03-30 12:38:53
"Panie Redaktorze,

ta kobieta przeszła przez udrękę polskiej rzeczywistości, trudny dylemat etyczny"

dylematów etycznych nie miała, skoro walczyła o aborcje a potem o odszkodowanie.

" a później jako laik przez drogę sądową."

dobra dobra... o pomoc to już postepowcy sie zatroszczyli, więc nie ściemniaj.

" Myślę, że stara się swoją akcją oszczędzić podobnych koszmarów innym polskim obywatelkom."

a ja myśle, że to typowe postępowanie lewusów... zamiećmy pod dywan, po co o tym gadac, to trudny temat... dziwie sie jeno żeś nic nie rzekł o postepie czy innej tolerancji.


@to_ja
Autor: Feministaateista
2007-03-30 12:59:54
Ciekawe na czym polega wg Ciebie zamiatanie pod dywan. A zdziwienie wynika z tego że z góry wiedziałeś co przeczytasz. I komentujesz nie mój post ale swoje wyobrażenie o t.zw. "lewusach". Którzy de facto egzekwują jedynie prawo Rzeczpospolitej.

Widziałem program. Po jej wypowiedzi byłem w lekkim szoku...
Autor: Tysiąc
2007-03-30 15:12:34
Jakież było moje zdziwienie gdy publiczność polsatowska biła jej brawo...Ta sama publiczność wyszydza każdego ministra i posła PiS. Ta sama publiczność "wynosi na piedestał" posłów PO i np. byłego Prezydenta RP. Nie wiem czy śmiać się czy płakać. Nie jestem ślepo zapatrzony w PiS i nie podzielam poglądów LPRu, ale muszą być jakieś granice...

Co z tą Polską?
Autor: JfU
2007-03-30 19:36:31
To, że jakaś głupia baba plecie trzy po trzy i usprawiedliwia swoje łajdactwo jak umie, rozumiem. Nie rozumiem jednak "wielkich" redaktorów Lisa i reszty "salonowych" dziennikarzy, którzy umożliwiają tej babie obnoszenie się ze swoją nikczemnością. No ale cóż, po Anecie K., Renacie Beger, jest kolejna perełka w kolekcji idolek TVN, GeWu i Polsatu. Gratulacje dla tych oświeconych mediów. Brawo!

Moje ostatnie słowo. Mam nadzieję że się Redaktor odniesie.
Autor: Feministaateista
2007-03-30 22:06:19
Niech sobie Pan Redaktor wyobrazi taką sytuację:

Matka dwójki dzieci zachodzi w ciążę i dowiaduje się od lekarza, że donoszenie jej oznacza pogorszenie wzroku. Być może ślepotę. Jeśli urodzi trzecie dziecko prawdopodobnie oślepnie. I będzie wychowywać trójkę dzieci ślepa. Państwo Polskie gwarantuje jej w tej sytuacji możliwość ratowania siebie i dwójki żyjących dzieci.

Czy teraz jest Pan w stanie spojrzeć na nią bardziej ludzkim okiem? I zrozumieć że dramat przez jaki przeszła zmotywował ją do walki o prawo do aborcji innych kobiet w jej sytuacji. Prawo do PRZESTRZEGANIA PRAWA POLSKIEGO.

Pozdrawiam i szanuje za całą Pana robotę.

diabli mnie biora
Autor: zx
2007-03-31 00:42:21
Ta kobieta ma takie schorzenie, któremu ciąża i poród "nie przeszkadza" w postępie czyli pogarszaniu się wzroku. Ostatnio wzrok pogorszył się tej pani dwa miesiące po ostatnim porodzie, więc trudno mówić o tym ze to poród był przyczyną tego pogorszenia. Media oczywiście poprzekręcały fakty , bo przecież to teraz takie trendy dokopać rządzącym. Faktem jest że ta kobieta wygrała przed TE w Strasburgu bo pomogły jej finansowo i prawnie feministyczne organizacje ponadnarodowe lansujące wolność aborcyjną. Ten proces był potrzebny (wygranie go) do tego aby zmusić Polskę do zmiany ustawy.Dla mnie to głupia baba, której córcia "podziękuje " dorośnie.

@zx
Autor: Feministaateista
2007-03-31 11:04:17
Poważne oskarżenie pod adresem Trybunału stawiasz.

Prawa należy przestrzegać.
Autor: krzaq
2007-04-02 14:30:12
Nie ważne kto jej pomógł.
Jak była na prawie to powinna wygrać.

Wygrała bo Trybunał wskazał, że polskie prawa nie przewidziało procedur, które pozwalają dochodzić swoich praw zachowując godność i bez naruszania prawa do prywatności, ot co.

Ani słowem Trybunał nie wypowiedział się co do aborcji jako takiej.

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Sylwester Latkowski znów zaskakuje - tym razem pozytywnie. "Kamilianie" to oszczędny, ale poruszający dokument. Byli już rugbyści, blokersi. Był polski show-biznes. Tym razem enfante terrible polskiego dokumentu zrobił film o zakonnikach. Ale tak naprawdę to film o życiu, a raczej śmierci. Kamilianie - bohaterowie filmu to ludzie, którzy swoje życie ofiarowują chorym. Niby to nic wielkiego. Kilka tysięcy polskich pielęgniarek codziennie robi to samo. Jednak Kamilianie to nie pielęgniarze, nie lekarze - to bracia w śmierci.
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS