menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Blogi w antyraporcie 12-04-2007
Znalazłem się w antyraporcie WSI pod redakcją Marka Biernackiego, czyli opinii zespołu ekspertów Platformy Obywatelskiej dotyczącego publikacji „Raportu o działaniach żołnierzy i pracowników WSI” autorstwa Antoniego Macierewicza. Tzn. zacytowano fragmenty niektórych moich wpisów w blogu.

"•    28.01.07 r. - znany dziennikarz telewizyjny Sylwester Latkowski na swoim blogu napisał m.in., że:
1) pewna dziennikarka „zapewniła mojego znajomego”, że jej nazwisko nie zostanie upublicznione w raporcie,
2) „znam dwie osoby, które od wielu lat były w zażyłych stosunkach z oficerami WSI, które w swojej pracy wielokrotnie oddały im przysługę. Będą w raporcie?”.
3) polskie media nie zostały uwolnione od wpływu służb, a obecni współpracownicy tychże są groźniejsi od współpracowników SB.
•    Po publikacji raportu - 17.02.07 r. — Latkowski wyraził swoje oburzenie, że pojawiły się tam w pewnym kontekście nazwiska Macieja Gorzelińskiego i Piotra Najsztuba, zaś usunięto nazwisko dziennikarki, które w wersji dokumentu dostarczonej komisji sejmowej widniało „jak byk”. W raporcie nie znalazł też dwóch osób, których kontakty z WSI były mu znane."
W pierwotnej wersji antyraportu stałem się Sławomirem, a nie Sylwestrem.  Jak widać każdy raport nie jest dziełem idealnym. Dochodzą mnie głosy, że trafię teraz na czarną listę Macierewicza, dziennikarki (podobno w pierwotnej wersji ktoś dopisał nazwisko, o kogo chodzi, o jej kolegach i koleżankach nie wspomnę, PIS-u z to, że zacytowano mojego bloga. Rozumiem, że za zamieszczenie wpisu „Piński: Afera billboardowa była" rozumując w ten sam sposób trafię na czarną listę Tuska i PO, na którą to niby trafiłem już za udział Jacka Kurskiego w Konfrontacji. Przepraszam wszystkich, ale moje myślenie nie jest zawsze zgodne liniowo z konkretną opcją partyjną czy medialną, bo media także się podzieliły politycznie.

Antyraportu nie znam, bo jeszcze nie miałem się czasu zapoznać. Spotkałem się nawet wczoraj z Markiem Biernackim, ale bardziej interesowała mnie sprawa zabójstwa generała Marka Papały niż antyraport. Staję się monotematyczny. Wierzę jednak w zdrowy rozsądek Biernackiego. Bo znając realia większość dochodzących do mnie opinii z mediów nie zostały oparte o lekturę. Tylko z zasady ktoś jest na nie lub za. W Polsce trudno o rzeczową dyskusję, każda musi być zamieniona w mecz piłkarski, gdzie są dwie drużyny i każda chce wygrać, a nie dojść wspólnie do jakichś konstruktywnych wniosków.

(2) komentarzy / + dodaj komentarz
?
Autor: absolutus
2007-04-13 16:35:13
ha:) widzialem Was jak sobie gadaliscie na E. Plater

wstyd
Autor: Corve
2007-04-13 17:06:23
Słynny już autor raportu o WSI nazywa się Antoni Macierewicz. Myślałem, że Pan wie, bo nie wierzę, że wzorem pewnych dzinnikarzy celowo przekręca Pan jego nazwisko...

W sumie, i tak to wstyd Panie Latkowski...

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

 „Nigdy nie oczekiwałem, by Latkowski nakręcił mi laurkę. Mam świadomość  jego ostrego spojrzenia na rzeczywistość. Świadomie zgodziłem się, by to właśnie Sylwester pomógł mi zamknąć bolesne przeżycia, przeszłość.  Jestem ciekawy lustra Sylwestra Latkowskiego, rozumiem, że nie zawsze może oddawać to samo, co widzę ja i inne osoby, które pojawiają się w filmie” – Michał Wiśniewski.
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS