menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Czy o taką Polskę walczyliśmy? 13-04-2007
W sejmie wielkie podniecenie zmianami w konstytucji. Posłowie przejęci, wali się koalicja, rozłam w PiS, marszałek podaje się do dymisji, dwa planowane przeze mnie spotkania z posłami z uwagi na przesuwane głosowania nie dochodzą do skutku, tymczasem ludzie poza Wiejską mają inne problemy. A. wysłał sms-a: „Stoję w mega wolnej i długiej kolejce w hipermarkecie. Powiedz mi Sylwek, czy o taką Polskę walczyliśmy?” Odpisałem, stojąc przy kasie innego hipermarketu: „W Realu na Ursynowie nie ma kolejek”.

(3) komentarzy / + dodaj komentarz
wazne i wazniejsze
Autor: Fakt
2007-04-14 17:07:58
To fakt, pomimo iz te zmiany w konstytucji sa wazne, to jednak sa zywotniejsze problemy polakow. Chocby wszedobylski krepujacy rece na kazdym kroku socjalizm, ktorego konca nie widac.

Nie "o take" ...
Autor: FFWD
2007-04-14 19:37:27
Żeby poprawić sobie humor trzeba porównywać sytuację w kraju w okresach 20/30-letnich. Powiedzmy, że wyszliśmy z 80-tego, teraz mamy 2007 i jest dzień do nocy. Zmieniło się prawie wszystko. Obserwowanie zmian z dnia na dzień nie ma sensu bo można się tylko rozstroju nerwowego dorobić. Ten film o p. Papale to już chyba tylko "koneserzy" obejrzą. W tym mętliku duża część społeczeństwa już zapomniała kto to był. Jest taki cyrk, że można wmówić społeczeństwu wszystko. Pozdrawiam.

pismaki walczą jadaczkami
Autor: robotniczy rechot
2007-04-15 08:14:13
we własnym gronie ...takie pedalskie gadanie

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Satyra dokumentalna. Po raz pierwszy kamera zagląda za kulisy szołbiznesu w Polsce. Obok znanych postaci ze sceny muzycznej jak Krzysztof Krawczyk, Marek Kościkiewicz, Robert Leszczyński, Maciej Maleńczuk, Myslovitz , Marek Sierocki, Piotr Metz, Hirek Wrona, Michał Wiśniewski, Negatyw, poznajemy nieznanych szerszej widowni decydentów, szare eminencje polskiego szołbiznesu. Film ukazuje przemilczaną dotąd stronę szołbiznesu w Polsce, w którym normą jest oszustwo, manipulacja.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS