menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Kto chronił Niemczyka? 15-04-2007
Przeprosin i 100 tys. zł zadośćuczynienia żąda od wydawcy "Wprost" i „Rzeczpospolitej” snowboardzistka Jagna Marczułajtis za sugestie, jakoby była przyjaciółką skazanego niedawno na 25 lat więzienia gangstera Ryszarda Niemczyka oraz że mogła mu pomagać po jego głośnej ucieczce z więzienia w 2000 r.

Zacytuję jednego z moich rozmówców filmu „Zabić Papałę”, nie jest to policjant, ani świadek koronny Masa. Inne źródło niż „Wprost” i „Rzeczpospolitej”. Według niego była taka informacja dotycząca Niemczyka i Marczułajtis także w UOP od jednego ze sportowców. Nie potwierdzono jej jednak. Tylko z tym potwierdzaniem informacji w ogóle było wówczas w tej sprawie trudno. Nikomu na tym nie zależało. Przynajmniej tam gdzie służył B.

Pojawiały się inne informacje, B. wspomina „o załatwianiu dokumentów przez jakiegoś menta dla Niemczyka na wyjazd za granicę, że niby jak Niemczyk wróci z zakopanego, tylko że nikt na to nie reagował - mieli to w dupie.”

Ryszard Niemczyk uciekł zaraz po tym, jak pojawiła się informacja o jego związku ze sprawa zabójstwa generała Marka Papały. Warto by było się przyjrzeć, jak na parwdę był ściągany po głośnej ucieczce Niemczyk?

(0) komentarzy / + dodaj komentarz
Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Potężny mężczyzna powolnymi ruchami, nieco leniwie, goli głowę. Opowiada o swoim barwnym życiu, o więzieniu i drużynie rugby. Ale nie jest to kadr z amerykańskiego obrazu "Urodzeni mordercy", a jedna ze scen polskiego filmu dokumentalnego Sylwestra Latkowskiego o chuliganach Arki Gdynia, których teraz bardziej niż rozróby fascynuje męski, twardy sport.
(...) Kamera podąża za bohaterami niemal wszędzie. Jest na treningu, meczu, w szatni, w samochodzie i nawet w łazience.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS