menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Wreszcie oskarżono Jaruzelskiego 17-04-2007
Akt oskarżenia przeciwko generałowi Wojciechowi Jaruzelskiemu jest "symbolicznym sukcesem" Jarosława i Lecha Kaczyńskich, może jednak stać się "ostatnim świętowanym przez nich zwycięstwem" - napisał w wydaniu internetowym niemiecki dziennik "Der Tagesspiegel". Gorbaczow pisze do polskich parlamentarzystów w obronie Jaruzelskiego. Władysław Frasyniuk zamienia się w adwokata diabła i współczuje „starszemu panowi nad grobem”.  Słucham tego z niedowierzaniem. Stan wojenny zastał mnie w szkole średniej i nigdy nie zapomnę sceny wycia bitego w policyjnej suce chłopaka, za to, że wziął udział w demonstracji przy grobie poległych w roku 1970. Nigdy nie zapomnę tolerowanych przez Jaruzelskiego „ścieżek zdrowia” na komisariacie przy ulicy Gdyńskiej.

Tyle lat trzeba było czekać na to, co dzisiaj się stało. Na to symboliczne oskarżenie Jaruzelskiego. Bo znając realia naszego sądownictwa wyrok nie zapadnie szybko.

(2) komentarzy / + dodaj komentarz
nie zapomnimy wojny z narodem
Autor: ams
2007-04-18 09:58:26
My nie zapomnimy — mimo tego, wielu bandytow za sluzb nadzorowanych przez Kiszczaka i Jaruzelskiego chcialoby, zeby uwazac ich za >ludzi honoru<.

lata komunizmu
Autor: andrzej
2007-04-18 15:09:27
Teraz dopiero widać jak lata komunizmu przetrąciły kręgosłup moralny społeczeństwa. Cała nadzieja w tym, że ludzie, którzy pamiętają tamte dramatyczne wydarzenia będą głośno o nich przypominać. Moim zdaniem ludzie, którzy długie lata funkcjonowali w tamtej rzeczywistości nigdy nie będą potrafili zmienić swoich przyzwyczajeń, mentalności. Nie wszyscy oczywiście, ale dotyczy to zarówno aparatczyków jak i opozycji. Dlaczego nie słychać w mediach tych ludzi, którzy np tak jak ten młody człowiek byli pałowani za 'brak zaangażowania'? I tu znowu władcza siła mediów... wszystko jest względne.

pozdrawiam
--
andrzej

p.s. polecam program Bumerang

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Sylwester Latkowski, twórca "Blokersów" "Klatki" i "Śledczaka", tym razem opowiada o świecie seksualnej dewiacji Ten film wywołuje wstrząs. Temat pedofilii powraca do mediów przy okazji kolejnych spraw o wykorzystywanie seksualne dzieci. Pojawiają się artykuły, reportaże, wywiady. Tym razem oglądamy pełnometrażowy dokument. Wszystko zaczyna się sceną rozgrywającą się w samochodzie. Młody gej, świadek w sprawie posądzenia ks. Jankowskiego o pedofilię, opowiada o swoich przeżyciach związanych z tą sprawą. W końcu wyciąga telefon komórkowy i dzwoni do swojej matki, by przyznać się do udziału w tej historii. W trakcie rozmowy mężczyzna zaczyna płakać. Ma świadomość, że środowisko, w którym się wychował ...
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS