menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Nie każdy może złożyć oświadczenie lustracyjne 19-04-2007
Odpowiedź z IPN nie pozostawia wątpliwości. Ponieważ na dzień dzisiejszy nie współpracuję z żadną redakcją, realizuję film niezależnie przy dofinansowaniu PISF, więc nikt mnie nie wzywa do złożenia oświadczenia. Ustawodawca nie przewidział takiej sytuacji jak moja. Niektórzy protestują, postanowili nie złożyć oświadczenia. Tymczasem ja chcę, ale nie mam możliwości prawnej. Gdybym wysłał samodzielnie do IPN-u oświadczenie zostałoby odrzucone ze względów prawnych. Trafiłem w niebyt lustracyjny.

(5) komentarzy / + dodaj komentarz
...
Autor: ktoś
2007-04-20 13:56:02
Cokolwiek uczynisz, zle uczynisz...Taki świat.

Ustawa nie wyklucza możliwości przesłania oświadczenia na adres IPN
Autor: ams
2007-04-21 04:12:16
Ustawa wymienia kilka inych — lecz nie wyklucza możliwości przesłania oświadczenia bezpośrednio na adres IPN. Co znaczy, że taka forma powina być zgodna z prawem i zaakceptowana przez urząd.

Czyli, dlaczego nie wyśle Pan bezpośrednio do nich swojego oświadczenia. Z komentarzem, że skoro nikt pańskiego oświadczenia nie wyśle, bo nie ma kto — to Pan sam chce skorzystać z tej bezpośredniej drogi.

Poza tym, ciekawa może być reakcja tego urzędu na Pana oświadczenie. . .

Okazuje, ze że tak proste rozwiązanie jest bezprawne
Autor: Sylwester Latkowski
2007-04-21 09:47:24
Chciałem tak uczynić, czyli wysłać bezpośrednio, ale wniosek zostałby odrzucony. Dlaczego? Szef biura lustracyjnego wyjaśnia w swoim piśmie. Pozdrawiam.

A JAKIE BYŁO PYTANIE?
Autor: 1972.blox.pl
2007-04-25 10:07:07
Sylwester, a jakie było pytanie do IPN? Bo zazwyczaj "jakie pytanie taka odpowiedz" - tak na moje oko - Ty jesteś "redakcja, red.nacz, i red.zwykły" w jednej osobie - wiec sam sie zlustruj, sam sobie złóż oświadczenie, i jako swój własny red.nacz. wyślij je do IPNu, jak masz taki imperatyw :)

pozdrawiam,
B.

Warto czytac uważniej
Autor: kostro
2007-04-25 23:40:11
List do IPN pan Latkowski zamieścił w blogu miesiąc temu. Wyjaśnienie IPN jest jasne. Cóź może tak ukarać teraz za to pana Latkowskiego?

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Satyra dokumentalna. Po raz pierwszy kamera zagląda za kulisy szołbiznesu w Polsce. Obok znanych postaci ze sceny muzycznej jak Krzysztof Krawczyk, Marek Kościkiewicz, Robert Leszczyński, Maciej Maleńczuk, Myslovitz , Marek Sierocki, Piotr Metz, Hirek Wrona, Michał Wiśniewski, Negatyw, poznajemy nieznanych szerszej widowni decydentów, szare eminencje polskiego szołbiznesu. Film ukazuje przemilczaną dotąd stronę szołbiznesu w Polsce, w którym normą jest oszustwo, manipulacja.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS