menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Masa podważa wniosek ekstradycyjny 27-04-2007
Jarosław S., świadek koronny, w wywiadzie z Ewą Ornacką i Pawłem Biedziakiem podważa wniosek ekstradycyjny Edwarda Mazura. Ten fragment wywiadu przejdzie bokiem. Choć nie powinien. Dziennikarze pytają: - „Co pan wiedział na ten temat?

- Doszłyby mnie jakieś słuchy, gdyby rzeczywiście zrobili to pruszkowscy. Nie chcę nikogo wybielać, szczególnie Ryszarda Boguckiego, który ma zarzuty w tej sprawie. Być może za zorganizowaniem zamachu rzeczywiście stał "Słowik". Ale jakoś trudno mi uwierzyć w spotkanie, o którym opowiadał świadek koronny w tej sprawie. O ile dobrze pamiętam, miał on brać udział w rozmowie na temat zabójstwa generała, w której uczestniczyli: Edward Mazur, "Słowik" i "Nikoś". To mało prawdopodobne. Ci dwaj ostatni po prostu się nienawidzili! Nigdy nie usiedliby do rozmowy przy jednym stole. Coś tu się nie zgadza. Przecież "Nikosia" wiosną 1998 roku uśmiercili właśnie "starzy" i współpracujący z "Pruszkowem" kilerzy z Łodzi.”

(3) komentarzy / + dodaj komentarz
Panie Sylwestrze
Autor: zdziwiony
2007-04-27 09:24:04
Moze źle szukam, ale nie widze wpisu w którym mowił Pan, ze postępy Pana Pracy sa monitorowane przez CBŚ. Tkaże (chyba, bo sięgam do pamięci) w tym wpisie, sugerował Pan ze Mazur rozmija się z prawdą mowiąc, że nie uczestniczył w spotkaniu, o którym Masa mówi dzisiaj, iz jest mało prawdopodobne, że w ogóle się odbyło.

No to jak to jest Panie Sylwestrze ?

Superak ponadto pokazuje ściezke koleżeństwa Ziobry i Święczkowskiego. Czyżby zapaliło sie koło Zbiniewa Z. ?

A może zapaliło sie koło prokuratora Mierzewskiego ? Przeciez popelnił błedy proceduralne - i de facto wykreowany na bohatera i ofiare "czerwonych" chcacych ukrecic leb sparwie, tak naprawde nadaje sie teraz do "posuniecia". NIe sadzi Pan ? I Zbigniew Z. Chetnie go "posunie".
A Ci dziennikarze ktorych byl informatorem probuja go obronic pokazujac jak dobrze zaopiekowal sie "Masą" - grabażem Pruszkowa.
Jak Pan sądzi Panie Sylwestrze ?

A ten fragment?
Autor: m
2007-04-27 09:30:14
Szkoda, że ten fragment przejdzie "bokiem":

"- Ale teraz posiedzi długo.

Nie wiadomo. Do rządów znów mogą wrócić przecież ludzie związani z mafią pruszkowską.

- A konkretnie kto?

Prywatnie nazywam ich komuchami. Ale nie mówię o jakimś ugrupowaniu politycznym. Tu chodzi raczej o układ z początku lat dziewięćdziesiątych. Wielu z polityków robiło wtedy interesy z gangsterami - mówi "Masa" w Super Expresie."

znalezina zguba
Autor: zdziwiony
2007-04-27 09:52:50
Sylwester Latkowski:

"PS. Jeśli Edward Mazur nie miał nic wspólnego ze zbrodnią, to dlaczego twierdzi, że nie był w Trójmieście, skoro tam był i rozmawiał z Nikosiem? (Pytanie do obrońców Mazura.)"

NIe wiem czemu Pan usuwa wpisy Panie Sylwestrze. Przeciez to i tak ktos kiedys glosno powie....

Przeciez wystarczy tylko uwaznie czytac gazety.


Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Sylwester Latkowski, twórca "Blokersów" "Klatki" i "Śledczaka", tym razem opowiada o świecie seksualnej dewiacji Ten film wywołuje wstrząs. Temat pedofilii powraca do mediów przy okazji kolejnych spraw o wykorzystywanie seksualne dzieci. Pojawiają się artykuły, reportaże, wywiady. Tym razem oglądamy pełnometrażowy dokument. Wszystko zaczyna się sceną rozgrywającą się w samochodzie. Młody gej, świadek w sprawie posądzenia ks. Jankowskiego o pedofilię, opowiada o swoich przeżyciach związanych z tą sprawą. W końcu wyciąga telefon komórkowy i dzwoni do swojej matki, by przyznać się do udziału w tej historii. W trakcie rozmowy mężczyzna zaczyna płakać. Ma świadomość, że środowisko, w którym się wychował ...
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS