menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Znalezione w internecie 28-04-2007
„Oczywiście, nie może być pobłażania dla przestępców, ale sztucznie nakręcana atmosfera lęku powoli prowadzi do ograniczenia wolności obywatelskich. Wbrew temu co napiszą w tym wątku półinteligenci , uważający siebie za zwolenników prawicy, wolności te nie są lewackim wymysłem. To właśnie konserwatywna prawica zawsze broniła przeciętnego obywatela. Pochopne aresztowania, pokazówki, szafowanie prewncyjnym aresztem nie są typowe dla państw demokratycznych. Niektórzy zrozumieją to dopiero, gdy ich to bezpośrednio dotknie."

(2) komentarzy / + dodaj komentarz
Rząd niepotrzebnie strzela sobie w pięty ....
Autor: FFWD
2007-04-30 10:18:30
Jak zwykle "dobre chęci" wzięły górę i wszystko sp... Połączyli przekaz medialny z działaniem służb i wyszła totalna kaszana. Cztery "wejścia" i cztery porażki. Tu za ostro tam za łagodnie, wpadka goni wpadkę. Służby powinny działać w cieniu a ich wyniki powinno się podawać z opóźnieniem kilku dni jak sprawa jest opanowana. W ten sposób można łapać i wsadzać i maszynka się kręci. To co wychodzi obecnie to zgroza i amatorstwo. A czasu coraz mniej. Za chwilę stare układu znów przejmą władzę i afery skończą jak zwykle pod dywanem. Zacznie się nagonka na SO i wsadzanie drobnych cwaniaczków przy huku fleszy. Grube ryby na zapleczu będą przypalać drogie cygara i śmiać się do rozpuku jak to znów im się udało.

ekhm....
Autor: to_ja
2007-05-08 20:15:51
"... To właśnie konserwatywna prawica zawsze broniła przeciętnego obywatela. Pochopne aresztowania, pokazówki, szafowanie prewncyjnym aresztem nie są typowe dla państw demokratycznych. Niektórzy zrozumieją to dopiero, gdy ich to bezpośrednio dotknie."

nie zeby co, ale od kiedy to Blida, Kwaśniewski, Miller czy inna spóła kombinatorów to "przecietny obywatel"?

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Sylwester Latkowski, twórca "Blokersów" "Klatki" i "Śledczaka", tym razem opowiada o świecie seksualnej dewiacji Ten film wywołuje wstrząs. Temat pedofilii powraca do mediów przy okazji kolejnych spraw o wykorzystywanie seksualne dzieci. Pojawiają się artykuły, reportaże, wywiady. Tym razem oglądamy pełnometrażowy dokument. Wszystko zaczyna się sceną rozgrywającą się w samochodzie. Młody gej, świadek w sprawie posądzenia ks. Jankowskiego o pedofilię, opowiada o swoich przeżyciach związanych z tą sprawą. W końcu wyciąga telefon komórkowy i dzwoni do swojej matki, by przyznać się do udziału w tej historii. W trakcie rozmowy mężczyzna zaczyna płakać. Ma świadomość, że środowisko, w którym się wychował ...
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS