menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Bezwzględność kamery 04-05-2007

Po kilku dniach podchodzenia, wgryzam się w kilkadziesiąt nagranych godzin rozmów zarejestrowanych kamerą filmu „Zabić Papałę”. Tnę na montażu zdania, słowa, zostawiając samą istotę przeprowadzonych dotąd rozmów. Kamera jest jednak bezwzględna i nie da się nią jednak tak władać jak myślały niektóre osoby. Nawet ja w czasie rozmowy nie wychwytywałem wszystkiego.


(3) komentarzy / + dodaj komentarz
Przepraszam, że z innej beczki, ale...
Autor: Patriota
2007-05-04 22:41:21
Jestem ciekaw jaka jest pańska opinia w kwestii jakości polskich filmów o tematyce kryminalnej, policyjnej. Ciekawi mnie czy jest pan np. entuzjastą serialu Pitbull?

Pitbull to dzieło sztuki ...
Autor: FFWD
2007-05-05 17:15:19
O pierwszej serii przez film oddzielny i kolejną serię. Reszta tego typu produkcji to kaszka manna łącznie z tymi zagranicznymi. Po prostu szczena opada. Hardkor życia bez domieszek. Pozdrawiam.

dot; zabojstwa gen Papały
Autor: gordon
2007-05-07 19:05:35
Panie Red. utkwił mi w głowie fragment opinii / nie pamietam gdzie to czytałem/ jednego z policyjnych ekspertow, ktory ogladał ciało gen. Papały leżące w aucie na parkingu pod domem. Policyjny ekspert, po rzuceniu okiem na zwłoki miał powiedziec;:: ten facet umarł kilka godzin wczesniej, a tu został tylko przywieziony... czy zetknał sie Pan z taka opinia?
I jeszcze jedno pytanie; czytałem w książce u p. Kąkolewskiego " Generałowie umieraja w pokoju"..ze feralnego dnia gen. Papała wiele /2-3 godz/ był wożony przez pułk. Bisztyge w aucie wokol Sejmu. i trwała tam długa rozmowa... Czy to prawda?
pozdrawiam i zycze wytrwałosci...

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Film opowiada o aktualnej sytuacji panującej w polskich aresztach śledczych. Zdjecia rozpoczęto 1 września 2003 roku, ich zakończenie planowane jest w maju.
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS