menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Bhp dobrego pedofila 07-05-2007

Internautka przesłała link ciągle działającej propedofdilskiej strony „Małego księcia”, o której dawno temu pisałem. Także media poruszały temat. T. pisze: "przerażajace jest to, że znalazłam tę stronę chcąc znaleźć informacje o książce "Mały książę". Gdzie są nasz służby? Gdzie policja? Prokuratura? Dlaczego nie ustalili właściciela, osób zarządzających stroną?  Przesłuchano ich choć raz? Może tak naprawdę a nie propagandowo zacznie się wreszcie walczyć z pedofilami w Polsce? Ci bezczelnie, spokojnie zamieścili na swojej stronie: „BHP DOBREGO PEDOFILA,”  który przedstawię w skrócie, by nie upowszechniać swoistego instruktażu, przeczytać można jak zakładać skrzynki pocztowe, skutecznie ukrywać adres IP: 1. Zakładaj skrzynki pocztowe i strony internetowe na (…) 2. Nie wchodź na legalne strony o tematyce dobropedofilskiej podczas obecności innych osób. Pracownik kawiarenki może na swoim monitorze zrobić podgląd twojego i zawiadomić policję 3. Wysyłaj maile i aktualizuj strony korzystając z różnych kawiarenek internetowych, dbając o anonimowość w sieci. (…) Adres IP można ukryć w prosty sposób. Należy skorzystać z: (…) 6. Stosuj zasadę ograniczonego zaufania w stosunku do osoby z którą nawiązujesz kontakt poprzez Internet, a której nie znasz z realnego życia. NIE wysyłaj w listach swojego prawdziwego imienia i nazwiska. Od tego są pseudonimy, żeby je wykorzystywać.(…).Do rozmowy o dzieciach takie dane są zbędne. W sieci kobieta może podawać się za mężczyznę, mężczyzna za chłopca, a chłopiec może być funkcjonariuszem wymiaru sprawiedliwości. Tu jest wolność, ale trzeba z niej korzystać z rozsądkiem. Może się okazać, że na wycieczkę do lunaparku przyjdzie nie dziecko, ale policjant z CBŚ, który to dziecko udawał. Generalnie odradzam poznawanie przyjaciół przez internet. 7. Po każdym korzystaniu z komputera usuwaj zawartość katalogów (…)

10. Gdy umawiasz się z małym przyjacielem na spotkanie (oczywiście w celach nieseksualnych!), nie rób tego w miejscach publicznych, gdzie są kamery, blisko domu, placu zabaw i szkoły. Pamiętaj, że ktoś kto zna to dziecko może zorientować się, że nie jesteś jego krewnym i nawet jeśli nie narobi od razu hałasu na całą ulicę, może o tym powiedzieć rodzicom. Idealną sytuacją byłoby, gdyby rodzice dziecka cię znali i pozwalali oficjalnie zabierać je do kina czy na mecz. Ale rzeczywistość jest taka, jaka jest.

11. Zachęcaj małego przyjaciela, aby w miejscach publicznych nie mówił do ciebie "proszę pana" i wyjaśnij mu dlaczego (..)

13. Nie chwal się, że jesteś pedofilem. Ukrywaj to. Gdy ktoś mówi o pedofilach, nie broń ich, bo to nic nie da a może narazić cię na kłopoty w przyszłości.

14. Zapoznaj swoje ukochane dziecko z "Radami dla dziecka pragnącego uwolnić przyjaciela" (znajdziesz je w innym miejscu strony). Być może to właśnie twój dzieciak uratuje ci życie i zmieni bieg historii?


(13) komentarzy / + dodaj komentarz
szok
Autor: andrzej
2007-05-08 09:16:55
po prostu szok!

o co Panu chodzi?
Autor: Geralt
2007-05-08 09:17:40
Ale o co Panu chodzi, przecież nie nawołuje do przemocy, oboje chcą wiec jest ok. Gorzej z tymi cholernymi faszystami u władzy, ci to dopiero nieszczeście na nasze dzieci sprowadzają a nie te biedny pedofile.

Pozdrawiam ;)

racja
Autor: ika
2007-05-08 23:20:55
chyba po prostu wszystko mają wszyscy w dupie w tym kraju, wylaczajac jednego bezdomnego za ktorym kaczki wysylaja poscig policyjny :/

do Geralta
Autor: Muminek
2007-05-09 10:19:15
jak możesz porównywać tę władzę do pedofili?jacy faszyści?czy rozumiesz słowo faszyzm?! rozumiem, że rozumiesz tych pedofilów i im wspólczujesz?! może sam nim jesteś?! nie mam żadnego zrozumienia dla tych zboczeńców. Mam dzieci i nie wyobrażam sobie, że mogłyby być skrzywdzone przez takich dewiantów. Ich negatywna ocena jest poza dyskusją!

Muminku
Autor: Geralt
2007-05-10 13:15:24
Muminku wlasnie dla tych ktorzy mogliby nie zalapac ironii zrobilem buzke na koncu...

....
Autor: Kuba
2007-05-11 19:08:29
Niech Pan poszuka w bibliotece z pozoru bardzo niewinny poradnik dla mlodych rodzicow pt. "Cialko" Wojciecha Ehege.... jak mu tam, nie jestem w stanie napisac nazwiska z pamieci
Polecam zwlaszcza rozdzial o seksualnosci niemowladkow. CHORE !!! TOTALNIE CHORE !!! Choc z wierzchu wydaje sie niewinne
Nie dziwi mnie ze pan Wojciech E. przyjaznil sie z Samsonowiczem.
Na te ksiazke zwrocila mi uwage z oburzeniem zona gdy spodziewalismy sie dziecka ,kilka lat temu, zanim wyszla afera Samsonowicza

bez komentarza
Autor: Paweł
2007-05-11 22:21:46
Czy istnieją jakieś internetowe serwisy zajmujące się 'demontażem' takich stron?

Do: Paweł
Autor: DoktorNo
2007-05-13 11:05:44
Zgłoś do http://interpatrol.pl/, oni się tym zajmują we współpracy z NASKiem.

Pozdrawiam.

Panie Latkowski, jest Pan szmatą
Autor: Stefan
2007-05-18 21:20:06
Panie Latkowski, jest pan żałosną szmatą szukającą taniego rozgłosu. Pluję na dźwięk pana nazwiska.

pedofile - do obozów
Autor: barto
2007-05-18 23:21:25
pedofile to najgorsza choroba społeczna... ludzie kwalifikowani do odstrzelenia jak żydzi w casie holokaustu czy inna reszta tych odszepeńców... pedofili nie rozróżniamy na dobrych i złych, tak jak nie rozróżniamy satanistów na tych pozytywnych i negatywnych.... bez pozdrowien dla kogokolwie, pedofile - czas Wam zginąć w piekle

OT
Autor: T-800
2007-05-19 21:25:48
Może by Pan założył bloga w Salonie24? Większa interakcja, frekwencja itp. ;-) Polecam. :-]

do Stefana
Autor: krwawy, zoologiczny prawicowiec
2007-05-21 15:01:04
oto typowy przykład "czerwonej" inteligencji. Dla takich jak wy to tylko Bereza. Pana sposób wysławiania się przywodzi na myśl kloaczny język strażników z katowni UB. Jest pan pewnie małym, zaplutym karzełkiem pełnym kompleksów i frustracji, który daje im upust w werbalnych napastliwościach. Szkoda tylko tej prawdziwej inteligencji, która spoczywa w lasach Katynia, Miednoje i w wiecznej zmarzlinie syberyjskiej.

Manipulacja
Autor: Otwarcie_Myślący
2007-05-25 17:06:06
I po cholere jest ten post? Jest to manipulacja, ponieważ zostały wycięte kawałki z tej strony i to w stylu iście dziennikarskim, czyli jak to w większości przypadków bywa na niekorzyść.

Gdy przeczytałem tą notke, to myślałem tylko o tym, jak można taką strone zamknąć, bo to przecież nie do pomyślenia, żeby istaniała w internecie strona propagująca pedofilie.

Tyle, że ostatnio strasznie wkurza mnie nagonka na wszystko (lustracje-sr*cje, napisy.org - i po co to? robi się tylko państwo policyjne i totalitarne) dlatego postanowiłem się na własnej skórze przekonać, jak to jest, że są online, co tam napisali, czy omineli w jakiś sposób prawo, a i tak wiadomo o co chodzi.

Przeczytałem kilka tekstów z tej strony i jak na razie mam mieszane uczucia, ale mogę powiedzieć (napisać) jedno: Jest w tym sens!

Jeżeli ktoś teraz napisze komentarz w stylu: 'Pewnie też jesteś pedofilem" albo "Trzeba ich spalić jak Żydów" to nawet nie mam ochoty z nim dyskutować, bo to tylko dowodzi jakim jest (paron za określenie) bezmózgim jełopem,

Niechce tutaj krytykować autora bloga, bo poprostu mi sie nie chce, mam tylko prośbe do komentujących, napiszcie co o tym sądzicie, ale po PRZECZYTANIU kilku tekstów w CAŁOŚCI z tej strony (mozna ją na google znaleźć - jak już ktoś napisał - pod słowami "mały książe".


Pozdrawiam,
Otwarcie_Myślaćy

Peace /-Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Potężny mężczyzna powolnymi ruchami, nieco leniwie, goli głowę. Opowiada o swoim barwnym życiu, o więzieniu i drużynie rugby. Ale nie jest to kadr z amerykańskiego obrazu "Urodzeni mordercy", a jedna ze scen polskiego filmu dokumentalnego Sylwestra Latkowskiego o chuliganach Arki Gdynia, których teraz bardziej niż rozróby fascynuje męski, twardy sport.
(...) Kamera podąża za bohaterami niemal wszędzie. Jest na treningu, meczu, w szatni, w samochodzie i nawet w łazience.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS