menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Nowy numer Matwieja 08-05-2007

Spotykam Zbigniewa Matwieja. Nie w mundurze, ani w garniturze. W jeansowej kurtce i spodniach, z plecakiem. Właśnie załatwia sobie telefon komórkowy, przed chwilą otrzymał wezwanie do oddania aktualnie używanego służbowego telefonu. Przeniesiono go do rezerwy po likwidacji biura komunikacji społecznej komendy głównej policji. – Ciesz się, że nie wysłano po niego smutnych panów - stwierdzam.- Przynajmniej zdążysz przekopiować numery.

Po sprawie z utopionymi funkcjonariuszami z dworca ówczesny dział prasowy poszedł do likwidacji. Spadła głowa Biedziaka, czas przyszedł na Matwieja. Tymczasem dygnitarze z MSWiA mają się dobrze.

A co w ogóle w śledztwie? Jakoś ucichło o sprawie. Media zapomniały?


(6) komentarzy / + dodaj komentarz
Kto mówi parwdę?
Autor: lekson
2007-05-09 01:33:53
Na stronbie KGP nadal jest Biuro Komunikacji Społecznej

podinsp. Zbigniew Matwiej (ur. 1960 r.)

politolog, absolwent UMCS, od 1992 roku w służbach prasowych Policji (m.in. na stanowiskach Rzecznika Prasowego KWP i KGP, oficera prasowego CBŚ), staże specjalistyczne m.in. w Niemczech, dwukrotnie w USA.

Malowany minister
Autor: clk
2007-05-09 10:14:14
Policją rządzi MacDonald, a nie szef MSWiA. Niedługo nie będą mieli kim rządzić.

"Super Express": Statystyki są alarmujące.
Autor: niebieski
2007-05-09 12:16:15
Choć rząd zapowiadał, że liczba funkcjonariuszy na ulicach się zwiększy, policjanci masowo uciekają ze służby. Co gorsza, ci, którzy zostają, mają inne zajęcia niż patrolowanie ulic, np. konwojowanie zatrzymanych do sądów 24-godzinnych.

Wrogowie PISu sieją wrogą propagandę
Autor: spec12
2007-05-09 12:40:49
Do służby w policji zamierzamy w tym roku przyjąć siedem tysięcy osób - poinformował szef policji Konrad Kornatowski, zapewniając, że mimo odejść z tej formacji, nie zabraknie policjantów na ulicach. Odniósł się w ten sposób do doniesień medialnych, że funkcjonariusze "masowo uciekają ze służby".

Wrogowie uciekają
Autor: SilentiumUniversi
2007-05-10 08:10:07
Jakbyś zerknął na niespecjalnie przyjazną PISowi stronkę główną WP, uciekają byli funkcjonariusze ZOMO itp. sympatycznych organizacji. Raczej nie szeregowi funkcjonariusze - z uwagi na wiek. Chyba, że na WP kłamią. Ale, wszystko to jest takie OT

dolniak-jędruch MP3 12,58 MB POSLUCHAJ
Autor: ahab
2007-05-11 00:42:48
http://www.dziennik.pl/Media/Out/5275/5275.vid.flv
-------------------------------------------------------------------------
Polityczne bydło bez maski.Od buzka,millera,kaczynskich po leppera

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Satyra dokumentalna. Po raz pierwszy kamera zagląda za kulisy szołbiznesu w Polsce. Obok znanych postaci ze sceny muzycznej jak Krzysztof Krawczyk, Marek Kościkiewicz, Robert Leszczyński, Maciej Maleńczuk, Myslovitz , Marek Sierocki, Piotr Metz, Hirek Wrona, Michał Wiśniewski, Negatyw, poznajemy nieznanych szerszej widowni decydentów, szare eminencje polskiego szołbiznesu. Film ukazuje przemilczaną dotąd stronę szołbiznesu w Polsce, w którym normą jest oszustwo, manipulacja.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS