menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Dyżurna(y) lustracyjna(y) 14-05-2007

Według Kamila Śmiałkowskiego Polskie Radio za brak podpisania oświadczenia nie płaci swoim gościom, nie płaci też  w wypadku, gdy ktoś napisał, że współpracował. Czy mam rozumieć, że teraz przy każdym studio siedzi dyżurny ze stosownymi oświadczeniami i łapie każdą osobę wchodzącą i wychodzącą ze studia radiowego? Nie wierzę, po prostu nie wierzę.

Kamila Śmiałkowskiego dopadnięto z druczkiem lustracyjnego oświadczenia po wyjściu z programu „Cztery pory roku” (PR1), gdzie jak pisze w  swoim blogu był „poopowiadać o tym, co wchodzi w ten weekend do kin i o festiwalu w Cannes.” Miało to miejsce 8 godzin przed werdyktem Trybunału Konstytucyjnego. Jak pisze Kamil podpisał oświadczenie lustracyjne „jak Szwejk - bez sensu i w ramach radośnie pojętego legalizmu.” 

http://kiamil.yz.pl/kamil/


(0) komentarzy / + dodaj komentarz
Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Potężny mężczyzna powolnymi ruchami, nieco leniwie, goli głowę. Opowiada o swoim barwnym życiu, o więzieniu i drużynie rugby. Ale nie jest to kadr z amerykańskiego obrazu "Urodzeni mordercy", a jedna ze scen polskiego filmu dokumentalnego Sylwestra Latkowskiego o chuliganach Arki Gdynia, których teraz bardziej niż rozróby fascynuje męski, twardy sport.
(...) Kamera podąża za bohaterami niemal wszędzie. Jest na treningu, meczu, w szatni, w samochodzie i nawet w łazience.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS