menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Wojewódzki na świadka koronnego showbiznesu 14-05-2007

W USA jakaś burdelmama, by bronić się, zdecydowała upublicznić listę swoich klientów. Jak widać jakiś diler postanowił  w swojej obronie sypnąć także swoich odbiorców, czyli Wojewódzkiego, Sojkę, Stańkę, Korę i Lady Pank.  Miejmy nadzieję, że nie za to dostał prawo do bezkarności, czyli status świadka koronnego.

Ponieważ mało rozgarnięty, mało pamiętający świadek koronny nie może sobie przypomnieć kim był jeden z jego biznesowych partnerów, ksywa Aniołek, a za to dobrze pamiętający niby swego klienta, w celu pomocy dla świadka koronnego ABW wzywa Kubę Wojewódzkiego na przesłuchanie. Reszta jest znana. Najtajniejsza z tajnych służb, jaką jest ABW okazuje się być jednak tak szczelna jak durszlak i dzisiaj Wojewódzki niemal staje się członkiem gangu. Stańce i reszcie media darują, nie trafiają do newsów, na okładkę, bo raczej nie są idolami popkultury.

Na okładkę nie trafią też dzienniakrze, którzy brali i biorą. Jakoś nie jestem sobie w stanie wyobrazić okładki i tytułu „Dziennikarze na haju” z listą dziennikarzy biorących narkotyki i palących jointy. Jak wiadomo przecież powszechnie dziennikarze nie biorą narkotyków i nie palą jointów.


(4) komentarzy / + dodaj komentarz
Teraz wiadomo dlaczego jest chudy jak szkapa
Autor: kiks
2007-05-15 11:00:37
KW uważał, że jest bezkarny. Przeliczył się. NIech ABW wejdzie do Utopi.

Dlaczego są równi i równiejsi?
Autor: joint09
2007-05-15 16:51:17
Inny miałby już przeszukanie

o co chodzi
Autor: marcin
2007-05-15 23:28:03
przejmujesz się nobilitowanym dresem?

ale w czym problem...
Autor: to_ja
2007-05-16 10:38:22
...
raz: przycisnąć świadka, to pamięć mu się odswieży
dwa: siąść na Wojewódzkiego i sprawdzić czy rzeczywiście popełnił przestępstwo

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

"Blokersi" to film o polskiej kulturze hip hopowej. Opowiada o młodych ludziach z wielkomiejskich blokowisk, o tym jak żyją, jaka jest dzisiaj ulica w Polsce. Poza raperami są tu grafficiarze, break dance`owcy i ludzie związani z kulturą hip hopu. Prawdopodobnie po raz pierwszy wiele osób zobaczy, czym jest w naszym kraju kultura hip hopu, kto w niej żyje i kto ją tworzy.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS