menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Czy przekręty szły? 15-05-2007

Panie premierze, „czy przekręt szły”? – pierwsze pytanie posła Artura Zawiszy. Na co Józef Oleksy, stwierdził, że niczego nie pamięta. Zawisza zadał jeszcze kilka pytań i zakończył. Czy taki będzie koniec komisji bankowej?

Wczoraj zadzwonił G. i zapytał, dlaczego nie odnoszę się do faktu wypuszczenia na wolność Krzysztofa Rutkowskiego? Dzisiaj T. zapytał, dlaczego media przemilczają ostatnie wyznania byłego prokuratora Czyżewskiego?

W sejmie posłowie idąc śladem marszałka Ludwika Dorna zorganizowali psią rewię. Widząc Dorna z psem, zastanawiałem się, czy upadł na głowę. A może taki głupi pijarowski chwyt mu ktoś doradził? Nieważne, wyszło, że Dorn z Sejmu tworzy psiarnie.

Kończy się dzień. Lech Wałęsa wyciągnął papiery na Gwiazdę, który ostatnio stwierdził, że Sierpień 80 inspirowało SB. Według dokumentów Gwiazdę także mieli inspirować SB-cy przy pomocy „Romana”.


(1) komentarzy / + dodaj komentarz
Czy przekręty szły ?
Autor: FFWD
2007-05-16 21:29:04
Oj szły, szly i wszystkie wyszły ;-( Kiedyś za takie pytanie Zawisza by zawisł i to bez przenośni. Widać jednak demokracja jest ;-) Co do walk byłych działaczy to niech walczą - im więcej wiedzy wypłynie tym więcej dowiemy się o tamtych czasach. "Czyści" to po domach siedzieli, ci którzy coś robili byli w ten czy inny sposób uwikłani. Służby grały na wszystkich frontach i tak jest do dzisiaj. Moderatorzy mają zawsze pełne ręce roboty. Czapki z głów przed tymi którzy są tam na górze i wiedzą jak to rozgrywać w słusznej (polskiej) sprawie i nie dać się obcym wydymać. Pozdrawiam.

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Potężny mężczyzna powolnymi ruchami, nieco leniwie, goli głowę. Opowiada o swoim barwnym życiu, o więzieniu i drużynie rugby. Ale nie jest to kadr z amerykańskiego obrazu "Urodzeni mordercy", a jedna ze scen polskiego filmu dokumentalnego Sylwestra Latkowskiego o chuliganach Arki Gdynia, których teraz bardziej niż rozróby fascynuje męski, twardy sport.
(...) Kamera podąża za bohaterami niemal wszędzie. Jest na treningu, meczu, w szatni, w samochodzie i nawet w łazience.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS