menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Trzy zdania świadka koronnego 18-05-2007

Niedawno rozmawiałem z policjantem, któremu zeznania świadka koronnego zniszczyły karierę. Udało mu się tyle, że nie skończył jak Piotr Wróbel, policjant, który trafił do aresztu w związku z pomówieniami śiwadka koronnego pseudonim Masa.

Udało mi się dotrzeć do pierwotnych zeznań świadka koronnego, które przyczyniły się do gehenny policjanta. Nie wierzyłem własnym oczom. Trzy zdania. Dosłownie trzy  zdania wystarczyły by bardziej wierzyć skruszonemu przestępcy niż policjantowi.

To co zarzucał mu świadek było tak naprawdę  grą policyjną, pracą operacyjną. Policjant miał na tyle szczęścia, że akurat o zarzucanych mu przestępczych działaniach sporządził służbowe notatki. I tak osoba, od której miał wymuszać zwrot długu była tak naprawdę werbowana. Do czego się ostatecznie przyznał werbowany osobnik. Związek z inną osobą był zaplanowany.

Policjantowi udało się nie zostać oskarżonym, nie wylądować w areszcie, ale jego kariera ostatecznie legła w gruzach. Oczyszczanie z zarzutów trwało zbyt długo. Do dzisiaj wlecze się za nim ogon plotek o niby jego współpracy z mafią.


(0) komentarzy / + dodaj komentarz
Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Potężny mężczyzna powolnymi ruchami, nieco leniwie, goli głowę. Opowiada o swoim barwnym życiu, o więzieniu i drużynie rugby. Ale nie jest to kadr z amerykańskiego obrazu "Urodzeni mordercy", a jedna ze scen polskiego filmu dokumentalnego Sylwestra Latkowskiego o chuliganach Arki Gdynia, których teraz bardziej niż rozróby fascynuje męski, twardy sport.
(...) Kamera podąża za bohaterami niemal wszędzie. Jest na treningu, meczu, w szatni, w samochodzie i nawet w łazience.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS