menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Trzy zdania świadka koronnego 18-05-2007

Niedawno rozmawiałem z policjantem, któremu zeznania świadka koronnego zniszczyły karierę. Udało mu się tyle, że nie skończył jak Piotr Wróbel, policjant, który trafił do aresztu w związku z pomówieniami śiwadka koronnego pseudonim Masa.

Udało mi się dotrzeć do pierwotnych zeznań świadka koronnego, które przyczyniły się do gehenny policjanta. Nie wierzyłem własnym oczom. Trzy zdania. Dosłownie trzy  zdania wystarczyły by bardziej wierzyć skruszonemu przestępcy niż policjantowi.

To co zarzucał mu świadek było tak naprawdę  grą policyjną, pracą operacyjną. Policjant miał na tyle szczęścia, że akurat o zarzucanych mu przestępczych działaniach sporządził służbowe notatki. I tak osoba, od której miał wymuszać zwrot długu była tak naprawdę werbowana. Do czego się ostatecznie przyznał werbowany osobnik. Związek z inną osobą był zaplanowany.

Policjantowi udało się nie zostać oskarżonym, nie wylądować w areszcie, ale jego kariera ostatecznie legła w gruzach. Oczyszczanie z zarzutów trwało zbyt długo. Do dzisiaj wlecze się za nim ogon plotek o niby jego współpracy z mafią.


(0) komentarzy / + dodaj komentarz
Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Satyra dokumentalna. Po raz pierwszy kamera zagląda za kulisy szołbiznesu w Polsce. Obok znanych postaci ze sceny muzycznej jak Krzysztof Krawczyk, Marek Kościkiewicz, Robert Leszczyński, Maciej Maleńczuk, Myslovitz , Marek Sierocki, Piotr Metz, Hirek Wrona, Michał Wiśniewski, Negatyw, poznajemy nieznanych szerszej widowni decydentów, szare eminencje polskiego szołbiznesu. Film ukazuje przemilczaną dotąd stronę szołbiznesu w Polsce, w którym normą jest oszustwo, manipulacja.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS