menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Zawiedziony 19-05-2007

Fragment nagrania w czasie realizacji filmu „Zabić Papałę”: „Tyle lat tym k… służyłem, tym k…. komunistom jeb… Od 1984 roku… Znaczy ja tam nie jestem komunistą, bo ja tam służyłem Polsce. Ja to tak uważałem. Czy pracowałem w W…., w tym WSI, k… I powiem ci tak, tyle lat ch… służyłem. Dla nich między innymi służyłem. Wiesz, że zawsze miałem lepiej za prawicy?”


(4) komentarzy / + dodaj komentarz
UOP, policja, wiadomo... a WSI?
Autor: vectra
2007-05-19 14:53:54
Ktoś powinien wyjaśnić co ma do powiedzenia w sparwie Papały WSI. Nic sie o tym nie mówi.

Stuglik i Papała
Autor: l603
2007-05-19 15:17:39
Stuglik zginął w ten sam sposób jak Papała. Mówiło się, że to sprawa ludzi związanych z WSI. Morderców Stuglika do dzisiaj nie skazano.

Nikomu na górze nie zależy na wyjaśnianiu takich spraw ....
Autor: FFWD
2007-05-19 23:35:57
tak samo jak nikt tak naprawdę nie chce pełnej lustracji. To tylko "walki buldogów pod dywanem" jak mówił pewien mądry człowiek. Te wszystkie ściemy są dla ciemnego luda. "Góra" ma się dobrze i oni tylko tego się trzymają. Polecam wpis pt "Szamani z kręgu Okrągłego Stołu.." na blogu p. Waldemara Rajcy. Też tak to widzę i pewne mocno niecenzuralne słowa cisną mi się na usta. Dajemy się ogłupiać i doić jak dzieci. Pozdrawiam.

no i red watch tez jakos dziala
Autor: blablabla
2007-05-20 18:45:09
zamknieto bardzo groznych przestepcow tlumaczacych filmy,
strona pedofilow jak widze nie jest tak wazna, podobnie jak strona red watch, nadal w polsce jest jak najbardziej dostepna i namawia do atakowania wrogow rasy..., ale najwyrazniej to sa jednak strony o znikomej szkodliwosci spolecznej....

pozdr

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Sylwester Latkowski, twórca "Blokersów" "Klatki" i "Śledczaka", tym razem opowiada o świecie seksualnej dewiacji Ten film wywołuje wstrząs. Temat pedofilii powraca do mediów przy okazji kolejnych spraw o wykorzystywanie seksualne dzieci. Pojawiają się artykuły, reportaże, wywiady. Tym razem oglądamy pełnometrażowy dokument. Wszystko zaczyna się sceną rozgrywającą się w samochodzie. Młody gej, świadek w sprawie posądzenia ks. Jankowskiego o pedofilię, opowiada o swoich przeżyciach związanych z tą sprawą. W końcu wyciąga telefon komórkowy i dzwoni do swojej matki, by przyznać się do udziału w tej historii. W trakcie rozmowy mężczyzna zaczyna płakać. Ma świadomość, że środowisko, w którym się wychował ...
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS