menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Napisy zlikwidowane a strona dla pedofilów ma się dobrze 19-05-2007

Proszę, a jednak można zamknąć stronę, zatrzymać jej administratorów, o czym świadczy likwidacja strony „Napisy.org.”  W akcji wzięli udział policjanci z czterech województw. Walka o o interesy dystrybutorów filmów jest jak widać ważniejsza niż zwalczanie pedofilii. Tymczasem strona „Mały Książe” ma się dobrze. Nadal publikuje „Bhp dobrego pedofila”, czy na przykład RADY DLA DZIECKA, KTÓRE PRAGNIE UWOLNIĆ PRZYJACIELA:

”To wspaniale, że chcesz walczyć o swojego starszego przyjaciela. Pewnie chcesz nie tylko go uwolnić, aby bandyci z więzienia nie zrobili mu krzywdy, ale również aby rodzice zaakceptowali w końcu Waszą przyjacielską miłość? Niestety, nie możemy pomóc Ci bezpośrednio, ale możemy doradzić ci, co robić... Nie wiemy, czy rady te okażą się pomocne, ponieważ żadne dziecko nie walczyło jeszcze w sądzie o prawo do własnej miłości i o swojego przyjaciela-pozytywnego pedofila. Dzieci były bezbronne wobec woli rodziców i ulegały presji społeczeństwa, policji i psychologów.(..)

„Poproś rodziców, aby wycofali oskarżenie i wyjaśnij im dlaczego. Mów szczerze co czujesz i myślisz. Np. że go kochasz, chcesz z nim nadal być, dlaczego Was krzywdzą i inne rzeczy, które przyjdą Ci do głowy. Najprawdopodobniej nie posłuchają Cię, bo jak wszyscy ulegli stereotypom i histerii, ale warto spróbować. Być może Twoja determinacja otworzy im oczy, a w najgorszym wypadku dostaniesz lanie. Ale nie zniechęcaj się, o miłość i przyjaciół należy walczyć, bo to najcenniejsze rzeczy na świecie. (…)

Nie składaj żadnych zeznań, ponieważ możesz zaszkodzić niechcący przyjacielowi. Jeśli rodzice i policjant będą namawiać Cię do mówienia (np. obiecując Ci zabawkę lub cukierki) zażądaj adwokata lub powiedz, że będziesz zeznawać tylko w sądzie (patrz punkt "Pomoc w czasie rozprawy sądowej") - nie otrzymasz go bo nie jesteś oskarżony, ale zrobi to dobre wrażenie i zrozumieją Twoją determinację.

Najważniejsze zdanie, które musisz zapamiętać bo bardzo ci się przyda i pozwoli uniknąć przykrych rozmów z policją, prokuratorem i lekarzami (psychologiem, ginekologiem i innymi) brzmi: "Skoro uważacie, że jestem ofiarą przestępstwa, to chcę skorzystać z prawa ofiary do odmowy składania zeznań i brania udziału we wszelkich badaniach medycznych i innych działaniach, które mogłyby zaszkodzić mojemu przyjacielowi (i tu podaj jego imię i nazwisko)".

Uparcie odmawiaj jakichkolwiek rozmów na temat przyjaciela i powołuj się na wyżej podane punkty z Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej. Jeśli dadzą Ci adwokata - nie będzie reprezentować Twoich interesów, lecz interesy Twoich rodziców (on będzie chciał wsadzić Twojego przyjaciela do więzienia). Możesz jednak poprosić go o pomoc w odmówieniu składania zeznań i pomoc w wyciągnięciu przyjaciela z aresztu. Kiedy przejdzie pierwsza fala problemów z dorosłymi, możesz zacząć działać.”

Jaka strona jest groźniejsza dla społeczeństwa? "Napisy.org", czy pedofilska "Mały książe"? Jak widać w policji, prokuraturze zdecydowano, że siły i środki lepiej włożyć w likwidację tłumaczeń napisów filmowych niż zakończenie edukacji pedofilów jak mają uniknąć wymiaru sprawiedliwośći.

List otwarty tłumaczy-hobbystów w sprawie zatrzymań osób tworzących napisy do filmów http://www.hatak.pl/

http://latkowski.com/blog/komentarze/lista/id,960


(7) komentarzy / + dodaj komentarz
Ziobro i Kaczmarek mają gdzieś walkę z pedofilami
Autor: gadek
2007-05-19 18:35:32
jak i ich poprzednicy.
A co robi ta pani poseł z SLD z długim warkoczem? Tak walczyła o ofiary poedofilów?

Gazeta.pl nie da powiedzieć złego słowa na pedofilów?
Autor: olka98
2007-05-19 22:05:08
Zamieściłam link do pana wpisu "BHP dobrego pedofila". Po kilku mocnych komentarzach gazeta.pl wykasował go. Zwolennicy Małego księcia, czy co?

Bestiariusz codzienny musi trwać
Autor: ahab
2007-05-20 12:33:08
KAŻDA NIEZALEŻNOŚĆ I WOLNE MYŚLENIE JEST GROŹNE DLA WŁADZY- WŁADZA POCHWALA ŁOTROSTWO. Z NAPISÓW.ORG KORZYSTAŁO WIELU NIEZALEŻNYCH LUDZI- I TO JEST CIOS W NICH. PEDAŁ,KURWA,GANGSTER,PROSTYTUTKA NIE SA GROŹNI DLA WŁADZY - TY JESTEŚ GROŹNY - SZANOWNY SYLWESTRZE

głos rozsądku
Autor: kinomaniak
2007-05-20 22:08:49
nic dodać nic ująć panie Latkowski, święta racja

..
Autor: BloodCherry
2007-05-21 10:44:07
bardzo wiele ten szum antypiracki mowi o waznosci spraw prowadzonych
przez 'sledczych na zyczenie' - moralnosc to tez w sumie produkt na sprzedaz, wiec 'ciemnej masie bitumicznej' zostaje z wolnych wyborow jedynie : konsumowac coraz wiecej, placic coraz wiecej, a wodzowie narodu za nas
zdecyduja, jak samozadowolenie ma sie ksztaltowac (w coraz wiekszej konsumcyjnej koloratce)..
a ze jakis tam procent bedzie ofiarami pedofilskich skazen.... to sie wytnie,
tamto sie przytnie, a to przefastryguje...
a wychodzac z konfesjonalu przeczytasz na neonie : buy more !!
:)))

z reflaksja w tle...

Napisy = zbrodnia?
Autor: BURY
2007-05-27 16:53:44
Dokładnie i we wszystkim popieram. Agencje rządowe są po prostu żenujące w swym działaniu.
Może nie tyle o pedofilii, ale o przemocy. Usłyszałem tę historię od pewnego psychologa. Wyobraźcie sobie małżeństwo po rozwodzie, kilkoro dzieci, które zostały wraz z matką, bo ojciec pijak, awanturnik itp. Aby było ciekawiej, tatusiek systematycznie przysyłał listy do dzieci, w których pisał jak bardzo je kocha, a na dodatek dorzucał pikantne historyjki z dawnego pożycia, w tym seksualnego. W którymś momencie dzieci zdecydowały się na błagalny list o interwencję do rzecznika praw dziecka (pisownia jak najbardziej przemyślana). No i poczekały nieco na odpowiedź. Ta brzmiała mniej więcej tak: "Bardzo Wam współczujemy z tego powodu, jednak sądzimy, że nie przeżywacie już tego tak mocno, bo ojciec przecież już z Wami nie mieszka".
I właśnie po to są suto opłacane państwowe stołki, aby nie robić nic, albo do tego, by łapać, zamykać tych, z którymi rozprawić się można bez problemu.
A wracając do tematu napisów, poradziłem sobie z tym. Polecam programik "napi-projekt". Pewnie niebawem i za niego się wezmą, skoro najprościej jest likwidować coś, co jest na wyciągnięcie ręki.
Organom ścigania gratuluję. Gratuluję również niemocy w ściganiu faktycznej przestępczości.

cos nowego
Autor: kara
2007-07-14 11:33:33
http://wiadomosci.onet.pl/1571819,11,item.html polecam komentarze pod

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Klatka – film dokumentalny. Praca nad filmem trwała od 24.10.2002 roku, zakończono ją  22 października 2003. Planowana premiera filmu - listopad 2003.
Scenariusz i reżyseria: Sylwester Latkowski; zdjęcia: Tomasz Michałowski, Karina Kleszczewska; montaż: Krzysztof Szpetmański; dźwięk: Igor Grątkowski; redakcja Jerzy Kapuściński, Grażyna Bryżuk; postprodukcja PAY studio TV; grafika: Studio Rogala: sprzęt do realizacji Mega TV; technika realizacji Sony IMX 16:9; producent wykonawczy Opusnet; Produkcja: Agencja Filmowa TVP dla Programu 2, Opusnet, T1-teraz, Sylwester Latkowski


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS